Ищу толковый колектив

Статус
Закрита.

zerozzz

Мисливець
Ищу толковый колектив охотников. Сам с города Вишневого.
 
Останнє редагування модератором:
  • Like
Reactions: crp

zerozzz

Мисливець
я не могу понять, в киевской областе что одни бреки что даже пригласить стыдятся или как??
 

Rabkoff

Мисливець
Вы о себе больше информации дайте,сколько лет? как долго охотитесь? и т.д. может кто и откликнется. Охота ведь дело серьезное, там с оружием люди ходят а не с вениками как в бане.
 

Вадим Нова

Новачок
Так же в поиске коллектива в Киевской области ) 33года. Иж 27, лодка и мотор без регистрации, транспорт вито. Три сезона по перу ... можно сказать новичок. 068 624 11 восемдесят девять.
 

lektor

Мисливець
Ищю толковый колектив охотников. Сам с города Вишневого.
Толковые коллективы сростаются годами, друг друга с полужеста с полуслова понимают, а вот новички там туго приживаются. Свой коллектив из новичков сколотить попробуйте и с годами он станет толковым, если срастетесь.
 

lektor

Мисливець
Вы о себе больше информации дайте,сколько лет? как долго охотитесь? и т.д. может кто и откликнется. Охота ведь дело серьезное, там с оружием люди ходят а не с вениками как в бане.
Так с вениками в бане тоже коллективы годами формируются.
 

crp

Мисливець
Мені цікаво чи дана тема завершиться успіхом. На скільки я знаю то не так просто знайти компанію якщо немає знайомих з таким захопленням...
 

mrjura

Мисливець
Ищю толковый колектив охотников. Сам с города Вишневого.
Вітаю. Питання , для чого? Ходить котлом, бухать, щось навчиться? З власного краще заведіть собаку. Гарантую, ні разу не пошкодуєте. Удачі.
 

Копатыч

Зброяр
Питання , для чого? Ходить котлом, бухать, щось навчиться? З власного краще заведіть собаку.
А что, в "колективе" только бухают, а собакой, вроде как и не алкаш, ведь бухаеш не один, а вдвоем? Глядиш, кто то из колектива, что то подскажет, научит .......
А в "котле", нет ничего зазорного, не нравится, не ходите котлом .....
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Соглашусь с Копатычем. Единственное от себя добавлю - если хочешь чему-то научиться, то коллектив должен быть небольшой, а лучше всего - просто опытный напарник.
 

ramin

Мисливець
Мені цікаво чи дана тема завершиться успіхом. На скільки я знаю то не так просто знайти компанію якщо немає знайомих з таким захопленням...
+100! Навіть якщо і є знайомі, то незавжди Вам будуть раді інші учасники ''толкового,, колективу. лишні вуха та очі нікому не треба. В кращому випадку будете топтати загони і слухати казки типу '''по лису стріляв і мазанув''. Це я про старі збиті сільські колективи - в яких я особисто не одноразово був присутнім на полюванні. Виходить вродіби і свій,- і окуньом дивляться.
Та всеодно я щиро бажаю Вам знайти свій 'толковий' колектив!
 

HDC

Мисливець
Я сам по-собі мисливець менше 2 років, та скажу вам так по своєму досвіду: ніякий нормальний колектив не візьме нового до себе просто так, чисто виходячи з того що напишете повідомлення на форумі що вам 30 років і маєте рушницю, не бачачи, не спілкуючись, не полюючи разом. Ну не візьмуть і все. Можу порекомендувати вибрати угіддя в які зручно їздити молодому мисливцю, іти полювати собі наприклад на пушного, скоро відкриття, де бачимете компанія що полює небагато людей можете спробувати до них приєднатись якщо вони не будуть проти, і звісно зразу ніхто на нового не буде гнати звіра, скоріше новий буде в загоні більше, це треба розуміти, якщо норм себе зарекомендувати то будуть запрошувати потім разом на полювання. Я одного разу минулого року так на полювання сам поїхав, коли у моїх ні в кого не получалось, з місцевими полював, так запрошували весь час з ними полювати.
 

Арон

Новачок
Так же в поиске коллектива в Киевской области ) 33года. Иж 27, лодка и мотор без регистрации, транспорт вито. Три сезона по перу ... можно сказать новичок. 068 624 11 восемдесят девять.
Могу подсказать ,ищи на киевских форумах! Типа Портал современных охотников
 

димон1983

Слідопит
Я наприклад сам полюю, чи з собакою. В колективах лише на копито. Нормальний колектив це твої друзі давні, які полюванням захоплюються. А якщо так на полюванні познайомились, то не те. В чужий колектив Вас можуть взяти тупо з корисливих цілей , або як тверезого водія, або щоб на ліцензію дешевше скидатись, або Ви по життю комусь потрібен, або як загонщика і.т.д. Не заморочуйтесь, заразіть друзів полюванням і буде Вам щастя!
 

HDC

Мисливець
Я наприклад сам полюю, чи з собакою. В колективах лише на копито. Нормальний колектив це твої друзі давні, які полюванням захоплюються. А якщо так на полюванні познайомились, то не те. В чужий колектив Вас можуть взяти тупо з корисливих цілей , або як тверезого водія, або щоб на ліцензію дешевше скидатись, або Ви по життю комусь потрібен, або як загонщика і.т.д. Не заморочуйтесь, заразіть друзів полюванням і буде Вам щастя!
Говорите абсолютну правду. Ще є один момент коли візьмуть на полювання в корисливих цілях - це наприклад коли знають що Ви дуже добре стріляєте і ефективно витоптуєте того ж зайця, дотримуєтесь безпеки полювання, коли взяли одного зайця то другого брати не будете собі коли є мисливці без жодного і т.д. А так чиста правда, дуже просто влитись в новий колектив коли треба кудись їхати, а у Ви можете на полюванні бути тверезим і маєте авто наприклад Спрінтер, VW T4, T5, Vito і т.д. Тоді з руками й ногами нового приймають якщо у них з транспортом чи проблема чи транспорт є та не поміщаються всі. Також начальника свого не взяти на полювання важко, якщо він теж мисливець і т.д., тобто теж корисливі цілі.
Скажу по-собі, я радий полювати сам, полюю в Київській обл, радий сам з собакою, якщо мої ніхто не йде на полювання то жодного дискомфорту при полюванні одному, навпаки, результативність полювання виростає. Та й взагалі вважаю що полювання на зайця це чим більше народу тим нища ефективність. А особливо не люблю коли поїдемо одною машиною, години 3-4 походимо і хтось починає нити що йому треба додому, чи стомився, чи ноги намуляло і т.д. Наступний раз ця людина або їде своїм авто або підлаштовуєтсья під інших. Тому з пошуком колективу нікому не раджу спішити. Все ж таки люди ходять зі зброєю, і хто зна який придурок може відкликнутись на телефон. Тому дійсно краще в полі знайомитись з людьми і при можливості полювати разом, а у випадку успішності потім зідзвонюватись і т.д.
 
Доброго времени!)

Ребята, ищу напарника, реально фаната, или небольшой коллектив)

Немного про себя.
Евгений, Киевлянин, Дарницкий. 28лет.
Занимаюсь охотой, со своим оружием уже 6лет.
Охотился, охот тов Киевское и Карань.
Все документы в порядке.
Есть Газель 2705 Комби. (Только первый ряд 3 места)
Не курю (Бросил уже как 3 года).
Алкоголь редко и в разумных пределах.
В планах приобретение 3х местной ПВХ лодки и Ветерка 12м.

Главное желание, найти (друзей) по интересам)
Адекватных, душевных, справедливых. Которые, будут держать своё слово.

Видь, кто мы без взаимного уважения?
- Просто животные...

Мой телеграмм для связи.
https://t.me/Jeck_ua
Или в поисковике телеграмма ( Jeck_ua )
 
Статус
Закрита.
Зверху