МЦ 20-01

Для полювання використовую коліматор.
Для розваг- оптичний приціл
Мені подобається) та і дітям теж)
Переглянути вкладення 727903 Переглянути вкладення 727906 Переглянути вкладення 727907 Переглянути вкладення 727908
Как обстояли дела с затворной группой, много ли пришлось подгонять и как сейчас работает,что со срезом ствола и как с точностью боя?
МЦ 20-01 своим видом напоминает элегантную щуку -всегда готовую к атаке.
 
D

"doc"

Guest
Как обстояли дела с затворной группой, много ли пришлось подгонять и как сейчас работает,что со срезом ствола и как с точностью боя?
МЦ 20-01 своим видом напоминает элегантную щуку -всегда готовую к атаке.
Ружьё покупал б/у, детских болезней уже не было)
Штучник, 1994 года.
Срез ствола не идеальный.
Ружьё стреляет лучше чем я попадаю, на 50 метров -3 пули в пачку сигарет с упора, меня устраивает.
Магазины не выпадают, гильзы выбрасывает, не клинит.
Патроны - самокрут под звезду с докаткой на конус.
Дерево, в идеале, поменять на новое; насечка отсутствует; в области предохранителя трещина, залитая эпоксидной смолой.
Ствол вывешен, за патронником не касается ложи.
Искал пластиковое ложе- у нас нет.
"За поребриком" есть - но лучше заказать дерево под себя. ИМХО.
 

LEART

Мисливець
Сьогодні спілкувався з товаришем, у нього 4 штуки 20-01, ну дуже він їх шанує. Одне каже, от би таку та в 28-му...
Ось одну зі своїх і продає, хоче щось в 28-му, оце мені пропонує.
А Вы как ??? Есть желание приобрести такое ружье ???
 
Ружьё покупал б/у, детских болезней уже не было)
Штучник, 1994 года.
Срез ствола не идеальный.
Ружьё стреляет лучше чем я попадаю, на 50 метров -3 пули в пачку сигарет с упора, меня устраивает.
Магазины не выпадают, гильзы выбрасывает, не клинит.
Патроны - самокрут под звезду с докаткой на конус.
Дерево, в идеале, поменять на новое; насечка отсутствует; в области предохранителя трещина, залитая эпоксидной смолой.
Ствол вывешен, за патронником не касается ложи.
Искал пластиковое ложе- у нас нет.
"За поребриком" есть - но лучше заказать дерево под себя. ИМХО.
Вам в большом городе это проще сделать в смысле найти мастера по ложам .Удачи Вам. Спасибо за отзывы о любимом ружье.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У латунної гільзи і у пластикової гільзи рант має різну форму. Може діло не в відбивачі-отражателі (глянув як правильно називається :), а в самому затворі, точніше дивитися на зуби зацепів.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
А чому є її так хвалять??:D
Бо в окремих (штучних) буває, що магазин не губиться... В більшості випадків потрібна "шворочка"... Ну і, якщо китайську оптику приварити, здалеку виглядає як "мосінка", а то є круто!
 

kef

Зброяр
Є в нашому колективі у мисливця таке ружжо. Полює більше 20 років. Гільзи використовує як латунь так і пластмаси. Буває що магазин випадає. А це осічки були на усіх видах капсулів. Розбирав затвора промивав.витирав на сухо. Наче працює.
Пробував і я полювати з нею, але на мій погляд вона більш придатна для стрільби кулею або по нерухомій цілі. Наприклад сидячій куниці на дереві і.т.д.
(Починається зародження нової хвалебної теми про супер рушницю ;) ).
 
Зверху