документы

Статус
Закрита.

LissNik

Слідопит
Ванс;74759 сказав(ла):
В нашому УТМРі взагалі ніхто не може врозуміло пояснити за що платяться взноси,тому знаю декількох людей які вийшли з товариства і не скаржаця.
и я знаю таких людей...тогда в чём дело уважаемые охотники?вперёд... и с песней...если кто будет охотится таким макаром дайте знать.зачем и за что платить больше...?(напоминает рекламу)
 

слон

ветеран форуму
надійна команда
Думаю ,что где -то с цифрами вы ошиблись .Карточка на зайца -40 гр ,для члена уоор ,200 -для вольного охотника .(естественно разовая ) По перу не помню но сума явно отличается .Если один раз за сезон выйти на охоту -то нет смысла платить взносы ,а если нормально охотится -то выгодней заплатить .И выбросте из головы выход без карточки -настроение испортят не только вам ,а и коллективу .
 

Sarmat

Мисливець
Донецкому облсовету УООР,
Донецкому облуправлению
лесного и охотничьего хозяйства Начальнику финансового управления.
Калькуляция цен на отстрелочные карточки пушного зверя, в сезон охоты 2010-1011г. по Старобешевскому ОРХ.
Утвердить стоимость цен на отстрелочные карточки на пушного зверя, в том ч. НДС:

•разовая отстрелочная карточка на пушного зверя (зайца, лисицу, енотовидную собаку, волка) - 200грн.
• Предоставить льготы для членов УООР, установить стоимость отстрелочных карточек на пушного зверя (зайца, лисицу, енотовидную сооаку, волка,):
•для лиц состоящих на учете в Старобешевской райорганизации УООР-35грн.
•для лиц состоящих на учете в Старобешевской райорганизации УООР, достигших 60 летнего возраста и имеющих стаж в обществе не менее 20 лет- 15грн.
•стоимость отстрелочных карточек для членов УООР из других организаций по цене не дороже чем на 10 грн. от стоимости отстрелочных карточек для своих охотников.

Директор ОРХ Старобешевского района Н.А Ольмезов
 

Sarmat

Мисливець
mom;75330 сказав(ла):
Sarmat писал:
для членов УООР из других организаций

Для членов УООР И других организаций или как?
Охотил в Донбассе - почему у нас таких цен нету?!
Имеется в виду членам УООР с других районов и областей Украины , цена карточки на 10 гривней больше , тоесть цена отстрелочной карточки составляет 45 гривней.
 

mom

Мисливець
Понял для меня как из УООРовца из другой области 45, а для имеющих только посвідчення мисливця 200.
 

Seriy.1989

Новачок
Подскажите пожалуйста! Насколько я знаю в процесе оформления документов на ружье нужно предоставить справку (или характеристику) с места работы. А как быть если работаешь неофициально и на работе подобных документов давать не хотят?
 

Drat2

Мисливець
оформлял пять ружей никто такой справки нетребовал может ето какоето нововведение.
 

Seriy.1989

Новачок
Могу ошибаться. Я где то читал об этом но не помню где. Вот вспомнил и решил уточнить.
 

robik1

Новачок
Два месяца назад регистрировал ружье,никакой такой справки не требовали!Ее нету в списку нужных документов!
 

Venator

Новачок
Подскажите пожалуйста! Насколько я знаю в процесе оформления документов на
ружье нужно предоставить справку (или характеристику) с места работы ? -- Дана довідка видається командиром військової частини , про те що такий-то дійсно знаходиться на військовій службі на такій-то посаді і за ним закріплена відповідна зброя . Необхідна для того щоб не проходити навчання з вивчення матеріальної частини зброї при обласному УОВС та заміняє довідки : загальний медичний огляд, довідку від нарколога та психіатра . Дана довідка видається у частинах ЗСУ за інші силові міністерства не скажу, десь так з повагою .
 

СССС

Мисливець
Venator;75722 сказав(ла):
Подскажите пожалуйста! Насколько я знаю в процесе оформления документов на
ружье нужно предоставить справку (или характеристику) с места работы ? -- Дана довідка видається командиром військової частини , про те що такий-то дійсно знаходиться на військовій службі на такій-то посаді і за ним закріплена відповідна зброя . Необхідна для того щоб не проходити навчання з вивчення матеріальної частини зброї при обласному УОВС та заміняє довідки : загальний медичний огляд, довідку від нарколога та психіатра . Дана довідка видається у частинах ЗСУ за інші силові міністерства не скажу, десь так з повагою .
напевно, що все зовсім не так, то що ви на службі в військах, це не є помякшуючими обставинами для МВД, їм не потрібна характеристика від ком. вашої частини, щодо отримання дозволів ви виступаєте як звичайна цивільна особа, і на вас розповсюджуються закони інструкції як на цивільну особу, а то що ви на службі вмієте їздити на танку та вмієте стріляти з гармати тим себе не тіште, міліцію цим не розчулити, ви вже себе морально готуйте піти по великому колу по якому всі ми грішні ходимо
 

Ванс

Мисливець
Venator писал:
Подскажите пожалуйста! Насколько я знаю в процесе оформления документов на
ружье нужно предоставить справку (или характеристику) с места работы ? -- Дана довідка видається командиром військової частини , про те що такий-то дійсно знаходиться на військовій службі на такій-то посаді і за ним закріплена відповідна зброя . Необхідна для того щоб не проходити навчання з вивчення матеріальної частини зброї при обласному УОВС та заміняє довідки : загальний медичний огляд, довідку від нарколога та психіатра . Дана довідка видається у частинах ЗСУ за інші силові міністерства не скажу, десь так з повагою .


Якщо Ви людина військова,або співробітник правоохоронних органів то Вам потрібно взяти довідку в відділі кадрів або ГРОС (Група по Роботі з Особовим Складом)про те,що Ви дійсно працюєте в органах або військовий і завірити її в канцелярії.Доказом закріплення зброї буде ксерокопія картки-замінника(вона і є тим самим доказом про вивчення мат.частини зброї)Також потрібна ксерокопія службового посвідчення,3 фото розміром 3*4, 2фото сейфа(закритий,відкритий),рапорт дільничого з Вашою характеристикою за місцем проживаня і про встановлення сейфу,квитанції-проплати.З цими папірцями йдете в дозвільну писати заяву на якій потім Ваш начальник або командир В/Ч накладає резолюцію про те що він не проти купівлі Вами зброї.Вдруге заяву "на руки" мені не дали,тому мій начальник замість резолюції писав рапорт на імя нач. дозвільної з клопотанням про видачу дозволу на купівлю.
 

Ванс

Мисливець
СССС писал:
напевно, що все зовсім не так, то що ви на службі в військах, це не є помякшуючими обставинами для МВД, їм не потрібна характеристика від ком. вашої частини, щодо отримання дозволів ви виступаєте як звичайна цивільна особа, і на вас розповсюджуються закони інструкції як на цивільну особу, а то що ви на службі вмієте їздити на танку та вмієте стріляти з гармати тим себе не тіште, міліцію цим не розчулити, ви вже себе морально готуйте піти по великому колу по якому всі ми грішні ходимо

Даремно Ви так!У військових практики поводження зі зброєю набагато більше ніж у цивільних і це все таки є "помякшуючою обставиною".І не кожен цивільний може похвалитися тим,що вміє їздити на танку або стріляти з гармати.Перечитайте наказ №745,особливо пункт 12.3.

З повагою Ванс.
 

Venator

Новачок
Доброго дня добродії . СССС Вам Ванс вказав на пункт 12.3 в 745 наказі МВС перечитайте і зрозумієте про що йде мова . Іще одне - не всі військові їздять на танках є й інші роди віїськ , з повагою .
 

Влодко

Новачок
Доброго дня панове. Я також військовий, зброю придбав в 2007 році. Від мене вимагали такі документи : довідка про те що я служу, службова х-ка, медична х-ка з в/ч, копія картки замінника, копія посвідчення, довідка від дільничого про умови зберігання зброї ( без фото сейфа ), мої фото, квитанції про оплату. А також довідку (це вже повна дурня) про мою законопослушність. Думаю, малося на увазі, чи не пообіцяв я своїм сусідам веселе життя, як тільки придбаю зброю. Дозвільники порадили звернутися в ЖЕК, там вімовили в такій довідці, тоді я пішов в міскраду, і там було мені щастя. Довідку про те що я "класний пацан" мені видали, з підписом міського голови. Важаю що це повна дурня, але, раз якийсь керівний дурень це придумав, то я його цим і потішив.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Работники разрешительной системы МВД Украины при выдаче разрешений на "Придбання, зберігання та носіння, перевезення мисливської
вогнепальної нарізної і гладкоствольної, пневматичної та холодної
зброї та бойових припасів до неї, пристроїв та зазначених патронів
громадянами" руководствуются следующим документом:

"МІНІСТЕРСТВО ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ


Н А К А З

N 622 від 21.08.98 Зареєстровано в Міністерстві
м.Київ юстиції України
7 жовтня 1998 р.
за N 637/3077


Про затвердження Інструкції про порядок виготовлення,
придбання, зберігання, обліку, перевезення та
використання вогнепальної, пневматичної і холодної
зброї, пристроїв вітчизняного виробництва для
відстрілу патронів, споряджених гумовими чи
аналогічними за своїми властивостями метальними
снарядами несмертельної дії, та зазначених патронів,
а також боєприпасів до зброї та вибухових матеріалів

{ Із змінами, внесеними згідно з Наказами Міністерства
внутрішніх справ
N 292 ( z0297-99 ) від 13.04.99
N 615 ( z0575-02 ) від 26.06.2002
N 806 ( z0952-04 ) від 16.07.2004
N 1008 ( z1141-04 ) від 06.09.2004
N 301 ( z0775-08 ) від 17.06.2008
N 745 ( z0159-12 ) від 11.10.2011

N 207 ( z0403-12 ) від 16.03.2012 }"

Относительно военнослужащих, в этом приказе имеется пункт 12.3, в котором четко определено следующее:

"12.3. Військовослужбовці Збройних Сил України, інших
військових формувань, а також особи рядового і начальницького
складу органів внутрішніх справ України дозволи на придбання
мисливської вогнепальної нарізної, гладкоствольної зброї,
пневматичної зброї, холодної зброї одержують після подання заяви,
довідки з місця служби, платіжного документа (платіжне доручення,
квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або
коду проведеної операції про внесення коштів за надання
відповідної платної послуги та заповненої картки-заяви."

В случае предъявления работником разрешительной системы требования предоставления какого-то иного документа, следует потребовать от него нормативного документа, которым он регламентирует своё требование. Если представит - ознакомте и нас. Если же нет, мягко посылайте его "учить матчасть" (приказ № 622) и предупредите, что в противном случае будете отстаивать свои права с помощью обращения с жалобой высшему руководству разрешителя, вплоть до министра, а также в суд или прокуратуру.

Удачи!
ПыСы. Относительно гражданских лиц, я не слышал о требовании предъявлять характеритстику с места работы... (читаем п. 12.2 указанной инструкции).
 

LissNik

Слідопит
Скажите пожалуйста уважаемые охотники,товарищ попросил узнать....вопрос:если охотник состоит в Житомирском УООРе может ли он заплатить взносы на сезон в Винницком УООРе?так как охотиться намерен только в Винницком регионе.подскажите.спасибо
 
Статус
Закрита.
Зверху