Порох С7 , кто пользовал?

Патрон на Нобелі С7 має таку властивість.
Якщо знижуємо вагу снаряду - наважка пороху збільшується!
Це найкращий варіант для С7.
1.6х30 з потужним капсулем.
 

Винтик

Мисливець
Тоже сталкивался с такой проблемой.Пока тепло навеска 1.55-32 вроде бы работает,но только похолодало, начинается какой то казус.
Мне тут подсказали хорошую сборку. Порох с7 капсюль 688 но я стрелял и 686 тоже всё нормально.
Порошок 1.60-30гр.
П/к чедит и пыж амортизатор чедит.
Звезда+докатка, патрон бомба,и на утку,и на ушатого.
Возможны окна при такой навеске. На д20 мне не понравилось 1,6*30, а 1,55*32 - ГУД.
 

Виталя

Снайпер
Возможны окна при такой навеске. На д20 мне не понравилось 1,6*30, а 1,55*32 - ГУД.
Я тоже заряжал с7 1.55-32,пока тепло было всё было хорошо, птица падала. Похолодало начались,промахи,ствол лохматый от не сгоревшего пороха.
Тут на форуме посоветовали 1.60-30 тоже думал что будет многовато,зарядил десяток на пробу, патрон зашёл.
Так же заряжал и на зайчика, трофей присутствует.
 

Винтик

Мисливець
Я тоже заряжал с7 1.55-32,пока тепло было всё было хорошо, птица падала. Похолодало начались,промахи,ствол лохматый от не сгоревшего пороха.
Тут на форуме посоветовали 1.60-30 тоже думал что будет многовато,зарядил десяток на пробу, патрон зашёл.
Так же заряжал и на зайчика, трофей присутствует.
У меня с7 - кило, буду тестить когда разрешение получу. А так из всех нравится д20 и я честно не понимаю где он "проседает"))) Трофеи всегда при 1,55*32.
P.S. До 40-ка метров, дальше просто любуюсь. Принцип.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Патрон на Нобелі С7 має таку властивість.
Якщо знижуємо вагу снаряду - наважка пороху збільшується!
Це найкращий варіант для С7.
1.6х30 з потужним капсулем.
Хтось через хрон відстрілював такий рецепт?
Однозначно треба пробувати, бо заводська мені не пішла. Кучність 55-60% і вікна
 
Хтось через хрон відстрілював такий рецепт?
Однозначно треба пробувати, бо заводська мені не пішла. Кучність 55-60% і вікна
Взагалі то кучність у 55-60% непогана! Для більшості сценаріїв полювання оптимально!
От вікна у осипу не є добре. Але вікна можна виправити підбором комплектуючих - ПК і капсуля.
 

Oleksiy Labunskyi

Мисливець
Взагалі то кучність у 55-60% непогана! Для більшості сценаріїв полювання оптимально!
От вікна у осипу не є добре. Але вікна можна виправити підбором комплектуючих - ПК і капсуля.
Так, ще в паспорті мого тоза є допис по кучності, що то норма! Але дивлюсь ютуб бачу результати в 80-90% тому на фоні цього 50 маловато
 
О!
Ютуб та його мешканці - то знатні "експерти"!
Та й мова ж не про абсолютні цифри.
Надмірна кучність - головна причина промахів. На рівні з косими очами та кривими руками!)))
Ще й розбита дичина в хлам.
Тому оті 50-60 відсотків - оптимально для наших умов.
І лише для деяких видів полювань є сенс підвищувати кучність - але це виняток, а не самоціль!
 

ATIS

Снайпер
О!
Ютуб та його мешканці - то знатні "експерти"!
Та й мова ж не про абсолютні цифри.
Надмірна кучність - головна причина промахів. На рівні з косими очами та кривими руками!)))
Ще й розбита дичина в хлам.
Тому оті 50-60 відсотків - оптимально для наших умов.
І лише для деяких видів полювань є сенс підвищувати кучність - але це виняток, а не самоціль!
Повністю погоджуюсь!
 

ATIS

Снайпер
Тепер за його величність С7....
Двоє знайомих, не "лопухи" в споряджені патронів, під час сезону дзвонили до мене і були в шоці... Попадають по зайцю, пух летить, а він біжить далі... Було ще що і через голову кувиркався.... Але завжди підранки...
Не знаю що сказати... Можливо не попадали, можливо що осип г....., Але таке не в одного...
Висновки робити рано, але відгуків негативних море .....
 
Зверху