Вместимость "магазина"

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Начнем с того, что, вообще-то, по Закону (БЗ) запрет распространяется на вместимость магазина, который не может вмещать более двух патронов. А есть они - патроны - в магазине или их нет - соверщенно безразлично. Посему, уважамый Panters, вас проверял неопытный или не знающий БЗ проверяющий. Патронов у охотника вообще может не быть - это не суть нормы Закона, суть - сколько патронов может вместиться в магазине полуавтомата. Это - первое!
Второе. Безусловно, для определенной модели оружия используется определенный патрон (по калибру, по длине гильзы в нашем случае). Посему проверять оружие с размером патронника 12/89 мм патроном 12/65 совершенно некорректно, и умный инспектор такого делать не будет! Не все же идиоты!
Третье. Как обычно проводили проверку? При встрече просили разрядить оружие, при этом считали, сколько патронов извлечется из магазина полуавтомата. Если извлекался третий (именно из магазина!), то составлялся протокол сразу. Если патронов извлекалось не более двух, так как их просто больше не было, то просили вставить в магазин "родные" патроны от полуавтомата самого охотника-владельца оружия. если в магазин входил третий патрон - протокол!
Четвертое. БЗ этот вопрос "чисто юридически", не регламентирует,уважаемый Барс78, но технически, надо думать, что вопрос, каким патроном проверять, ни у кого вызывать иллюзий не должен. Тем более, надо еще понимать, что "засовывание" в оружие нестандартного для данного оружия патрона, может быть чревато разными последствиями, хотя бы - для исправности того же оружия. Посему рисковать своей материальной ответственностью, нормальный нспектор никогда не будет!
Пятое. Уважаемый Барс78, постарайтесь в следующий раз сначала сформулировать свой вопрос так, чтобы было понятно, что вы хотите узнать или понять, а не засводите воду, не зная, как спросить, а потом еще кого-то в этой воде обвинять.
Понятно объяснил?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо конструкцією заводу виробника не передбачено обмежувач, влазити може і більше... У нас перевіряли фактичну кількість. Якщо ви на полюванні і в магазині більше двох, протокол. Якщо ні, питань не було.
Це - хибне трактування норми Закону! Ще раз повторюся: наявність чи відсутність набоїв у мисливця взагалі, зовсім не впливає на норму Закону, що на полюванні напівавтоматична рушниця не повинна мати магазин більше ніж на два набої! Пояснюю: мисливець може вже вистріляв частину набоїв із магазину, може встиг видалити звідти, міг ще не встигнути зарядити зброю! Мета інспектора не бігати та постійно контролювати мисливця, скільки набоїв той запихав до свого напівавтомату, а те, що на полюванні використовується зброя із магазином, який дозволений нормою Закону!
Так, ще: мисливець або обмежує конструктивну місткість магазину, або не бере заборонену зброю на полювання, або отримує протокол про адміністративне правопорушення за використання на полюванні забороненої зброї. До речі, якщо він до складання протоколу вполювати мисливську тваринку, то його порушення підпадає під дію частини другої статті 85 КУпАП, що надає судді право конфіскації зброї!
 

Panters

Снайпер
Согласно закону, на охоте в "магазин" полуавтоматического оружия не должно вмещатся более двух патронов. Интересует вопрос, каким патроном ЗАКОННО проверять его вместимость, прошу знающих просветить .
'вмещатся ' чи 'бить во время охоты' ? Якщо 'вмещатся' то теоретично рушниці з магазину мають йти в продаж
не більше трьохзарядними, а не 5-7 чи 9-ти зарядними, я так розумію. Але якщо 'Россию умом не понять' то
Начнем с того, что, вообще-то, по Закону (БЗ) запрет распространяется на вместимость магазина, который не может вмещать более двух патронов. А есть они - патроны - в магазине или их нет - соверщенно безразлично. Посему, уважамый Panters, вас проверял неопытный или не знающий БЗ проверяющий. Патронов у охотника вообще может не быть - это не суть нормы Закона, суть - сколько патронов может вместиться в магазине полуавтомата. Это - первое!
Второе. Безусловно, для определенной модели оружия используется определенный патрон (по калибру, по длине гильзы в нашем случае). Посему проверять оружие с размером патронника 12/89 мм патроном 12/65 совершенно некорректно, и умный инспектор такого делать не будет! Не все же идиоты!
Третье. Как обычно проводили проверку? При встрече просили разрядить оружие, при этом считали, сколько патронов извлечется из магазина полуавтомата. Если извлекался третий (именно из магазина!), то составлялся протокол сразу. Если патронов извлекалось не более двух, так как их просто больше не было, то просили вставить в магазин "родные" патроны от полуавтомата самого охотника-владельца оружия. если в магазин входил третий патрон - протокол!
Четвертое. БЗ этот вопрос "чисто юридически", не регламентирует,уважаемый Барс78, но технически, надо думать, что вопрос, каким патроном проверять, ни у кого вызывать иллюзий не должен. Тем более, надо еще понимать, что "засовывание" в оружие нестандартного для данного оружия патрона, может быть чревато разными последствиями, хотя бы - для исправности того же оружия. Посему рисковать своей материальной ответственностью, нормальный нспектор никогда не будет!
Пятое. Уважаемый Барс78, постарайтесь в следующий раз сначала сформулировать свой вопрос так, чтобы было понятно, что вы хотите узнать или понять, а не засводите воду, не зная, как спросить, а потом еще кого-то в этой воде обвинять.
Понятно объяснил?
За 10 років на полюванні питання про кількість набоїв в напівавтоматичній зброї при перевірці
взагалі ніколи не піднімалось, всі кого знаю (та знав )заряджають скільки влазить в магазин.
Полювання проводились як і в нашій місцевості так і їздив в інші області, ніхто з перевіряючих
не звертав на таке питання уваги, доки перевірили, номера на зброї звірили та й усе.
Мені взагалі не до вподоби півавтомати (спробував-не сподобалось), повернувся до вертикалки,
з чого й починав, тож такі питання не турбують, але як бачу реально на полюванні на таке уваги
не звертають. Дякую за роз'яснення !
 

Барс78

Мисливець
Начнем с того, что, вообще-то, по Закону (БЗ) запрет распространяется на вместимость магазина, который не может вмещать более двух патронов. А есть они - патроны - в магазине или их нет - соверщенно безразлично. Посему, уважамый Panters, вас проверял неопытный или не знающий БЗ проверяющий. Патронов у охотника вообще может не быть - это не суть нормы Закона, суть - сколько патронов может вместиться в магазине полуавтомата. Это - первое!
Второе. Безусловно, для определенной модели оружия используется определенный патрон (по калибру, по длине гильзы в нашем случае). Посему проверять оружие с размером патронника 12/89 мм патроном 12/65 совершенно некорректно, и умный инспектор такого делать не будет! Не все же идиоты!
Третье. Как обычно проводили проверку? При встрече просили разрядить оружие, при этом считали, сколько патронов извлечется из магазина полуавтомата. Если извлекался третий (именно из магазина!), то составлялся протокол сразу. Если патронов извлекалось не более двух, так как их просто больше не было, то просили вставить в магазин "родные" патроны от полуавтомата самого охотника-владельца оружия. если в магазин входил третий патрон - протокол!
Четвертое. БЗ этот вопрос "чисто юридически", не регламентирует,уважаемый Барс78, но технически, надо думать, что вопрос, каким патроном проверять, ни у кого вызывать иллюзий не должен. Тем более, надо еще понимать, что "засовывание" в оружие нестандартного для данного оружия патрона, может быть чревато разными последствиями, хотя бы - для исправности того же оружия. Посему рисковать своей материальной ответственностью, нормальный нспектор никогда не будет!
Пятое. Уважаемый Барс78, постарайтесь в следующий раз сначала сформулировать свой вопрос так, чтобы было понятно, что вы хотите узнать или понять, а не засводите воду, не зная, как спросить, а потом еще кого-то в этой воде обвинять.
Понятно объяснил?
Спасибо за разъяснение , в общем я вашего ответа и ждал, думаю вопрос в принципе был понятен что я имел в виду, обвинений никаких у меня нет, имелось виду не переводить тему во флуд. Теперь конкретная ситуация, ружье 12/89 и в "магазин " влазит два патрона 12/89 , но более короткие патроны , например 12/70 влазит три. И если при проверке у меня при себе нет патронов на 12/89 что бы продемонстрировать вместимость на два патрона, это ПРОТОКОЛ????
 
'вмещатся ' чи 'бить во время охоты' ? Якщо 'вмещатся' то теоретично рушниці з магазину мають йти в продаж
не більше трьохзарядними, а не 5-7 чи 9-ти зарядними, я так розумію. Але якщо 'Россию умом не понять' то

За 10 років на полюванні питання про кількість набоїв в напівавтоматичній зброї при перевірці
взагалі ніколи не піднімалось, всі кого знаю (та знав )заряджають скільки влазить в магазин.
Полювання проводились як і в нашій місцевості так і їздив в інші області, ніхто з перевіряючих
не звертав на таке питання уваги, доки перевірили, номера на зброї звірили та й усе.
Мені взагалі не до вподоби півавтомати (спробував-не сподобалось), повернувся до вертикалки,
з чого й починав, тож такі питання не турбують, але як бачу реально на полюванні на таке уваги
не звертають. Дякую за роз'яснення !
А вот у нас нетолько проверяют но и штрафуют , а на собраниях каждый год правила и нормы все рассказывает председатель первички это уже как молитва .
 
Спасибо за разъяснение , в общем я вашего ответа и ждал, думаю вопрос в принципе был понятен что я имел в виду, обвинений никаких у меня нет, имелось виду не переводить тему во флуд. Теперь конкретная ситуация, ружье 12/89 и в "магазин " влазит два патрона 12/89 , но более короткие патроны , например 12/70 влазит три. И если при проверке у меня при себе нет патронов на 12/89 что бы продемонстрировать вместимость на два патрона, это ПРОТОКОЛ????
Вы их хоть меряли?
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Давайте перед тим, ніж продовжувати бесіду вже на другій (поки що!) сторінці, хоч РАЗ прочитаємо норму Закону, про яку тут мова: "Стаття 20. Заборони щодо здійснення полювання
З метою раціонального використання мисливських тварин, охорони диких тварин, а також середовища їх перебування забороняється:
4) полювання із застосуванням або використанням заборонених знарядь та забороненими способами, а саме:
немисливської (у тому числі військової) вогнепальної, пневматичної та іншої стрілецької зброї, а також нарізних вкладок, напівавтоматичної або автоматичної зброї з магазинами більш як на два патрони".
Ось і прочитайте уважно та розумно: заборонено полювання (тобто - перебування у мисливських угіддях - вже полювання) із напівавтоматичною зброєю з магазином більше як на два патрони. Тобто: не з рушницею, в яку вставлено (заряджено) більше двох набоїв (у тому числі - тільки у магазин). При такій редакції (ще раз повторюся) не має значення. є у мисливця патрони (набої), достатньо для визначення порушення, що у мисливця в мисливських угіддях НАПІВАВТОМАТИЧНА (не помпова чи тридульна) чи автоматична зброя, у якої магазин може вмістити більше двох набоїв-патронів!
При цьому, конструктивна зброя може бути виготовлена із магазином, який міг би вмістити і більше двох набоїв, наприклад, 4 як у МЦ-21-12. Але, якщо завод-виробник, або сам мисливець зменшив цю місткість магазина до двох шляхом додавання якогось обмежувача, який не заважає роботі зброї, а лише заважає вмістити до магазина більше двох набоїв, то порушення у мисливця не буде! І зміни конструкції не буде, як деякі вважають, бо магазин як був, наприклад, на 4 набої, так і залишився конструктивно на 4 набої, просто у магазині з'явилася якась штукенція, що заважає вставити до нього більше двох набоїв.
Чому випускають зброю з "протизакононним" магазином? Та конструкція рушниці із таким магазином була розроблена ще до встановлення такого обмеження, про яке ми говоримо. І заборонена місткість магазина більше двох патронів лише на полювання. В спорті - свої правила, вдома - свої. Там полювання ні до чого. Але зараз випускають рушниці напівавтоматичні із магазинами маленькими, або, зовсім не змінюючи конструкцію, залишають магазин на 4 патрони, але додають до комплектації спеціальний обмежувач для магазина. А у кого його не було, то виріжте ножем із дерева чурку-палку довжиною як зайві два набої та діаметром як патрон, вставте до магазину і буде вам спокій від Закону та інспектора!
Тисячу разів про це говорили, і тут теж! Чого не зрозумілого?!. А що когось до цього часу не перевіряли, то питання до кваліфікації перевіряльників! Я перевіряв завжди! Протоколи у разі порушень складав, на одного дурня (перепрошую, але як його ще назвати?..) двічі за півроку складав за таке порушення протокол, другий протокол пішов за повторне порушення за частиною другою, розгляд справи - у суді, суддя рушницю і конфіскував!
Так зрозуміло? І не шукайте спосіб як відбрехатися, краще виконуйте норми законів! А перед тим - уважно вивчайте! Ну, якщо не зрозуміло самому - будь-ласка, звертайтеся - роз'яснімо!;)
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Спасибо за разъяснение , в общем я вашего ответа и ждал, думаю вопрос в принципе был понятен что я имел в виду, обвинений никаких у меня нет, имелось виду не переводить тему во флуд. Теперь конкретная ситуация, ружье 12/89 и в "магазин " влазит два патрона 12/89 , но более короткие патроны , например 12/70 влазит три. И если при проверке у меня при себе нет патронов на 12/89 что бы продемонстрировать вместимость на два патрона, это ПРОТОКОЛ????
Во-первых, Вы невнимательно читаете ответы на свои вопросы, как мне кажется. Во-вторых, за отсутствие патронов на Вас протокол составлять никто не будет, так как нет состава правонарушения. А я, например, как инспектор, не имея доказательств Вашего правонарушения, составлять протокол о ВОЗМОЖНОМ правонарушении никогда не буду! И еще раз повторюсь: если конструктивно оружие имеет патронник 12/89, то проверять его нужно "родным" патроном, а не первым попавшимся. Кстати, о каком ружье у нас вообще идет речь? Марка (модель) у него конкретная есть?
такое впечатление, что тут все просто хотят по... болтать!.. :(
И еще раз повторюсь: решать такие вопросы на форуме (который раз убеждаюсь_) - бессмысленно! В угодьях можно посмотреть конкретное оружие, документы, при необходимости и наличии права составить протокол, а потом разбираться в суде, кто больший... больше прав! А тут - один базар только может выйти! Нашли бы лучше молодую девушку и с ней поговорили... В том числе - о своем... 89-миллиметровом патроннике!
 
Останнє редагування:

Барс78

Мисливець
решать такие вопросы на форуме (который раз убеждаюсь_) - бессмысленно! Да в этом вы правы.
Да в этом вы правы. И поэтому тема закрыта, и поубавьте свои обороты по отношению ко мне, я с вами на личности не переходил.
 
Останнє редагування:

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Я с вами на личность? Вы о чем? Вы спросили - вам ответили. Если не нравиться ответ, то это не переход на личность. Если вам не нравиться, это не значит, что вы что-то поняли... Удачи! На охоте и в конкурсах вопросов и ответов!
 
Статус
Закрита.
Зверху