Продам дробокатку.

Статус
Закрита.

Boot

Новачок
Продам дробокатку.
Катає 1кг за 15хв.
Встановлено електронне реле, що саме відключає дробокатку через запрограмований проміжок часу, щоб не перекатувати дріб та не перегрівати двигун.
На фото нижче одна і та ж порція самолитого шроту №3 до і після обкатки.
 

Вкладення

sergo 777

Мисливець
Столько стоит бетономешалка ...и производительность в разы больше , но кто ,что любит...ИМХО.
 

Гусар

Слідопит
Читал где-то уже, что у Вас была какая-то проблема с прокаткой дроби на этом станке. Растолкуйте.
 

Boot

Новачок
1)Найлегше купувати в магазині готові набої, а ще краще - відразу котлети, і лопати їх на лавочці в паку, слухаючи як цвірінькають пташки. :)

2)В будь-яких дробокатках інколи шріт "залипає" і починає не кататись, а тертись в пилюку. Я ніде не зустрічав пояснення причин цього явища. Сам думаю, що має місце несприятливе співставлення ряду факторів, як то швидкість обертів, геометрія сфер, твердість шроту, склад свинцю і... мабуть розміщення зірок на небосхилі. Лікується перезапуском двигуна чи нахилом на певний кут від вертикалі.
Це нормально. Над процесом слід працювати. При литті шроту, наприклад, навіть з супер-пупер промислової дроболійки ймовірність отримати хвостики, блінчики і т.п. набагато більша ніж з першого разу отримати нормальний шріт.

3)Це якраз і є мої авторські фотки моєї дробокатки і мого самолитого шроту на ній обкатаного. На авторство фото не претендую, тому хто хоче, нехай використовує як заманеться на свій розсуд, лише не проти мене.
 

Kapitan

Снайпер
В данный момент владею тремя такими или примерно такими дробокатами.За последние года три сгорел не один движок на них и переделан(двигатели попадаются разные по высоте) не один дробокат. На сегодняшний день себестоимость данной приблуды около 300грн,если уж по совести ее цена не больше 500-600грн. Хотя у каждого своя совесть.
Удачной продажи.
 

Игорь 21

Мисливець
Позвольте с Вами не согласится, да цена как по мне немного завышена но если взять стоимость мотора и т.п то можно подсчитать сколько все это будет стоять , если на дробокате стоит новый мотор и смотря какой мощности то соответственно это и есть основное ценообразование.... лично мое мнение - 1000гр.. но это мое мнение...продавцу удачи в продаже..с ув
 

Kapitan

Снайпер
Игорь 21;230559 сказав(ла):
Позвольте с Вами не согласится, да цена как по мне немного завышена но если взять стоимость мотора и т.п то можно подсчитать сколько все это будет стоять , если на дробокате стоит новый мотор и смотря какой мощности то соответственно это и есть основное ценообразование.... лично мое мнение - 1000гр.. но это мое мнение...продавцу удачи в продаже..с ув
Если новый мотор тогда согласен с Вами. Ценообразование нормальное.
Но какой дурак туда будет впаривать новый мотор?
 

Boot

Новачок
Шановний Карitan, я знаю хто готовий заплатити 1000грн.
Давайте Ви за 300 виготовите, а я за 1000 продам, тільки чур, те, що зверху (700) пополам. ;)
Х.з ним. я відмовляюсь від своєї половини. Виготовіть і за 650 продайте людині, Ок?
Одним словом - досить флудити. Є питання - в приват.

Всім і в приваті і по тел. постарався як міг пояснити принцип, щоб могли відтворити собі.
 

AS 29

Мисливець
В дробокатках інколи шріт "залипає" і починає не кататись, а тертись в пилюку. Я ніде не зустрічав пояснення причин цього явища. Сам думаю, що має місце несприятливе співставлення ряду факторів, як то швидкість обертів, геометрія сфер, твердість шроту, склад свинцю і... мабуть розміщення зірок на небосхилі. Лікується перезапуском двигуна чи нахилом на певний кут від вертикалі.
Це нормально. Над процесом слід працювати. При литті шроту, наприклад, навіть з супер-пупер промислової дроболійки ймовірність отримати хвостики, блінчики і т.п. набагато більша ніж з першого разу отримати нормальний шріт.

Хочу пролить свет на вашу проблему. По опыту знаю что дробь залипает потому что сильно долго катаете, время обкатки одной порции должно быть не более шести минут,дальше дробь нагревается и начинает залипать.
 
Статус
Закрита.
Зверху