вибір спінінга

x3m4ik

Новачок
Цього сезону повернувся до ловлі на спінінг(розкладний китайський і стара котушка), загалом рибалка на спінінг захопила з новою силою і я вирішив обновити снасть. зараз по інтернет магазинах знижки на цю продукцію.
ловлю на воблери(4-7г), вертушки(1-4г), силікон(макс вага 15г) все переважив на електронних вагах))
риба щука 0.7-2кг(крупніші не траплялись) і окунь
підібрав ось такий комплект, але не впевнений у відповідності котушки для спінінгаі товщини шнура.
є ще варіант спінінга 5-15г 2.43м
upload_2018-11-3_15-22-20.png
 

Mykola STARyy

Снайпер
Під вертушка 1-4г і воблерки 4-7 вам ще треба буде легшу паличку. І 2,75 забагато, як на мене. 2,10 - 2,40 якраз нормально.
 

x3m4ik

Новачок
а якщо так: "є два кінчика лайт і ультра лайт . Перший тест 0-7 другий 2-12" це з оголошення на олх.
дооснастити катушечкою з 2ма шпулями з різними шнурами на них?
 

Mykola STARyy

Снайпер
а якщо так: "є два кінчика лайт і ультра лайт . Перший тест 0-7 другий 2-12" це з оголошення на олх.
дооснастити катушечкою з 2ма шпулями з різними шнурами на них?
Якщо вам достатньо 12г то це непоганий варіант.
Додаткова шпуля не має зносостійкого буртика, вона призначена для полегшення намотки. спочатку на неї намотують волосінь, потім бекінг, щоби правильно заповнити, а тоді це все перемотується на основну шпулю.
Ну і крім того часто на різних шпулях різна укладка.
п.с. для котушок пристойних виробників можна в інтернеті докупити ще одну основну.
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Дайва Вулкан на блесны и воблеры не сгодится, как по мне данный бланк очень длинный и сопливый будет. Воблеру игры не зададите и чуйки в руку не будет.
Данная палка наиболее для беревого джига подойдет. Для блесен и воблеров нужен побыстрее строй.
 

x3m4ik

Новачок
я знову переобувся)
Favorite Laguna 3-14g Lgs802ml, 240см
Катушка спиннинговая Ryobi Ecusima 2000
шнур 0.12, напевно
 

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму

Небраконьер

Moderator
Команда форуму
Спинінг Norstream Amulet, 762, 5-21 універсальний, що справитися з будь-якими задачами?
Обзавівся таким спіннінгом, трохи порибалив, хочу залишити своє враження. Одразу уточнення, не реклама і не панацея!
Ловив даним спіннінгом в різних умовах, течія, вітер..... і різними приманками вагою від 2,8 до 20 гр. - не великі воблери, кренки, блешні вертушки, джиг. Всіма вказаними приманками комфортно рибалити доною паличкою. Бланк контролює різні проводки та саму приманку. Рибу утримує надійно та добре гасить ривки. Поки що найбільша риба на даний спіннінг Судак 2,9 кг., бланк справився на відмінно. Чуйка по джигу від 4 гр. + приманка, воблери від 2,8 гр., відстукує в руку чудово. Міцності достатньо, чуйка на висоті, на мою думку живучий бланк.
Чи можна сміливо сказати, що спіннінг таки універсальний???
 

Вкладення

Зверху