Продам ружье «ИЖ-42», штучное, 12 калибр.

Doriot

Новачок


Продам ружье «ИЖ-43», штучное, 12 калибр.
Состояние хорошее, настрел 100-200 выстрелов.
Место регистрации Мариуполь, продажа согласно законодательства.
Цена 9000 грн, торг.
0984573120, Георгий.
 
Останнє редагування:

Rainbow

Мисливець
Георгий нет модели ИЖ-42 -НЕТ!
Хотя может я заблуждаюсь и она была
после ИЖ-58 и до ИЖ-43 ?
Ну тогда ЭТО раритет!
А сколько внимания эта опечатка привлекла :) ...
Вам, смішно, але якби ви знали, чого вартувало мені переконати в цьому людей, які зібралися "їхати купувати ИЖ-41".:):):)
 

Baltika

Мисливець
Вам, смішно, але якби ви знали, чого вартувало мені переконати в цьому людей, які зібралися "їхати купувати ИЖ-41".:):):)
Та ні , не смішно , бо бува не навмисне щось таке відчибучиш в тексті і ой , щож я наробив , а воно бач і на користь буває ... Так що все нормально , щасти Вам ,з повагою !
 

Rainbow

Мисливець
А вообще ИЖ-41 существует.
Так ото ж бо воно. Але ИЖ-41 настільки рідкісна зброя (лиш одного разу довелося побачити) та й ціна у неї повинна бути трохи інша (ІМХО), що мало не довелось зібрати цілий "консіліум", щоб довести людині, що в оголошенні просто "очепятка".:D
 

Gari3314

Новачок
Так ото ж бо воно. Але ИЖ-41 настільки рідкісна зброя (лиш одного разу довелося побачити) та й ціна у неї повинна бути трохи інша (ІМХО), що мало не довелось зібрати цілий "консіліум", щоб довести людині, що в оголошенні просто "очепятка".:D
Иногда люди продающие свои старые ружья за копейки даже не зная их истинной стоимости. У меня сосед дед 89лет, решил завязать с охотой и продал свой иж-54 с сейфом, потранташом и всеми причендалами в этом году за 2500грн. Я когда узнал - жаба чуть не задушила.
 

HOT GANS

Мисливець
На данный момент имеется на продажуИЖ-41М
 
Зверху