УПС.ЗАКРУТКИ.МАТРИЦЫ

Ярослав Чечен

Слідопит
Люблю побаловаться папковой гильзой, при закрутке использовал подрубочную матрицу которую делал Александр. Так что всем рекомендую, с помощью подрубочной матрицы патроны закрываются намного лучше.
 

GreyT

Новачок
...По пулевой для полуавтоматов и пуль гуаланди-фото 3,4. Закручивал на сверлильном станке(нет готовой закрутки)...конус есть,Гуаланди ниже бортика.
Вітаю, Майстер Алекс888!
Підкажіть, оця Ваша матриця для півавтоматів та Гуаланді може добре закручувати й інші каліберні кулі (Ш-Ш наприклад, чи Діаболу)? Бо мені здається, що може.
Якщо так, то я б її замовив у виконанні "як ГАЕП" - "массивнее(не так быстро нагревается)-толще,выше с отверстием под ключ и ребрами из нержавейки-450 грн. + 50 грн и будет глухая".

Дякую!
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Доброй ночи.Может,но посадит чуть глубже,чем обычная пулевая матрица...Если заказ,сбросьте в личку.
 

GreyT

Новачок
Я обіцяв Майстрові Алексу888 викласти в темі фото роботи його матриць для опресовки зірки (пройшло пів-року... :confused:).
Ось тут куля Лайман, гільзи полські БУ (одностріл):
20180829_230510.jpg 20180829_223513.jpg 20180829_230810.jpg
Не ідеальні, але мені подобаються. :) Для ідеалу потрібно трохи вище відрегулювати першу матрицю, яка нарізає "шалашик". Бо зараз відрегульована на БУ-шну гільзу Тахо (здається під Практику), яка трохи коротша, ніж 70 мм. Зараз бортик трохи прорізаний виходить на стандартній гільзі. Але на ТТХ патрона це не впливає.
Ну і ще якщо докрутити закруткою - то точно ідеальні будуть. :) Але закруточна матриця буде трохи пізніше (замовлена вже).
 

GreyT

Новачок
Станок саморобний, ось такий:

IMG_20180426_212419.jpg IMG_20180426_221254.jpg IMG_20180426_221317.jpg

Вміє декапсулювати і одночасно обжимати, капсулювати, пресувати та закручувати. :)
 

vahrush

Новачок
Здравствуйте.
Подскажите для завальцовки 28 калибра есть инструмент ?
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Временно,до 15-20 сентября,заказы не принимаю....болею.
 

vahrush

Новачок
Посылку получил , всё на высшом уровне качество отменное.
 

GreyT

Новачок
Ось такі патрони у мене виходять за допомогою матриць Олександра Миколайовича:

IMG_20180908_163648.jpg IMG_20180908_163632.jpg

Мені подобаються. :)
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда

GreyT

Новачок
Крутнув один раз, але гільза польська жорстка, і якогось явного ефекту на ній не отримав (ну конус невеликий дає). Відклав експерименти з докруткою зірки на пізніше. У мене помпа, їй конус на патронах не дуже й потрібен.
У мене є ще м'які гільзі БП, то на них після пресування зірки утворюється розтруб. От їх я докручуватиму ще закруткою - має виправити.
 
Останнє редагування:

GreyT

Новачок
Не дуже вдається відрегулювати ножеву матрицю, ту що формує "шалашик". Якщо перетисну (нижче опущу матрицю) - то трохи прорізає бортик, а якщо підніму матрицю трохи вище - то зірка закривається з отвором діаметром 1,5-2 мм (пелюстки не сходяться). А так щоб і без отвору, і не підрізаючи бортик - не вдається... o_O
 

Feks

Новачок
Добрий день. Куплю матрицю підрубну, обжимну з напором і під закрутку для доробки зірочки. І ще скажіть скільки буде коштувати контрольна матриця (робоча калібровка), для комплекту.
 
Останнє редагування:

Feks

Новачок
Добрий день. Куплю матрицю підрубну, обжимну з напором і під закрутку для доробки зірочки. І ще скажіть скільки буде коштувати контрольна матриця (робоча калібровка), для комплекту.
Домовились по телефону. Матриця підрубна, матриця для доробки зірочки і робоча калібровка.
 

ТАР

Снайпер
Подскажите пожалуйста бо немножко запутался в ассортименте. Вобщем какая должна быть матрица для доработки звезды и патрон иногда крутануть? Закрутка у меня ручная настольная. Ну и конечно цена? Заранее благодарен!
 

Alex888

ветеран форуму
надійна команда
Подскажите пожалуйста бо немножко запутался в ассортименте. Вобщем какая должна быть матрица для доработки звезды и патрон иногда крутануть? Закрутка у меня ручная настольная. Ну и конечно цена? Заранее благодарен!
Добрый вечер.Есть матрица для доработки звезды(№ 1) хорошо работают на мягких гильзах с высоким и не толстым бортиком,дробовые она не закрутит....Есть универсальная дорабатывает разные звездочки,бортик желательно не тонкий,конус меньше,бортик после доработки толще чем на № 1.,закрутит дробовой и пулевой патрон бортик толстоват Но до волны,т.е. волну не дает.
 
Зверху