Продам Браунинг Авто -5.

Статус
Закрита.

штурман

Мисливець
Арго - спасибо. Господин Волкер ,ну здесь кроме мата ответить не чем.Господин Немец -я кого то обманул? Или Вы не встречали гравированные номера на Бенелли и Беретах ? По Вашему вопросу - трещин нет. И,пожалуйста,давайте по корректнее.то дерево лаком покрыли,то недалекий человек что то нацарапал. А на счет разрешительной и зкспертов - я лучше промолчу.
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Почему на стволе и ресивере написано «сделано в бельгии» это отдельная маркетинговая комбинация!
Ствол повірений і проклеймований в бельгійському профхаусі,про що свідчить клеймо іфндефікатора бельгійського профхаусу,але виготовлений не в Бельгії, а в країні яка використовує пробні зразки і які не визнаються бельгійським профхаусом.Про цей факт свідчить відповідне клеймо.
 
Останнє редагування:

Volker

Слідопит
Арго - спасибо. Господин Волкер ,ну здесь кроме мата ответить не чем.Господин Немец -я кого то обманул? Или Вы не встречали гравированные номера на Бенелли и Беретах ? По Вашему вопросу - трещин нет. И,пожалуйста,давайте по корректнее.то дерево лаком покрыли,то недалекий человек что то нацарапал. А на счет разрешительной и зкспертов - я лучше промолчу.
Питання залишилося лише одне, хто поїде навіть на оглядини даного девайсу з намальованим номером ствола??? Де. оригінальний номер?? Чому Ви його ховаєте?? А Ви- про якийся мат говорите. Чи маєте тут всіх за недолугих??
 

Dima

ветеран форуму
надійна команда
Ствол повірений і проклеймований в бельгійському профхаусі,про що свідчить клеймо іфндефікатора бельгійського профхаусу,але виготовлений не в Бельгії, а в країні яка використовує пробні зразки і які не визнаються бельгійським профхаусом.Про цей факт свідчить відповідне клеймо.
Португалия.
 

are0692

Мисливець
Питання залишилося лише одне, хто поїде навіть на оглядини даного девайсу з намальованим номером ствола??? Де. оригінальний номер?? Чому Ви його ховаєте?? А Ви- про якийся мат говорите. Чи маєте тут всіх за недолугих??
Що за дурниці пишете! Номер у нової рушниці взагалі може бути тільки на створеній коробці, ствол без номеру. Й як правило, щоб "підігнати" зброю під вимоги нашого законодавства наноситься номер на ствол, тобто дублюється. Особисто у мене був Рем 870 на стволі якого було надряпано кривими руками номер із створеної коробки, а моссберг комбо так взагалі стволи без номерів.
Гарна рушниця й все відповідає заявленому у продавця. Гарного продажу.
 

штурман

Мисливець
Питання залишилося лише одне, хто поїде навіть на оглядини даного девайсу з намальованим номером ствола??? Де. оригінальний номер?? Чому Ви його ховаєте?? А Ви- про якийся мат говорите. Чи маєте тут всіх за недолугих??
Точно не вы.Оно вам не надо. И, пожалуйста, перестаньте молоть чепуху. Вы же уже взрослый.
 

mulyavchik

Снайпер
Особисто у мене був Рем 870 на стволі якого було надряпано кривими руками номер із створеної коробки, а моссберг комбо так взагалі стволи без номерів.
Не путайте грішне з праведним.В А 5х своя нумерація.
 

Alego

Слідопит
Що за дурниці пишете! Номер у нової рушниці взагалі може бути тільки на створеній коробці, ствол без номеру. Й як правило, щоб "підігнати" зброю під вимоги нашого законодавства наноситься номер на ствол, тобто дублюється. Особисто у мене був Рем 870 на стволі якого було надряпано кривими руками номер із створеної коробки, а моссберг комбо так взагалі стволи без номерів.
Гарна рушниця й все відповідає заявленому у продавця. Гарного продажу.
В отличии от разных других ружей все стволы Браунига авто5 имеют номера. За исключением гладких пулевых от Мирокку. И все они выбиты а не гравированы. Американцы к этому относятся проще
 

StarikSmull

Мисливець
Впливає, причому дуже!!!Солянка, якщо вона є, навіть і на заліковій зброї не допускається.Все повинно бути за правилами та збройовими законами.Лише тоді зброя відповідає терміну-АUS!!!
100% dura Lex, sed Lex
 
Статус
Закрита.
Зверху