Охота на пернатых: сезон 2018/2019

КДН

Слідопит
Драт підняв сьогодні 7 перепілок !:cool:
А які стійки....уххх,ураган)
 

КДН

Слідопит
В себе у городі )) . Поруч поле з соняхом.
Чи Ви думаєте,що я вже сезон відкрив?:D:eek:
П.С. В минулому році зловив 4 браконьєри сам. Бродить по лугу "на голуба",а стріляє куріпку!
Після відкриття впевнений,що знову там будуть стріляти. Я вже підготувався.
 

КДН

Слідопит
В цьому році взвгалі багато перепілки,давно стільки не було.
Дощі були чималі ,а вона є. Парадокс.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
В себе у городі )) . Поруч поле з соняхом.
Чи Ви думаєте,що я вже сезон відкрив?:D:eek:
П.С. В минулому році зловив 4 браконьєри сам. Бродить по лугу "на голуба",а стріляє куріпку!
Після відкриття впевнений,що знову там будуть стріляти. Я вже підготувався.
Ну, в нас все можливе!
Зловив, і що зробив?
 

КДН

Слідопит
За куріпку штраф 2000 грн,якщо ВИЯВИЛИ трофей!
А сховати її в кармані що проблема? Ні.....
Те ж саме заєць....8000 гривень.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
На двох егерська служба протоколи виписала,хоча з такими штрафами то не протоколи,а посміховисько.
Протокол - это еще не штраф! Штраф оформляет и "оценивает" другая служба, вынося постановление о наложении административного взыскания. Размер штрафа за разное взыскание установлен КУоАП, обычно в виде "вилки" от и до. Так что егерь свою работу сделал раньше, а не удовлетворил вас или инспектор, или судья...
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
За куріпку штраф 2000 грн,якщо ВИЯВИЛИ трофей!
А сховати її в кармані що проблема? Ні.....
Те ж саме заєць....8000 гривень.
Это, скорее всего, не ШТРАФ, а РАЗМЕР УЩЕРБА, установленный особыми Таксами. Там четко сказано, за какой вид сколько гривень. Ни выше, ни ниже "взять" нельзя! А штраф - отдельно. По статье КУоАП. По ней же возможна дополнительно (плюс ко всему) конфискация оружия и (вместо штрафа) - "предупреждение" или лишение права охоты сроком до трех лет!
 

Witamin

Мисливець
Так, все добре прописано в різних законах, кодексах, положеннях і інших нормативно-правових акиах, який процес попередження, виявлення, припинення і навіть профілактичних дій стосовно того чи іншого правопорушення. Ось тільки шкода, що в дійсності воно відбувається не так як потрібно. В ланцюгу протокол-вирок суду завжди найдеться якась "слабка ланка". Як результат - браконєрство, тому, що завжди можна "порішати"!!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Шкода - у нашій бідності! І народу, і держави!
А соь бідність.. мабуть, від дурості?..
Бо ледащими важко назвати!
 
Зверху