"Дістаю качку і зайця на 100-120 метрів)))"...

kef

Зброяр
Цікаво знати, яке було б упередження при такій віддалі в метрах від мисливця до цілі.Якщо взяти хотя би приблизний профіль зайця і поставити на 157 м..,що можна побачити....?
-Чи це просто так,щоб було про що поговорити.
 

Вік71

Снайпер
Цікаво знати, яке було б упередження при такій віддалі в метрах від мисливця до цілі.Якщо взяти хотя би приблизний профіль зайця і поставити на 157 м..,що можна побачити....?
-Чи це просто так,щоб було про що поговорити.
Думаю,це -просто жарт!
 

Андрю F

Мисливець
Якщо серйозно, то за таку метри тим мисливцям які стріляють що шапкі потрібно давати.
Був випадок коли я наблюдав за мисливцем який з МЦ12-12 вистряляв обойму по зайцю на великій відстані і пішов в котлі далі, а я вернувся по слідах і дойшов до зайця який вже добитим лижав.
 

baz

Мисливець
Я читав.. але з чого стріляв!!!
не ну ружжо у него хорошее 12,7, но 3,5 км....а в целом у нас прапор помню рассказывал то ли байку то ли быль, мол повели салабонов на стрельбы на полигон, отстрелялись в общем, в тот же день в воинскую часть прилетают менты мол так и так дачник в 3 км в селе ковырялся на огороде и вдруг упал схватившись за грудь, думали серце схватило,смотрят кровь, отвезли в больничку достали 7,62 пулю, позже оказалось на долете попала
 

tyrist 1945

Тигр
не ну ружжо у него хорошее 12,7, но 3,5 км....а в целом у нас прапор помню рассказывал то ли байку то ли быль, мол повели салабонов на стрельбы на полигон, отстрелялись в общем, в тот же день в воинскую часть прилетают менты мол так и так дачник в 3 км в селе ковырялся на огороде и вдруг упал схватившись за грудь, думали серце схватило,смотрят кровь, отвезли в больничку достали 7,62 пулю, позже оказалось на долете попала
Цілком можливо.. 3 км летить куля. Нема убойності, але постріл має бути мінометний:)
 

kef

Зброяр
Швидше не жарт а просто так ,але тема цікава .Особливо коли на снігу подивитися, яку ширину осипу має шріт на такій віддалі.,і чим коротша полоса (чирку-лінії) на снігу -тим менша вражаюча сили шроту.А після стрільби по зайцю було багато випадків ,коли заєць степенувшись після пострілу продовжував свій біг.І лише прослідкувавши за ним було видно як заєць декілька раз підскочить вверх-падав мертвим на сніг.Схоже щось описувалося в темі про те чи живлять рушниці і крепкість дичини до поранень.
-5,45- до 3 -х км.,і як результат ,людина пішла в інший світ.І це з АКСУ.
 

Вік71

Снайпер
Скажу одне, якщо хтось доказуе що взяв зайця чи качку шротом N3 (або меншим) на вiдстанi бiльше 60 м- поставте йому на тiй самiй вiдстанi кусок фанери по розмiру добутоi дичини, i нехай стрiляе-думаю,бiльше брехати не буде:)
 

КДН

Слідопит
Расстояние, между столбами (в городе) от 25 до 30 метров ......., длина футбольного поля от 90 до 120 метров, высота 9-ти этажного дома 27 - 32 метра, так вот если поставить зайца на ворота ( вместо вратаря ), то его реально не будет видно, мушка закроет полностью, за утку - промолчу (она еще меньше) .......
А рассказы "бывалых", хороши за 100 гр, у костра, после юшки ......
Копатич зняв з язика,ай молодець.:)Футбольне поле в середньому від 90 до 120 м.За мірками ФіФА - 105 метрів. На такій відстані 80-100 м) мушка закриває не то одну,а ТРИ !!! качки....
Стрільніть через все поле!!! Яка катанка,яке прицілювання,пацани не ПИЗДіТЬ ху**ню!!!!!!!!!
Таким чином можна поцілити у птицю/зайця 1 раз з ЕННОї кількості пострілів.!!!!Ще раз кажу,на стенді можу запустити на 80 - 100 метрів мішень,вважайте,що качка,зліва направо або навпаки.Питання: хто хоче спробувати???o_O Ну пиз**уни мля...:D
 
Останнє редагування:

ТАР

Снайпер
Одного разу зняв гуся відстань була така, що біг до нього метрів 50,а потім дострілював з 30 метрів:) один раз таке було. А так в основному стріляю до 50 метрів.
 

КДН

Слідопит
На круглому стенді,по мат.розрахунку,на 4-му номері випередження становить 1,4-1,5 м...для рядового стрільця,який починає стріляти.Для спортсмена 80 см...в тонкощі не буду лізти,воно не треба :D
Ану,майстри стрільці,порахуйте на 80 метрів...o_O
 

КДН

Слідопит
Знав,що тема буде "погризяна" :D,нічого
Тепер скажу про себе,без перебільшень.
1)Відстань можу визначити плюс-мінус правильно,не до метра звичайно...
2)Далі,ніж 35-40 метрів стріляти не має сенсу,тим більше рядовому мисливцеві,який вистрілює 10-20 патронів по пушному і трохи більше по пернатій.
3) Стріляти потрібно номером шроту,який дійсно ПіДХОДИТЬ тому чи іншому виду дичі!
Розказувати і доказувати можна довго,хто захоче,розбереться.Вся "вавка" знаходиться в самих нас.
Власне я і притримуюся таких правил,хоча і в мене бували виключення...
В моєму колективі,ті мисливці,які десяток-півтора років ходили з "нулями" і т п на пушного,зараз ходять так як і я, від № 3 до № 1. " Нуль присутній "про запас"....Поступово всіх перевчив.... І всі вдячні.....
З пов.
 
Останнє редагування:

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
От я за 157 метрів бокового зайця №3 з упора в шию, от був постріл, но стволи в курковки одностволки були 85 см. дід трофейний приніс. 10,8 кл. самому віриться мало. Но, я міг його іще далі відпустить щоб не побити тушку, тройка все таки.
:p:p:p:p:p:p:p:p:p
 

ТАР

Снайпер
На круглому стенді,по мат.розрахунку,на 4-му номері випередження становить 1,4-1,5 м...для рядового стрільця,який починає стріляти.Для спортсмена 80 см...в тонкощі не буду лізти,воно не треба :D
Ану,майстри стрільці,порахуйте на 80 метрів...o_O
Спробував би відвести мушку на 7см з поводка від зайця.:) А там як вийшлоб.
 

vanhant

ветеран форуму
надійна команда
Хлопці , гарна тема , ........ Але йе всьому край ......... мій товариш бив зайку на відстані 70 метрів і не раз ........ а в козу з 20 метрів не може попасти ..... :):):(
 

КДН

Слідопит
У мене навіть патронів із шротом № 5 ніколи не було.....o_O:D,окрім заводських патронів,які в свій час купив давним-давно і випуляв по сніжках на закриття полювання...
 

КДН

Слідопит
Хлопці , гарна тема , ........ Але йе всьому край ......... мій товариш бив зайку на відстані 70 метрів і не раз ........ а в козу з 20 метрів не може попасти ..... :):):(
Ніхто ж не заперечує,що не можна поцілити. Можна,але треба крупний номер шроту,а крупний номер шроту,це 95% підранок,про якого Ви і не можете здогадуватись.Тому номер шроту потрібно менший і стріляти на відповідну дистанцію.Все просто. Від 4-5 шротин № 3 буде в 10 раз більше толку,ніж від однієї "000"....Про те,що поцілив у голову,до уваги не берем,це може бути 1:100.
П.С. А чи знає Ваш товариш,скільки він зробив підранків.навіть не знаючи,що то підранок?
З пов.
 
Зверху