Допоможіть визначити

Арго

S-Moderator
Команда форуму
J.G. ANSCHÜTZ GmbH & Co.KG . Jagd- und Sportwaffenfabrik
Трохи не так!!Фірма J.G. ANSCHÜTZ була перейменована на J.G. ANSCHÜTZ GmbH & Co.KG лише в 1950 році і її виробничі потужності знаходились в місті Ульм, а дана рушниця зібрана і повірена в період з 1939 по 1944 роки на підприємстві J.G. ANSCHÜTZ яке працювало в той час на Рейх і знаходилось в місті Целла-Мелліс. Наголошую, що це збірний -замовний - патентний екземпляр,так як Аншутц взагалі не займався виготовленням гладкоствольної мисливської зброї, а лише, на той час, виготовляв ствольні коробки для зброї Маузер 98К.Представлений екземпляр зброї має свого автора і замовника,які значаться на щоках фальшдошок (дуже погано видно).Попрошу топікстартера дати фото клейм і написів.
 
Останнє редагування:

М.А.С.

Новачок
Дуже дякую за допомогу. Як буде можливість зроблю більш детальні фото.
 

okhorly

Слідопит
Трохи не так!!Фірма J.G. ANSCHÜTZ була перейменована на J.G. ANSCHÜTZ GmbH & Co.KG лише в 1950 році і її виробничі потужності знаходились в місті Ульм, а дана рушниця зібрана і повірена в період з 1939 по 1943 роки на підприємстві J.G. ANSCHÜTZ яке працювало в той час на Рейх і знаходилось в місті Целла-Мелліс. Наголошую, що це збірний -замовний - патентний екземпляр,так як Аншутц взагалі не займався виготовленням гладкоствольної мисливської зброї, а лише, на той час, виготовляв ствольні коробки для зброї Маузер 98К.Представлений екземпляр зброї має свого автора і замовника,які значаться на щоках фальшдошок (дуже погано видно).Попрошу топікстартера дати фото клейм і написів.
Первое слово на фото не смог прочитать, а второе -Руан. Возможно заказчик из оккупированной на то время Франции.
 
Останнє редагування модератором:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Ви напишіть як написано на оригіналі,а краще зробіть фото.Я прочитаю сам.Клейма і написи на зброї не завжди читаються як пишуться.Це якраз і є головне в правилах клеймування.
 
Останнє редагування:

okhorly

Слідопит
Ви напишіть як написано на оригіналі,а краще зробіть фото.Я прочитаю сам.Клейма і написи на зброї не завжди читаються як пишуться.Це якраз і є головне в правиилах клеймування.
Rouen написано французським по залiзному. Або Bouen -Буен. Рушниця не моя, зробити фото не можу.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Зі всього можна твердо сказати лиш те, що рушниця замовна для торгового дому, який знаходився в місті Руан (Франція), а от прізвище власника чи назва торогового дому, бо слово "teaux" перекладається як вода, погано читається, та і цей напис не грає особливої ролі в долі рушниці, а от напис на розетці - це вже щось.Треба бачити очно!!!
 

М.А.С.

Новачок
Ось ще фото. Якщо допоможе буду дуже вдячний. Бо дозвільники не можуть придумати назву в ЄРЗ.
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Підведемо риску по рушниці: виготовлена в Франції приблизно в 1939 -1944 році під замовлення для торгового дому " Готель Плато" в місті Руан (Франція),думаю,що замовником являвся якийсь службовець-законник середнього рангу,бо за девіз свого існування ( напис на розетці рушниці), взяв відому французьку фразеологію "Справедливість кожному своє виділить", яку німці перефразували на свій лад і по новому вона звучала - " Jedem das Seine"-кожному своє" .Клеймо про виготовлення рушниці в Франції,але не повіреної в Сент - Етьєні в наявності.Далі рушниця в "напівчорновому вигляді", по якійсь причині була відправлена в 1944 році в Німеччину на підприємство J.G. ANSCHÜTZ, де була повністю переповірено і проклеймована в вересні 1944 року.Війна як і всюди вносила свої корективи,а тому багато зброї мають такі зигзаги в своєму житті.Рушничка має свій шарм,а от якусь технічну,художню історичну цінністьі т.д- ні.Тому ціну складайте самі.
 
Останнє редагування:

Арго

S-Moderator
Команда форуму
.Далі рушниця в "напівчорновому вигляді", по якійсь причині була відправлена в 1944 році в Німеччину на підприємство J.G. ANSCHÜTZ,
Вияснився і цей момент, а власне, те, що рушниця була відправлена в 1944 році в напівчорновому вигляді на підприємство J.G. ANSCHÜTZ, для проведення повірки, бо в той час існувало розпорядження по Рейху ( 1939 - 1945 р,р.), про обов'язкову повірку і клеймування зброї яка випускалась в країнах які знаходились під завоюванням Німеччини,власне,на німецьких випробувальних станціях.Після повірки рушниця була направлена на ремонт чи переобладнання (відповідне клеймування в наявності), після чого повторно повірена і проклеймована на випробувальній станції в Целла-Меллісі та відправлена назад до Франції, про що свідчить повторне клеймування імпортованої зброї вже на випробувальній станції в Франції.Така ось історія цього екземпляру.
 
Останнє редагування:
Зверху