не выддавайте рушницю в ремонт вандалам!!!!!

трудяга

Мисливець
Мужики не віддавайте рушницю в ремонт доморощеним (Кулібінам)Як ви бачите нижче - моя тема куплю рушницю для сина. було вже три рушниці в хорошому стані але після молотобойців які ударом молотка забирають шат(руки їм би пообривати за такий ремонт)Краще віддайте в нормальну майстерню - або продавайте таке як є.щоб потом людина яка купить. не матюжила вас незлим тихим словом.Або хоч запитайте тут на форумі - тут зібрались мисливці зі всієї України і в них є великий досвід і знання якими вони поділяться. або порадять до кого звернутись в конкретно вашій ситуації. З повагою до всього шанованого мисливського товариства - трудяга.
 

pasisa

Мисливець
Олександр Вікторович, не переживайте, дай Бог спільними зусиллями знайдемо Вашому сину рушницю! Жаль тільки, що з кожним роком гарних рушниць все менше. А ще ж і горе-кулібіни та бариги все норовлять впарити металобрухт. Ось наприклад годину тому ні з того ні з сього написав мені особисте повідомлення якийсь Mangust: " - урод
ты какого хуя свою жопу суеш под стоячий хуй тыж падла ниче не покупаеш и не продаеш нахуя ты тут лазиш мешаеш кентам работать смотри сука вычисление началось". Я так розумію, це за мою особисто висловлену думку про деякі "шедеври" які продають такі честні мисливці. До речі, він ще й мій земляк...
 

трудяга

Мисливець
За рушницю я не переживаю - просто мою ще не продають - я просто попереджую хлопців не давати колупатись у зброї людям з кривими руками.А нащот погроз - так я вам скажу - що в житті. як на довгій ниві і ніхто не знає що його далі чекає і на кого можна нарватись при таких погрозах
 

Кучум

Новачок
pasisa;140363 сказав(ла):
Олександр Вікторович, не переживайте, дай Бог спільними зусиллями знайдемо Вашому сину рушницю! Жаль тільки, що з кожним роком гарних рушниць все менше. А ще ж і горе-кулібіни та бариги все норовлять впарити металобрухт. Ось наприклад годину тому ні з того ні з сього написав мені особисте повідомлення якийсь Mangust: " - урод
ты какого хуя свою жопу суеш под стоячий хуй тыж падла ниче не покупаеш и не продаеш нахуя ты тут лазиш мешаеш кентам работать смотри сука вычисление началось". Я так розумію, це за мою особисто висловлену думку про деякі "шедеври" які продають такі честні мисливці. До речі, він ще й мій земляк...
Не обращай внимание,собака которая лает-не кусает.
 

Филин13

Мисливець
pasisa;140363 сказав(ла):
Олександр Вікторович, не переживайте, дай Бог спільними зусиллями знайдемо Вашому сину рушницю! Жаль тільки, що з кожним роком гарних рушниць все менше. А ще ж і горе-кулібіни та бариги все норовлять впарити металобрухт. Ось наприклад годину тому ні з того ні з сього написав мені особисте повідомлення якийсь Mangust: " - урод
ты какого хуя свою жопу суеш под стоячий хуй тыж падла ниче не покупаеш и не продаеш нахуя ты тут лазиш мешаеш кентам работать смотри сука вычисление началось". Я так розумію, це за мою особисто висловлену думку про деякі "шедеври" які продають такі честні мисливці. До речі, він ще й мій земляк...
Ух як перекупів ковбасить.Шановний pasisa не переживайте як правило такі дюди можуть тільки гавкать і все.Не звертайте на таких уваги вони цього не варті.З Повагою.
 

Гусар

Слідопит
Форумчане!. Беспокоит то, что кто-то (который зарегистрирован на форуме) нас кроит такими словами и модераторы и админ на это не реагируют. А ну начальство дайте на всеобщее обозрение данные этому человеку. Пускай все знают кто он. Хотя вряд ли это что-то можеть дать. Если бы регистрация на форуме проходила через проверку паспортных данных, тогда да, а так.
 
Зверху