Питання по ЗАКОНОДАВСТВУ

Alextokar

Новачок
Доброго вечора,шановні форумчани! Скажіть, будь-ласка,чи може голова районного УТМР самовільно забирати угіддя у одного колективу ,та передавати іншому колективу ? Тим паче що зараз відкрите полювання. В уставі я найшов,що , якщо у мисливського колективу мало угідь, то його членів приеднують до інших колективів . Дякую.
 

Україна

Новачок
Доброго Дня.
У мене запитання Наприклад :
Мисливець вчасно платить внески УТМР є членом Первинної організації .Платить 300 грн за біотехнологічні заходи. Але через те що комусь із Єгерів які очолюють Первинну організацію Він не подобається бо не проводить з ними біотехнологічні заходи Мисливця виключають з Первинної організації на зборах.
Питання Перше Чи можить Мисливець придбати в районному УТМР відстрілочні і заплатити внески ( так як і раніше це робив) Та проводити самостійно полюванняна на пушного звіра ( заєц, лисиця і тд).
Питання Друге Чи повинен під час виходу в мисливський день з всіма документами на полювання Попереджувати про це Членів Первинної організації з якої його виключили. В жодному законі це не прописано.
Питання Третє Чи має змогу такий мисливець полювати з іншими мисливцями які не входять в Клуб Первинної організації. Але мають документи ( оплачені членські внески та відстрілочну картку з Районного УТМР)
Дякую за Відповідь
 

ТАР

Снайпер
Доброго Дня.
У мене запитання Наприклад :
Мисливець вчасно платить внески УТМР є членом Первинної організації .Платить 300 грн за біотехнологічні заходи. Але через те що комусь із Єгерів які очолюють Первинну організацію Він не подобається бо не проводить з ними біотехнологічні заходи Мисливця виключають з Первинної організації на зборах.
Питання Перше Чи можить Мисливець придбати в районному УТМР відстрілочні і заплатити внески ( так як і раніше це робив) Та проводити самостійно полюванняна на пушного звіра ( заєц, лисиця і тд).
Питання Друге Чи повинен під час виходу в мисливський день з всіма документами на полювання Попереджувати про це Членів Первинної організації з якої його виключили. В жодному законі це не прописано.
Питання Третє Чи має змогу такий мисливець полювати з іншими мисливцями які не входять в Клуб Первинної організації. Але мають документи ( оплачені членські внески та відстрілочну картку з Районного УТМР)
Дякую за Відповідь
А що таке буває? Я навіть не знаю хто до моєї первички входить))) плачу і полюю з ким хочеться. Неодноразово перевіряли документи і слова ніхто не казав.
 

Україна

Новачок
Та от буває товариша виключили з Первинного колективу. Ну можливо єгерське Панство не хоче бачити в своїх рядах людей які не проводять з їх слів Біотехнологічні заходи. Але ж на звороті кожної картки про членські внески (300грн)вказано Біотехнологічні заходи і стоїть печатка.
От цікаво які права та обов'язки має Первинний колектив. Чи це просто організація яка живе по своєму Статуту.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Есть возможность скинуть ссылку на закон об этом?
Закон України про полювання та мисливське господарство.
Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання
Забороняється:
4) полювання із застосуванням або використанням заборонених
знарядь та забороненими способами, а саме:

немисливської (у тому числі військової) вогнепальної,
пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок,
напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на
два патрони;


Усьо..
Запрещается использование полуавтоматического оружия с магазинами больше, чем на два патрона.
Поскольку помпа не является полуавтоматическим оружием, так как перезарядка осуществляется посредством мускульной силы человека, то ёмкость магазина помпы не регламентирована.
Что не запрещено - разрешено.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Та от буває товариша виключили з Первинного колективу. Ну можливо єгерське Панство не хоче бачити в своїх рядах людей які не проводять з їх слів Біотехнологічні заходи. Але ж на звороті кожної картки про членські внески (300грн)вказано Біотехнологічні заходи і стоїть печатка.
От цікаво які права та обов'язки має Первинний колектив. Чи це просто організація яка живе по своєму Статуту.
А воно тут, на форумі є! І вже не раз озвучувалося...
Подивись главу "Всеукраїнська рада УТМР", розділ "Закони, накази, постанови, листи, судові рішення", підрозділ "Документи".
 

ТАР

Снайпер
Добра всім! Хочеться запитати: у наказі по Чернігівській області не було жодного слова про норму добування гуся,але в відстрільній картці на пернату дичину є пункт "інші" , чи можна віднести добутого гуся до пункту "інші"?
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Добра всім! Хочеться запитати: у наказі по Чернігівській області не було жодного слова про норму додавання гуся,але в відстрільній картці на пернату дичину є пункт "інші" , чи можна віднести добутого гуся до пункту "інші"?
Там, у Вас, мабуть, трошки помилка у пості... Поки час не минув, підправте, будь ласка, а то, може, я помилюяся... :(
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Добра всім! Хочеться запитати: у наказі по Чернігівській області не було жодного слова про норму додавання гуся, але в відстрільній картці на пернату дичину є пункт "інші", чи можна віднести добутого гуся до пункту "інші"?
І дайте, будь ласка, наказ, про який Ви згадали.
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
Добра всім! Хочеться запитати: у наказі по Чернігівській області не було жодного слова про норму добування гуся,але в відстрільній картці на пернату дичину є пункт "інші" , чи можна віднести добутого гуся до пункту "інші"?
Я так думаю, что нельзя.
Приказ на то и приказ.
Он прямо предписывает исполнять то, что в нём прописано. Соответственно всё, что в приказе не указано - запрещено.
В приказе дан чёткий перечень - утки, лысухи, кулики, перепела, голуби, куропатки. Всего шесть пунктов. Гусь не входит ни в один из них. Кулики могут дать ещё немного видового разнообразия, но гуси к сожалению к ним не относятся :).
Приказ имеет большую юридическую силу, нежели отстрелка.
В пункте на открытие вообще ничего не сказано о гусе. В нормах также нет и слова о нём, соответственно он у вас выведен из разряда видов разрешенных к добыче.
 

ТАР

Снайпер
Я так думаю, что нельзя.
Приказ на то и приказ.
Он прямо предписывает исполнять то, что в нём прописано. Соответственно всё, что в приказе не указано - запрещено.
В приказе дан чёткий перечень - утки, лысухи, кулики, перепела, голуби, куропатки. Всего шесть пунктов. Гусь не входит ни в один из них. Кулики могут дать ещё немного видового разнообразия, но гуси к сожалению к ним не относятся :).
Приказ имеет большую юридическую силу, нежели отстрелка.
В пункте на открытие вообще ничего не сказано о гусе. В нормах также нет и слова о нём, соответственно он у вас выведен из разряда видов разрешенных к добыче.
Понял, но и под запретом его нет, выходит я могу руководствоваться вот этим приказом?https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Наказ-Норми-відстрілу-2018.69482/
 

Mykola STARyy

Снайпер
Ну, можно или нет? Точнее, законно или нет?
В законі прямо пише:
Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання
З метою раціонального використання мисливських тварин,
охорони диких тварин, а також середовища їх перебування
забороняється:
1) полювати без належного на те дозволу, а саме:
без документів, визначених статтею 14 цього Закону;
полювання на тварин, які не зазначені у дозволах на добування
мисливських тварин або понад встановлену в цих дозволах норму;
https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1478-14
 
Зверху