Ліміти, норми, накази УТМР 2021-2022, питання.

ONe

Мисливець
Доброго дня панове,
Чи хтось у курсі, чи є вже якісь затверджені документи, щодо полювання у цьому сезоні? І як туди вносити пропозиції?
 

ONe

Мисливець
Минулого року, був не в захваті від наказу по області (Київській), як і по строкам по перу, так і по хутру. Закинув ідею районному голові, щоб передав пропозицію "на гору", щоб у наступному році зробили строк по перу до кінця року на водно болотних угіддях (було тільки на великій воді, що не кожному доступно), при наявності сезонки на хутро, але щось він не в захваті був. Теоретично, ще й грошей більше УТМР зібрав би, бо на зайця мало ходить (сильних на ноги вже мало).
 

old hunter

Снайпер
подскажите, а сроки открытия охоты есть уже? если - да, то где посмотреть? или где ожидать чтобы выложили и потом посомтреть?
Еще слишком рано, а потом будет слишком поздно, как всегда :D
 

GSM

Новачок
Приєднуюсь до запитання по Бориспільському району. Хто може надати актуальну інформацію?
 

HOWA

Слідопит
Шановне товариство. А що чути про відкриття сезону по Хмельницькій обл.
 

Oleger

Мисливець
А по Борисполю ні слова. (
Одразу видно, що нікого немає такого, щоб був у курсі справ.
Шкода.
взагалі, нема де взяти інфу нормальному мисливцю, усі відповідальні чомусь шифруються.
так і бути, поїду зранку подивлюсь, може щось вполюю. )
Так а Ви Відстрільні картки взяли??? Там і написані терміни та місцевість полювання!!!
 

V-A

Новачок
А по Борисполю ні слова. (
Одразу видно, що нікого немає такого, щоб був у курсі справ.
Шкода.
взагалі, нема де взяти інфу нормальному мисливцю, усі відповідальні чомусь шифруються.
так і бути, поїду зранку подивлюсь, може щось вполюю. )
В п'ятницю мій товариш їздив в УТМР на Нестерівському і на моє прохання з'ясовував що з Києво-Святошинським, Фастівським, Миронівським та Бориспільським. Йому сказали (на словах звичайно, документи ніхто не показував), що ці райони відкрито. Але для полювання на перо треба брати в кожному з цих районів відстрілку. Вона безкоштовна і видається при наявності областної відстрілки.
 

Вкладення

СерыйП

Слідопит
В мене питання, чи дозволено полювання на традиційно мисливські види, які не зазначені в лімітах і наказах про відкриття? Наприклад, коростель, болотна курочка і т.д.?
 

ONe

Мисливець
Мене теж цікавить дане питання, тільки по гусю. Він наче відноситься до родини качинних, майже те ж саме. Може хто в курсі?
 

Jagdterrier_1927

Новачок
Коростіль і болотна курочка не згадуються в Законі про мисливське господарство та полювання, а також не фігурують у відстрільних картках.
Ці факти говорять про те, що добувати ці види заборонено.
 

antibiotiq

Новачок
Поделитесь, пожалуйста, у кого есть приказ по Житомирской области. Интересуют сроки на дичь
 
Останнє редагування:
Зверху