ИЖ 54 глазами владельца

север

ветеран форуму
надійна команда
Видать рушниця пішла у серію "сирою", з "дитячими болячками".
...які послідовно перейшли від Іж-49, а до неї від Зауера 8 моделі.
Хоча більшість схиляється до думки, що роздільні бойки/курки в Іж-54 це 100% прогрес у зброярстві, на відміну від суцільних у того ж Зауера 8 і ранньої модифікації Іж-49. У пізній її версії бойки/курки вже були роздільними. У випадку поломки замінити ( виготовити, підібрати) бойок набагато простіше, ніж знайти, а тим більше- виготовити, суцільну деталь куркобойка.
 

север

ветеран форуму
надійна команда
Було б цікаво почути об'єктивну думку про недоліки цієї моделі саме від Вас.
На жаль, як і в інших рушницях, в Іж-54 вони також присутні.
І тут завжди є право вибору: придбавати її чи ні. Керуючись між її перевагами і недоліками, на які, в принципі, можна закрити очі. Бо коли бачиш Іж-54 в роботі, в умовах реального полювання, про ті дрібниці просто забуваєш. А від деяких вдалих, просто класних пострілів перехоплює подих і ось те приємне тепле відчуття залишається ледь не на все життя, змушуючи з повагою ставитись до цієї рушниці.
Якщо Вам дійсно цікаво почути від мене про реальні недоліки Іж-54, саме з моєї точки зору ( а не про її надмірну вагу, задовгі стволи і нікудишній балансo_O:)), то можу проінформувати в ОП. Але, ще раз наголошу, це буде лише моє ІМХО. На об"єктивність не претендую.
 

Schmied

Слідопит
https://www.uahunter.com.ua/forum/prodam-igh-1961g-t100661.html Как по мне, то неплохой вариант, хотя и не штучный. Ну и что? Он давно продается там и здесь на Форуме. Думаю будет торг,так как цена явно завышена. Как по мне-золотая середина; ствол 750мм и уже брандтрубки.
 

ippollo

Мисливець
https://www.uahunter.com.ua/forum/prodam-igh-1961g-t100661.html Как по мне, то неплохой вариант, хотя и не штучный. Ну и что? Он давно продается там и здесь на Форуме. Думаю будет торг,так как цена явно завышена. Как по мне-золотая середина; ствол 750мм и уже брандтрубки.
спасибо! Уже разговаривал с владельцем ещё пару дней назад, в Харькове Разрешительная не работает…да и хочу штучник. В идеале ш1 или ш2. По лесам мне его не таскать, а что бы глаз радовал. А рядовой не так будет радовать…
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
У вас забыл спросить, что мне делать, хлопчик.
Жену будешь свою учить борщ варить, ей и замечания делать.
А от хамити форумчанам не потрібно,тим більше на правильні зауваження.Почитайте Правила і через місяць прошу на форум!!Лишнє видалив.
 

Хохотабыч

Новачок
Всем привет. Если у кого есть адекватные мысли по вопросу - буду рад почитать.

Что имеется:
Иж-54, гарантировано Ш2, паспорт есть. Год 1957. Несколько фото колодки и паспорта:
 

Вкладення

Зверху