У пошуках Дратхаара

Tern Hunter

Новачок
З різдвом Христовим!
Шановні колеги, мисливці!
Знаходжусь у пошуку Драта, невистачає універсального помічника ,підскажіть заводчиків , номери телефонів може посилання на сайти!
Буду вдячний!
 

Tern Hunter

Новачок
Немає значення!
В нинішній час це не є проблемою!
Київ - Херсон - Львів
В цьому трикутнику зручніше!
Але вже як буде!
 

Shved45

Новачок
Сейчас уже тяжело найти, большинство вязок весной, попробуйте через дратхаар клуб. Если цена не критична то призиденту Тищенко Александр - Кривой Рог. Я брал собаку этой весной нашел через кинолога УООР, все доки через них, собаку брал по деньгам, но доволен.
 

Tern Hunter

Новачок
Пошук актуальний...
Мною заброньоване щення відійшло на 4 й день життя..(
Так шкода , що аж, хоч плач...
 

barabaka

Слідопит
Я також шукаю щеня дратхаара. Хтось підкаже до кого звернутись? Бажано Київська, Чернігівська, Житомирська області. Але не критично.
 

rus pos

Новачок
Я також шукаю щеня дратхаара. Хтось підкаже до кого звернутись? Бажано Київська, Чернігівська, Житомирська області. Але не критично.
якшо цікавить займаеця товариш документи родословна робочі мисливські собаки
 

VS1975

Снайпер
Я також шукаю щеня дратхаара. Хтось підкаже до кого звернутись? Бажано Київська, Чернігівська, Житомирська області. Але не критично.
Найкраще буде звернутися до обласного відділення ФМСУ. Я думаю ( навіть упевнений), що у Київському відділенні Вам запропонують декілька гарних варіантів. Успіхів !
 

Vadim1721vadim

Снайпер
Лично мое мнение сейчас не самое лучшее время заводить собаку охотничьей породы.я не уверен если ещё пару лет будет у нас война а соответственно запрет на охоту" а щенка нужно натаскивают к выстрелу приучать", мой дратхаар сможет нормально работать и скорее всего,станет домашней декларативной собакой.да и вязать сейчас не буду так как щенков разве что раздать смогу.
 
Зверху