Зеленского просят восстановить весеннюю охоту на гусей в Украине.

Степанович 2

Снайпер
треба всіх, у кого весняне загострення щодо весняного полювання, відправляти в бан до травня, шоб перегоріло в сраці.
шороку одне й то саме кіно протягом останніх 6 років точно. галаперидол жеріть, мо' попустить.
як травневі коти, їй бо
Згідний, прямо, як діти малі ...ниють, ниють, ниють, коли і так ясно, що нічого з того не буде і причину знають, бо не раз була тут озвучена. Бан нитикам :):p
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую, я там вже дізнавався)
то шо мішає??? там повний набір і до кацапів не треба пиляти в астрахань чи в тундру
чи хочете щоб Кловун вам особисто домовився "задешево"?
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Хочу якось це питання вирішити, щоб нормально законно пополювати
"Опять за рибу гроші...."
Вже багато раз сказано, як зараз модно говорити "покуріть" тему з першої сторінки.
Сказано й написно вже, "законно" тільки кум, брат, сват, або ж "приближенная личность", ну ще можливо за "грубі гроші" але в цьому, для нормального чи рядового мисливця це Є повний БАРДАК.
Чи Ви ще не зрозуміли, що в полюванні весною в нас не буде порядку, як не жалко, яле так воно є........
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Там воно якось як в гостях), а хочеться дома)
аааа, то називається - мед та ше й ложкою, а ше краще шоб прямо в хаті на ліжку.
але хто хоче - той шкукає засоби, хто не хоче - шукає причину;)
 

Зверобой 60

Мисливець
В прошлом году выехал половить раннюю плотву фидером на р.Десна рядом возле Киева.Изредка звенел колокольчик и в садок отправлялась плотвичка или густера.Грело весеннее солнце,по воде несло прошлогодние листья ,небольшие сухие ветки а посередине огромный пенек старой вербы.И тут с неба донеслось такое знакомое и долгожданное гусинное Га!Га Га! СлаваБогу!Дождались.Быстренько к машине и бинокль в руках.Один,два,десять ,тридцать и еще пяток. Стайка тридцать пять белолобиков метров восемьдесят высотой тянулась в сторону Черниговщины.Я испытал радость от увиденного , круговорот в природе повторяеться .Сув.
 

Степанович 2

Снайпер
От не розумію, для чого себе так накручувати. Вище постом написали, як можна отримати задоволення ще можна добавити фотоапарат
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Снега много, земля промерзла, луж на полях будет хоть отбавляй),должен задержаться у нас надолго).
Вже складується таке відчуття, ніби Ви всього-навсього провокуєте......
Може вже хвати, хочете полюйте собі весною, на здоров"я...
 
Зверху