ГИЛЬЗА 12к и 20к, однострел (Италия)

Статус
Закрита.

AlexKUB

Слідопит
Доброго времени суток.
1. Гильзы 12к производства Италии ( Фиокки, Кьедит, Нобель Спорт ), однострел, декапс, обжата (Лии), помыта и высушена!
2. Гильзы 20к производства Италии ( Фиокки, Кьедит, Рио ), однострел, декапс, обжата (Лии), помыта и высушена!
Цена одинаковая от 200шт (+10 бонусных, ну вдруг какая то не понравилась)
1.25грн за шт, от 500шт (+25 бонусных, на брак) 1.2грн.
То есть, заплатили, к примеру за 300шт, по факту получили 315шт
ттт.jpg
DSC_2725аааее.jpg
DSC_2719ввв.jpg
 

Адвокат1987

Мисливець
Замовив 500 гільз. Прийшло 526 штук, якщо нігде не збився, одна гільза попала з розірваним верхом, те що додивився, вся гільза належної якості обжата та декапсульвоана, я брав немиту. Олександр спрацював оперативно, приємний в спілкуванні як на Російській так і на Українській мові. Замовлення оплачував наперед, щоб потім додатково не оплачувати наложку. По гільзам. Гільзи як Ви зрозуміли я брав НАСИПОМ, тобто різні виробники, різні юбки, процентів 30 це гільзи з Самою високою Юбкою Т5, було штук 15 гільз В@P, Також було штук 30 гільз під зірку на 8 лучів, тобто якщо у Вас немає станка ЛИ ЛОАД 2 чи щось подібного то з 500 гільз штук 30 доведеться відложити в бік або комусь передарувати (чи перепродати). Інші гільзи, а це приблизно 330 штук в разнобой з юпками т2,т3,т4 різних фірм, в більшості Фіочі, Нобель спорт, трохи РІО з юбкою Т5, трохи гільз RC, і остальні Клевер або інші фірми мабуть італійські яких я нечув раніше, і УВАГА одна гільза попала якась модна Копець вся розмальована ну візуально дуже гарна, там мабуть заморочкою з гільзою було стільки, що вона одна штука гривень 20 коштувати буде :), по пластику ніби все ок, але тільки після перезаряджання більш конкретно зможу сказати скільки вони витримують, бо було мабуть з 10 гільз таких, що я думаю, що вони ще одне перезаряджання витримають і все, але це 10 з 526 штук тобто 1.9%. Тому "ОЛЬГА ФРЕЙМУТ" і програма "Ревізор" Рекомендує Всій УКРАЇНІ і НЕ ТІЛЬКИ ПРОДУКЦІЮ ОЛЕКСАНДРА.
 

krushinski00

Снайпер
Замовив 500 гільз. Прийшло 526 штук, якщо нігде не збився, одна гільза попала з розірваним верхом, те що додивився, вся гільза належної якості обжата та декапсульвоана, я брав немиту. Олександр спрацював оперативно, приємний в спілкуванні як на Російській так і на Українській мові. Замовлення оплачував наперед, щоб потім додатково не оплачувати наложку. По гільзам. Гільзи як Ви зрозуміли я брав НАСИПОМ, тобто різні виробники, різні юбки, процентів 30 це гільзи з Самою високою Юбкою Т5, було штук 15 гільз В@P, Також було штук 30 гільз під зірку на 8 лучів, тобто якщо у Вас немає станка ЛИ ЛОАД 2 чи щось подібного то з 500 гільз штук 30 доведеться відложити в бік або комусь передарувати (чи перепродати). Інші гільзи, а це приблизно 330 штук в разнобой з юпками т2,т3,т4 різних фірм, в більшості Фіочі, Нобель спорт, трохи РІО з юбкою Т5, трохи гільз RC, і остальні Клевер або інші фірми мабуть італійські яких я нечув раніше, і УВАГА одна гільза попала якась модна Копець вся розмальована ну візуально дуже гарна, там мабуть заморочкою з гільзою було стільки, що вона одна штука гривень 20 коштувати буде :), по пластику ніби все ок, але тільки після перезаряджання більш конкретно зможу сказати скільки вони витримують, бо було мабуть з 10 гільз таких, що я думаю, що вони ще одне перезаряджання витримають і все, але це 10 з 526 штук тобто 1.9%. Тому "ОЛЬГА ФРЕЙМУТ" і програма "Ревізор" Рекомендує Всій УКРАЇНІ і НЕ ТІЛЬКИ ПРОДУКЦІЮ ОЛЕКСАНДРА.
так гарно розказали то хочаб фото той гільзи киньте
 

krushinski00

Снайпер
дякую Сань.хотів побачити імено цю

УВАГАодна гільза попала якась модна Копець всярозмальована ну візуально дуже гарна, там мабуть заморочкою з гільзою було стільки, що вона одна штука гривень 20 коштувати буде:),
 

mykro

Мисливець
Олександр у всіх відео каже, що вони не продаються, бо ржаві, оті якісь модні капець :D
Давайте і мені 200 шт, хоч і запас ще є, але так вже файно розхвалили.
І будь-ласка одну ржаву за 20 грн.
Реквізити в приват. Дякую.
 

Адвокат1987

Мисливець
Олександр у всіх відео каже, що вони не продаються, бо ржаві, оті якісь модні капець :D
Давайте і мені 200 шт, хоч і запас ще є, але так вже файно розхвалили.
І будь-ласка одну ржаву за 20 грн.
Реквізити в приват. Дякую.
да ні про 20 гривень, я так сказав, просто свою думку в голос. Олександр усі гільзи продає, або насипом ті, що обжаті та декапсульовані і не миті, або штучно ті, що обжаті декапсульовані і миті.
 

mykro

Мисливець
да ні про 20 гривень, я так сказав, просто свою думку в голос. .
Та я зрозумів, просто хочеться побачити дуже гарну гільзу і я готовий за неї заплатити 20 грн, особливо за ржаву, які не продаються :D:D
 

AlexKUB

Слідопит
Блін, ну так вона і файна і напівпрозора, і юбка висока, і пластік гуд, але мало їх. Борначі Цезар, я чогось не можу тут вставити фото, я тут новачок.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
У собеседника под аватаркой по нику хлоп! и там розпочати листування
 
Статус
Закрита.
Зверху