Смачні еноти?

Altay1972

Снайпер
У Німеччині мабуть туго стало з мраморною яловичиною...переходять на єнотів ...
А ми будемо таке їсти?
 
Останнє редагування:

Altay1972

Снайпер
Но при цьому все пораховано...щорічно добувається 300-400 тисяч, не враховуючі падьож від лопати фермера , мисливський вид...
А що там у нас? пан Север приводив звіт по Чернігівській області, були там еноти, рахують їх у нас?
 

RoSO-maxa

Мисливець
Я їв декілька разів барсука! ( Сам не готував) Перший раз в одному мисливському господарстві після полювання, приготовлений був на казані з овочами!
І скажу що таки було смачно!
Можна булоб і цієї ковбаски скуштувати під медову з перцем)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Єнотовидний собака - та ж лисиця чи собака. Смердить від нього псіною. В нас часто ловили їх живцем. Мій драт ловив не раз. Він, єнотовидний собака, в разі небезпеки, якщо не може втекти або сховатися, прикидається дохлим. Я тримав їх в руках декілька разів. Воняють вони серйозно. Якщо їсти такого смердюка, то це треба бути дууууууууже великим гурманом :)
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Людина така тварюка що буде їсти будь що.... У мене сусід білку їв....живий на жаль....
Білок в Англії стріляють і їдять, не вважають це зазорним. В принципі їсть "чисте", рослинного походження. Може якісь яйця птахів і молодняк, але ні падаль,нічого такого.
 

Dionys

Мисливець
Білок в Англії стріляють і їдять, не вважають це зазорним. В принципі їсть "чисте", рослинного походження. Може якісь яйця птахів і молодняк, але ні падаль,нічого такого.
Типу, щоб прогодувати сім'ю пішов настріляв мішок білок на вечерю). Там же наїдку як з мишеняти.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Типу, щоб прогодувати сім'ю пішов настріляв мішок білок на вечерю). Там же наїдку як з мишеняти.
Я любив полювати на перепела. Перепел дрібніший від білки в рази. Тим не менш за сезон сотню-півтори добував. Новоазовськ, Маріуполь, Бердянськ, Крим - там перепелів стріляли тисячі за сезон.
Про білок бачив відео, як полюють на них в англії. З 410-тим.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Ондатр їдять. Нутрій їдять навіть у нас, і спеціально розводять. Хоча нутрія в принципі всеядна і я знаю, що часто господарі скормлюють м'ясні відходи, тельбухи. У нас на сході водиться байбак. Хом'як хом'яком, тільки здоровенний. Гризун, родич тих же крис. Їдять, не дивлячись на специфічний запах. Ми їмо свиней, хоча всі прекрасно знаємо, що свині мало того що всеядні, а ще й відносні канібали. Саме з цих причин мусульмани і не їдять свиней. Всі проблеми в голові.
 

Zabar Andrij

Мисливець
в дитинстві з рогаткою навіть спати лягав, доречі звідти завжди двома очима і стріляв, як вже зараз згадую
білок було добуто і з'їдяно багато, на островах сусликів виливали, теж дуже смачні
 

Igor_pol

Мисливець
:oops: капець.... Білка вона ж гарненька, красива, як можна красоту їсти? ) лебедів ви також полюєте і смажите?
 
Зверху