Знайшовся пес.

Статус
Закрита.

fenixx

Мисливець
На кордоні Вінницької та Хмельницької обл в районі села Вінниківці під дорогою вже третій день сидить собака орієнтовно породи ягд тер'єр.
Можливо хто знає власника.
 

Вкладення

WowkA 76

Мисливець
Собаку жалко. А смішно - така серьйозна аватарка, під ніком гордий статус - мисливець - а тут на тобі - ягдтерьер( ночю всі собаки чорні):):).
 

fenixx

Мисливець
Собаку жалко. А смішно - така серьйозна аватарка, під ніком гордий статус - мисливець - а тут на тобі - ягдтерьер( ночю всі собаки чорні):):).
Не цікавить мене дана порода-мало я знаю про неї:D,пес візуально схожий на Яга от і склалася така думка що там саме ягд сидить.
Дякую що поправили.
Критика приймається.
 

fenixx

Мисливець
Собака постійно на одному місці,до рук не йде,гарчить і робить спроби напасти не підпускає ближче метра.
 

WowkA 76

Мисливець
Не цікавить мене дана порода-мало я знаю про неї:D,пес візуально схожий на Яга от і склалася така думка що там саме ягд сидить.
Дякую що поправили.
Критика приймається.
Візуально пес не мисливськоі породи , з виду видно що не молодий тому й не йде до чужих , іжу не бере видно що добре впитаний і блудить або завезений недавно - дуже жалко якщо не будуть шукати хазяйни , якщо доживе до зими то до когось прибьеться. А на рахунок Ягда - так це ж на данний час універсальнна порода іі мають знати всі .
 
Статус
Закрита.
Зверху