Продам МЦ2112 у сувенірному виконанні.

Волик

Новачок
Продам рідкісну рушницю МЦ2112 у сувенірному виконанні.
Калібр 12.
Вага 3,6 кг.
Довжина ствола 750 мм.
Дулове звуження 1 мм.
Стан ідеальний. Художнє гравірування, гарний горіх, різьба по дереву. Настріл не більше 200-300 набоїв.
Затримок та зауважень до роботи механізму не помічено (набої 32 г).
Реєстрація Львів. Документи в порядку.
Ціна 1000 USD.
тел. 0677581381, попередньо пишіть на Вайбер.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Чекаю пояснення топікстартера до завтра!!Питань багато,але для того щоб втримати на форумі тему повинно бути одна відповідь,але конкретна.
 

Волик

Новачок
Вітаю товариство! Даю конкретні відповіді)
1.
Так отож.Був би 66-79р.в. думаю незалежалося б
На жаль мені не відомо які роки випуску для МЦ21 вважаються "кошерними", а які ні:).
Розумію, що екземпляр 66-79р.в. являє собою більшу цінність, особливо якщо він у такому ж ідеальному стані як ця рушниця.
Мав змогу порівняти цю рушницю з рядовим МЦ21 80-х років випуску (точно рік не пам'ятаю). Якість виконання цієї рушниці візуально набагато краща. Якщо є конкретні запитання, або щось не видно на фото - пишіть, з радістю відповім. А взагалі треба вживу дивитись.

2.
Тема продажу її зависла тут , ще з серпні 2020 р.
/А можливо і була продана .тільки замок забули почепити/.
Рушницю я успадкував від батька, який у 2020 хотів її продати, звідки, мабуть, і з'явилась тема.

3.
То може той продавець "ощаслівіл" цього,а цей тепер незна що з цим "щастям" робити.
"ощаслівіл" без сарказму, бо рушниця дійсно хороша. Батько був дуже нею задоволений, беріг її і брав її тільки на літні полювання на качку, бо для ходових полювань зимою на хутрового вона була йому затяжка. Майже на всіх полюваннях ми були разом, мені доводилось стріляти з неї, ніяких затримок не було.
Цього року був з нею на стенді, відстріляв штук 30 набоїв (RIO №7 32г), без проблем, тарілки б'ються, хоча тяжко попадати з чоком 1мм:).
 
Зверху