Что это за сова?

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Можно смело на BBC...
 

Степанович 2

Снайпер
Форумчане, кто скажет , что случилось с автором данной темы? Уже давно не видно на Форуме уважаемого " Север" , если приболел то искренне желаю ему скорейшего выздоровления.
Він сам писав, що на деякий час, в силу обєктивних причин, на форум виходити не зможе.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
...
 

Вкладення

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда
Навіть сови не гребують спілкуватися із нашими військовими...

FljjUX7WYAASiJJ.jpg
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Навіть сови не гребують спілкуватися із нашими військовими...

Переглянути вкладення 802672
Птах з Червоної книги України- сова болотяна. Декілька десятиріч назад постійно зустрічалась в сухих болотах під час полювання на пушних - піднімалась з землі з-під ніг, полохаючи мисливців. Зараз, в зв"язку з тотальним розорюваням всіх підряд земель, рідкісний, зникаючий вид сов в Україні. Підлягає охороні, як і всі інші види сов.
https://uk.wikipedia.org/wiki/Сова_болотяна
1672813166604.png
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Шановні мисливці! Хто-небудь зустрічав білу ( полярну) сову на теренах України? Якщо так, то коли і за яких обставин? Цікавився знайомий орнітолог, фахівець саме по совах. Йому ця інформація буде корисною!
 

Panters

Снайпер
Шановні мисливці! Хто-небудь зустрічав білу ( полярну) сову на теренах України? Якщо так, то коли і за яких обставин? Цікавився знайомий орнітолог, фахівець саме по совах. Йому ця інформація буде корисною!
Я не знаток птахів даного виду, але три роки тому в наших угіддях зустрічав білих сов в кількості п'ять особин, але вони були в польоті, детально роздивитись їх не було можливості, чи це ті про які мова не знаю.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Я не знаток птахів даного виду, але три роки тому в наших угіддях зустрічав білих сов в кількості п'ять особин, але вони були в польоті, детально роздивитись їх не було можливості, чи це ті про які мова не знаю.
5 сов одночасно? Де територіально?
Сплутати цих сов з іншими нереально: розмах їх крил сягає 1,5 і більше метра!
Це дуже великі птахи.
Можуть зустрічатись біля скотомогильників або біля звалищ побутових відходів. Як і інші крупні, але денні пернаті хижаки.
1672904843301.png

1672904884498.png


1672904907391.png

1672904941860.png

1672905559548.png


https://uk.wikipedia.org/wiki/Сова_біла
 
Останнє редагування:

Panters

Снайпер
Так, птахи були дійсно великі, але мені вони на відстані здались не такі чисто білі, як би трішки з кремовим відтінком, територіально Одеська обл. на кордоні з Вінницькою, це було кілька разів в невеликій балці, після того до цієї пори я їх ніде не зустрічав.
 
Зверху