Продам рушницю Greifelt & Co Suhl, м. Зуле, Німеччина, 1947 р.в., калібр 12/70

Продам класичну німецьку гладкоствольну мисливську рушницю фірми Greifelt & Co Suhl (Грайфельт), випуск квітень 1947 року, калібр 12/70, круппівська тигельна сталь.Довжина ствола: 75 см. Вага рушниці 3100 гр.Горизонтальне розташування суцільнолитих стволів, ежектор, дерево рідне. Стан рушниці задовільний. Шкіряний чохол рідний.
Рушниця була привезена в 1948 році дідом з Німеччини, де він був нею нагороджений за заслуги.Завод Greifelt & Co Suhl входив до єдиного “народного концерну” VEB MEWA міста Suhl, разом із заводами Зауер, Хенель, Сімсон і на 1947 рік зберіг своє обладнання, на відміну від інших заводів, які були вивезені до Радянського Союзу.
Вартість рушниці: 25 000 грн.
IMG_9346.jpeg
IMG_9348.jpeg
IMG_9342.jpeg
IMG_9341.jpeg
IMG_9339.jpeg
IMG_9337.jpeg
IMG_9335.jpeg
IMG_9330.jpeg
IMG_9355.jpeg
IMG_9331.jpeg
IMG_9331.jpeg
IMG_9330.jpeg
IMG_9324.jpeg
IMG_2495.jpeg
IMG_9349.jpeg
IMG_9423.jpeg
IMG_9422.jpeg

Додатково пропоную майже новий ремінь для рушниці з натуральної шкіри з замшевою підкладкою. Виробництва фабрики Savage (Німеччіна) за ціною 1700 грн.
Вячеслав, м. Дніпро.Всі питання пишіть на Viber:т. 093 743 16 15
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
Завод Greifelt & Co Suhl входив до єдиного “народного концерну” VEB MEWA міста Suhl, разом із заводами Зауер, Хенель, Сімсон і на 1947 рік зберіг своє обладнання, на відміну від інших заводів, які були вивезені до Радянського Союзу.
Перше ніж писати щось в історичному дусі, треба добре знати його, а власне те,що "народний концерн" "VEB MEWA" зі штаб-квартирою в місті Цвіккау був створений 28 квітня 1948 року, згідно з наказом №64 СВАГ (радянська військова адміністрація Німеччини) шляхом злияння деяких зброярських підприємств.Підприємство Greifelt & Co ввійшло в вищевказане "VEB MEWA лише з 1 січня 1951 року, а до того воно було націалізоване як багато інших німецьких збройових підприємств, а значить на той час нічого старого з довоєнного обладнання там не лишилось.Це підтверджується і самим клеймом Greifelt & Co яке не дуже схоже на постійне оригінальне, так як наносилось на "коліні" в післявоєнний час, а не на "твердому", оригінальному обладнанні.
 
Останнє редагування:

mulyavchik

Снайпер
Шан.,а шо так?Кортить продати память про діда? Теї суми що Ви просите Вам тут не дадуть. Прийдеться торгуватись,і не раз. Ме б краще лишили б собі?
 
Шан.,а шо так?Кортить продати память про діда? Теї суми що Ви просите Вам тут не дадуть. Прийдеться торгуватись,і не раз. Ме б краще лишили б собі?
Дякую, шановний, за Ваш коментар та поради. Якщо людина щось продає, то мабудь в неї на то є потреба. Що до торгу, то це безумовний закон ринку. Знайдеться покупець - по ціні договоримося. А пам'ять будь про кого, я вважаю, треба зберігати у душі та добрих спогадах, а не у сейфі, якій майже ніколи не відкриваєш.
 
Перше ніж писати щось в історичному дусі, треба добре знати його, а власне те,що "народний концерн" "VEB MEWA" зі штаб-квартирою в місті Цвіккау був створений 28 квітня 1948 року, згідно з наказом №64 СВАГ (радянська військова адміністрація Німеччини) шляхом злияння деяких зброярських підприємств.Підприємство Greifelt & Co ввійшло в вищевказане "VEB MEWA лише з 1 січня 1951 року, а до того воно було націалізоване як багато інших німецьких збройових підприємств, а значить на той час нічого старого з довоєнного обладнання там не лишилось.Це підтверджується і самим клеймом Greifelt & Co яке не дуже схоже на постійне оригінальне, так як наносилось на "коліні" в післявоєнний час, а не на "твердому", оригінальному обладнанні.
Дякую, за Ваш коментар. Не буду з Вами сперечатися у історичних питаннях, я не фахівець у зброярстві. Свою інформацію знайшов у інтернеті і вона співпадала зі спогадами дідових розповідей. А те, що рушниця оригінальна, а не на "коліні" зроблена, впевнений на 100%. По-перше, по закінченню війни, офіцерів, які були у розташуванні радянського контенгенту у Німеччіні, не нагороджували якимись "самопалами". А по-друге, навряд чи такі клейма можно зробити "на колінці" (див. фото):
 

Вкладення

Арго

S-Moderator
Команда форуму
А ніхто і твердить про те що рушниця " ліва"!!!Мова йде про оригінальність обладнання на якому вона зроблена,а воно в час виготовлення цієї рушниці було вже далеко від фатерлянду!!Думаю про цей факт ваш дід повинен був знати.Доречі на рушниці тому і відсутнє одне клеймо яке ставилось власне на оригінальному Грейфельті!!
 
А ніхто і твердить про те що рушниця " ліва"!!!Мова йде про оригінальність обладнання на якому вона зроблена,а воно в час виготовлення цієї рушниці було вже далеко від фатерлянду!!Думаю про цей факт ваш дід повинен був знати.Доречі на рушниці тому і відсутнє одне клеймо яке ставилось власне на оригінальному Грейфельті!!
А про яке клеймо Ви кажете? Як воно виглядає? І коли саме було вивезене обладнання з підприємства Грейфелт з міста Suhl (Зуль)?
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму
В оригіналі на зброї воно виглядає так (49),

1712224785192.png
 

Арго

S-Moderator
Команда форуму

Optimum

ветеран форуму
надійна команда
надійний помічник
Пане
Арго
вже додайте інформацію стосовно рушниць того, часу яки зброяри робили за безцінь із заготовок випущених до другої світової війни. І замовники цих рушниць були, найчастіше радянські війскові.
 
Д. вечір. Приклад це рідний, чи вже інший стоїть?
Доброго вечора! Приклад рідний. А ось під задню накладку, здається зроблена пластикова прокладка товщиною 5-6мм, мабудь задля подовшення прикладу. Я не дуже розбираюся у зброї, бо я не мисливець, тому вибачте, якщо мої пояснення не компетентні. Додам фото прикладу, може Ви краще зрозумієте що до чого.
зображення_viber_2024-04-14_21-00-17-666.jpg
зображення_viber_2024-04-14_21-00-18-007.jpg
зображення_viber_2024-04-14_21-00-18-203.jpg
зображення_viber_2024-04-14_21-00-18-402.jpg
 

Вкладення

Зверху