Сезон охоты на пушного 2020-2022 ( + конкурс )

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Ну чего сразу ломка, есть много разных интересных занятий !
То зрозуміло, я сам рибалку поважаю. І Ви праві, є чим себе зайняти. Але все таки то десь до липня, а потім настає ота нетерпимість - "де наказ, коли відкриття......!?!?!?!?"))))))).
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Все!!!Всіх з остаточним закриттям полювань!!Нехай вже природа і її жителя відпочинуть від мисливців і шуму.Зараз якраз для них потрібна тишина.
 

Степанович 2

Снайпер

VS1975

Снайпер

M.zp.ua

Мисливець
Повторюсь в теме, но все же.
Уважаемые комрады!!! Сегодня стал острый вопрос, об охоте на лису в марте. В этом сезоне в наших угодиях лисы стало на много больше. Сейчас у лисы начался гон, соответственно очень много этой твари сидит по норам. По скольку я норник, и в коллективе есть норные, интересует вопрос об норной охоте в этот период. В связи с этим стал вопрос о возможности легальной охоте на хищницу. Кто в теме, подскажите пожалуйста, как можно организовать легальную охоту в этот период.
 

Panters

Снайпер
Повторюсь в теме, но все же.
Уважаемые комрады!!! Сегодня стал острый вопрос, об охоте на лису в марте. В этом сезоне в наших угодиях лисы стало на много больше. Сейчас у лисы начался гон, соответственно очень много этой твари сидит по норам. По скольку я норник, и в коллективе есть норные, интересует вопрос об норной охоте в этот период. В связи с этим стал вопрос о возможности легальной охоте на хищницу. Кто в теме, подскажите пожалуйста, как можно организовать легальную охоту в этот период.
Ніяк, не раніше серпня попутно з пір'ям, то тих пір тиша,
щось пізно у вашій місцевості гін розпочався, в нас вже
давно пройшов, ще в середині лютого.
 
  • Like
Reactions: kef

Dedushka

Снайпер
Повторюсь в теме, но все же.
Уважаемые комрады!!! Сегодня стал острый вопрос, об охоте на лису в марте. В этом сезоне в наших угодиях лисы стало на много больше. Сейчас у лисы начался гон, соответственно очень много этой твари сидит по норам. По скольку я норник, и в коллективе есть норные, интересует вопрос об норной охоте в этот период. В связи с этим стал вопрос о возможности легальной охоте на хищницу. Кто в теме, подскажите пожалуйста, как можно организовать легальную охоту в этот период.
Пусть лучше лисы размножаются. Всему свое время. И так на целый месяц продлевают охоту на хищника после закрытия охоты на зайчика.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В нас також заяць появився неміряно!!Зробили ми висновок,що причиною його відсутності,на протязі 2-3-х років, є відсутність снігу і морозу в час дозволу полювань по пуху!!А на пізніше переносити цей сезон не дозволяє природа самої дичини!!Шкода,але проти природи не попреш.
 

senya 2011

Мисливець
Уже начались поджоги сухой травы и камыша!!! Просто твари, кто это делает!!! Вроде штрафы увеличили, а толку? Сейчас вся страна опять заполыхает. Просто крик души! Руки бы ломать таким нелюдям!
Це пі....си, їх ще в цивілізованих країнах Європи геями називають ) Сінокоси очищають та землю під плуг, на тварин їм по...й(
 
Зверху