порох Крук

Вова!!!

Снайпер
Мав на це рушниці в різних калібрах ;) , як зарадити у Вашій ситуації чесно незнаю:oops:
Под свои задачи разные ружья это может и хорошо, но не всем.
Лично я сторонник одного, к которому прирос и попадаешь из него не глядя.
 

Охотник77

Снайпер
якщо після полювання, у мисливському колі однодумців вдасться перемогти у неформальному змаганні на пробій шроту чи кращу здатність вражати невелику ціль здалеку - що опосередковано каже про гарну кучність - то що ще треба для щастя
Можна власне десь на стрельбищі позмагатись самокрут проти покупних,але біда: чивас і азартні ігри нелюблю)) а адреналіну в житті і так фатає
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Охотник77

Снайпер
Под свои задачи разные ружья это может и хорошо, но не всем.
Лично я сторонник одного, к которому прирос и попадаешь из него не глядя.
Я з цім розібрався бистро,майстер на всі поставив одинакові ложа/приклади під мене ;)
 

huntumy

Зброяр
Под свои задачи разные ружья это может и хорошо, но не всем.
Лично я сторонник одного, к которому прирос и попадаешь из него не глядя.
Некое различие в стрельбе у меня было при стрельбе с переломки и п/а на дальние расстояния. Но вот то, что 100%-е нет разницы какое ружье в руках.
 

huntumy

Зброяр
Думаю это зависит от умения стрелять на охоте. Толку что мне идеально ложился Зауэр тройник. Ни одной утки не сбил с него. Зато нравилось. )))
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Хмм... Почитал я статью Игоря Наконечного, и вот теперь думаю: я уже года два может три не пользовался порохом Сильвер, но когда я им пользовался то по моему "Сильвер А"-был под синей крышечкой, а "Сильвер Б"-под красной крышечкой, у автора же наоборот "Сильвер А-под красной, Сильвер Б-под синей.
Вот и думаю теперь: кто же даёт "напiвбожевiльнi" рекомендации, по этим порохам, как выразился сам автор!
Или это я чего-то напутал?
 

Varjag229

Слідопит
Да, автор статті переплутав. Двохосновний "Сільвер -А" - синя кришка й одноосновний "Б" - червона.
Але основні принципи спорядження (щильна збірка на твердому амортизаторі) він вказав вірно. Єдине, з чим не згідний - це щодо неможливості використання "Крука" в газовідвідних напівавтоматах.
При правильному спорядженні патрону - ствол чистий. На полюванні за 50-60 пострілів точно не закупорить газовідвідні отвори.
І на рахунок стабільності при низьких температурах "Крука" - він правий.
За "Крук" у латунках, правда з "Жевело", з товстою КП або ПО х 2 ДВП і гарний бій шротом, зокрема у 16 калібрі, підтверджую.
 

Ярослав Чечен

Слідопит
Да, автор статті переплутав. Двохосновний "Сільвер -А" - синя кришка й одноосновний "Б" - червона.
Але основні принципи спорядження (щильна збірка на твердому амортизаторі) він вказав вірно. Єдине, з чим не згідний - це щодо неможливості використання "Крука" в газовідвідних напівавтоматах.
При правильному спорядженні патрону - ствол чистий. На полюванні за 50-60 пострілів точно не закупорить газовідвідні отвори.
І на рахунок стабільності при низьких температурах "Крука" - він правий.
За "Крук" у латунках, правда з "Жевело", з товстою КП або ПО х 2 ДВП і гарний бій шротом, зокрема у 16 калібрі, підтверджую.
Я тоже согласен со всем остальным кроме пороха СП, это Украинское "чудо чудное", я попробовал один раз и мне хватило.
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Мне лично нужны 21г #9-8 , 24г 7-6 и всё это в 16 к. и всё это для охоты и всё бк.
Ну вот нужны!!!!!! И такими я стреляю.
Я не прикалываются.
Где купить? У кого?
Можете скинути рецепт патрона 16 к наважку 21-24 грами?
 

Varjag229

Слідопит
Діани у 16 калібрі не було. Стріляв з ДВП СРСР у коробках по 200 шт. - дуже подібні до Діани.
 
Зверху