пуля на кабана

Sashok Hunter

Мисливець
у моєї рушниці змінні чоки, стріляв лише монолітом 32 гр. також на пачці від набоїв виробник пише що монолітом не можна стріляти таким звуженням як ви стріляли. Я пробував циліндр і циліндр з напором, але дистанція була не більше 30 метрів.
Також змінне звуження,СП ЛАЙТ, дві поділки - 0,75мм. - вкручую в верхній ствол,фото нема,але як була ще ТОЗ-34,там по факту нмжній ствол також був 0,6мм звуження,також чудово йшла
 

troeshnek

Мисливець
Також змінне звуження,СП ЛАЙТ, дві поділки - 0,75мм. - вкручую в верхній ствол,фото нема,але як була ще ТОЗ-34,там по факту нмжній ствол також був 0,6мм звуження,також чудово йшла
я чогось боюся стріляти з такого звуження якщо сам виробник пише не використовувавти такі звуження.
 

Барс78

Мисливець
про Бреннеке також читав відгуки чудові.
А як по зупиняючій дії? Про Моноліт хтось казав що це шило.
Если речь идет о стрельбе по зверю, то остановитесь пока на бренеке или гуаланди, или на других свинцовых пулях которые деформируются и создают хорошую экспансивность, ЭТО ОЧЕНЬ ВАЖНО. Монолит если не по месту, то шьет как шило, я их не один десяток от стрелял, монолит хороша в сильных зарослях, за счет того что не деформируется, не теряет свою траекторию. Ну и самое главное. Как начинающему посоветую вам ни когда не стреляйте на запредельные дистанций, не уверен- не стреляй, пусть лучше уйдет, чем погибнет где то по калеченым потом.
 

troeshnek

Мисливець
Если речь идет о стрельбе по зверю, то остановитесь пока на бренеке или гуаланди, или на других свинцовых пулях которые деформируются и создают хорошую экспансивность, ЭТО ОЧЕНЬ ВАЖНО. Монолит если не по месту, то шьет как шило, я их не один десяток от стрелял, монолит хороша в сильных зарослях, за счет того что не деформируется, не теряет свою траекторию. Ну и самое главное. Как начинающему посоветую вам ни когда не стреляйте на запредельные дистанций, не уверен- не стреляй, пусть лучше уйдет, чем погибнет где то по калеченым потом.
спасибо)
 

ТАР

Снайпер
Мабуть не в цю тему, але хай вже буде тут. Дивимося уважно на останнє речення
Переглянути вкладення 470309
Дивимось на передостаннє речення, а потім читаєм останнє. І що виходить? А виходить,що можна використовувати до повного чока, а в звуженнях більше за чок використовувати-не можна.
 

Николай5599

Новачок
Очень нравятся и моналит и бренеке кроме их стоимости. С цилиндра оригинальная бренеке до 75м летит как из карабина. Монолит из цилиндра не так точен но ветки проходит как в рекламе практически не меняя траектории. Обе пули очень хороши.
 

troeshnek

Мисливець
Очень нравятся и моналит и бренеке кроме их стоимости. С цилиндра оригинальная бренеке до 75м летит как из карабина. Монолит из цилиндра не так точен но ветки проходит как в рекламе практически не меняя траектории. Обе пули очень хороши.
с Бреннеке я так понимаю тоже можно стрелять с ужений? С каких лучше?
Про Монолит по сужениям тоже буду благодарен за информацию.
 

troeshnek

Мисливець
Дивимось на передостаннє речення, а потім читаєм останнє. І що виходить? А виходить,що можна використовувати до повного чока, а в звуженнях більше за чок використовувати-не можна.
знайшов свою помилку, я then переклав як "і".
Беру свої слова назад)
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Цікаво,обовязково вкажіть зброю та звуження з яких плануєте вести відстріл.
Порох я так зрозумів з фото А0,вкажіть нівску,також цікаво,дякую
Зброя ИЖ 26Е 12 кал. Планую взагалі з получока, так як куля каліберна.... Так порох А0 1.9..... Але не знаю коли.... Дуже мало часу маю..... Може аж на відкриття на перо....
 

Барс78

Мисливець
с Бреннеке я так понимаю тоже можно стрелять с ужений? С каких лучше?
Про Монолит по сужениям тоже буду благодарен за информацию.
Про монолит. Лучший бой – с чока 1 мм. Применим для нарезных гладкостволок. Не рекомендуется для стволов back-bored (с увеличенным внутренним диаметром)
 

krushinski00

Снайпер
Мав можливість використовувати моноліт на полюванні десь років 3-4 назад.так от в 16 калібрі я б не сказав що шиє.з метрів 7 в кабана куля зайшла під око і зупинилась в гортані.маю кулю на згадку і чучело самого кабана.
 

web2r

Мисливець
Так..... Обтюратор, 10 мм двп,2 по 3 мм пробки..... Все скручено саморізом....... Думаю повинно бути добре........
Не думаєте, що можливий прорив газів раз Ви зробили в обтюраторі отвір?
Ось мій варіант подібної кулі посадженої на термоклей на пиж гуаланді. Найкраще полетіла на поросі А0 1,95 Гр з стоєджера 2000 ствол 66 см циліндр, і на 2 гр з армсан 612 ствол 76 см півчок
IMG_20190415_084138~01.jpg
IMG_20190415_083708~01.jpg
IMG_20190415_083732~01.jpg
 

04_Max_ИЖ26Е

Новачок
Не думаєте, що можливий прорив газів раз Ви зробили в обтюраторі отвір?
Ось мій варіант подібної кулі посадженої на термоклей на пиж гуаланді. Найкраще полетіла на поросі А0 1,95 Гр з стоєджера 2000 ствол 66 см циліндр, і на 2 гр з армсан 612 ствол 76 см півчок
Переглянути вкладення 470395 Переглянути вкладення 470396 Переглянути вкладення 470397
Думаю, що не повинно бути прориву.... Саморіз закручений і все піджато дуже плотно...,... Якщо і буде, то думаю що зовсім не значно........ Відстріл покаже.....
Я теж робив схожий варіант на термоклею, то в холодну пору року можуть відходить..... З повагою......
 
Зверху