порох Крук

Практика без теорії сліпа.
А навіщо мені теорія? Якщо постріл різкий, звіра пробиває навскрізь- що в 25, що в 60.
Вибачте, мене не цікавить скільки дробин в мішені, або на яку глибину зайшла дріб в соснову дошку, а потім ще гадать чи дошка суха, чи ще підсушить)))
Буває що влаштовуємо пострілухі під час обідньої перерви, я в ролі спостерігача. Хіба що на літру чаю, да і то кулями, можу прийняти участь в суперечці))
 

Копатыч

Зброяр
Вот интересно, а комрады, ставившие "лайки", под вашим постом, хоть прочитали ..... что в нем написано ....... и что именно, им понравилось в вашем посте ....
Оскільки ,,Сокіл'' майже скінчився, минулий сезон як по птиці, так по пушнині відполював на ,,Крук-2''. Результатом задоволений! Різкий порох, згороє повністю. Трішки менше опередження ніж пострілом на ,,Соколі'', і буде Вам радість!.
Я не стрелял ни Крук 1, ни Крук 2 ...., сказать - хороший или плохой, НЕ могу.
А вот, старого Крука ( без нумерации ), отстрелял порядочное количество ...... я ни разу НЕ видел, что бы Крук сгорал ПОЛНОСТЬЮ !!!!!!!, без "остатков" ....... больше, меньше ...., но всегда "хлам" есть.
 

KFoR

Зброяр
Прошу вибачення, я помилився!
Порох просто ,,Крук", навіска пороху 2,3 на вкладці в банці на 12к.
Заряджав: гільза хз скільки раз стріляна))), капсуль середній, 2,3 пороху, прокладка тонка картонна, допресовував відриваючи руку від столу)) пижі войлочні, прокладка тонка картонна, дріб 35г, прокладка або дві, тонкі картонні, закрутка настольна буртиком.
Іще одним способом: комплектуючі ті самі тільки пороху 2г, дробу 33гр.
ну старий крук як я писав вище порох хороший, тільки засерає усм так що чистка після нього ще те задоволення. Не згоряє він повністю. Що стосується вашого відношення до самокруту, то вже можна стріляти фабричними. Але мушу визнати що зробили ви правильно, чітко по рекомендаціях заводу виробника, і хоч є кращі варіанти зборки патрону, але якщо робити по інструкції(що ви і зробили) то патрон буде як мінімум не поганий.
зі. 2,2 на 32 на п/к показував 410+мс
 
Копатич, я не претендую на ,,лайки" та якісь бали, тощо.
Комради, якщо це можливо, відмініть свої ,, лайки''... Можливо Ви так як і я помилилися що до ,,Крук" чи ,,Крук-2".Хоча в умілих руках і ,, Крук-2" та обгажений ,,Сільвер" полетить))
Стосовно того що ,,Крук" не весь згорає. Мазута після пострілу капець! А от дійсно не згорівшого 5-7 крупинок, то мені це не принципово.Тільки нагадаю,що деякі партії ,,Сокола" так засмічували стволи ніби конфеті із хлопушки і нічого,
пережили!
З повогою.
 

Копатыч

Зброяр
Комради, якщо це можливо, відмініть свої ,, лайки''...
Зачем ?
Страна должна знать, своих "героев" .
Стосовно того що ,,Крук" не весь згорає. Мазута після пострілу капець! А от дійсно не згорівшого 5-7 крупинок, то мені це не принципово.



Это, уже ближе .... к телу .....
Пользовал и Сокол, и Сильвер ( старый, как только он появился, лет этак 15 - 20 .... может больше ), и Крук......, но после того, как попробовал Нобель - я увидел, что такое, когда порох сгорает "полностью" !!!!!!
Старый Крук, был "зачетный" порошок, одна его "болезнь" - не сгорал полностью ..., но это и не мудрено, так как он был "графитированный", а при выстреле, не хватает температуры, для того что бы сгорел графит.
 

КУБА

Мисливець
Друзі таке питання в мене в запасах три банки крук 1 та дві банки класичного круку 2014р випуску... Весь наш колектив стріляє круком одиниці нобелем.... І ось до мене доходить така інформація що круком неможна стріляти з напівавтомата з газовідвідною системою перезарядки, тому що від незгорівшого пороху буде клинити систему рушниці... Чи правда це?

Враження від крук 1 - порох дуже швидкий швидкість 410-412-400м/с я був здивований, віддача сильна Осип кучненька , для себе підібрав навіску 1.55 на 32 гр
 

StuDenT1

Мисливець
Друзі таке питання в мене в запасах три банки крук 1 та дві банки класичного круку 2014р випуску... Весь наш колектив стріляє круком одиниці нобелем.... І ось до мене доходить така інформація що круком неможна стріляти з напівавтомата з газовідвідною системою перезарядки, тому що від незгорівшого пороху буде клинити систему рушниці... Чи правда це?

Враження від крук 1 - порох дуже швидкий швидкість 410-412-400м/с я був здивований, віддача сильна Осип кучненька , для себе підібрав навіску 1.55 на 32 гр
Это тот крук что 1.8х35?
 

harley 85

Мисливець
Друзі таке питання в мене в запасах три банки крук 1 та дві банки класичного круку 2014р випуску... Весь наш колектив стріляє круком одиниці нобелем.... І ось до мене доходить така інформація що круком неможна стріляти з напівавтомата з газовідвідною системою перезарядки, тому що від незгорівшого пороху буде клинити систему рушниці... Чи правда це?

Враження від крук 1 - порох дуже швидкий швидкість 410-412-400м/с я був здивований, віддача сильна Осип кучненька , для себе підібрав навіску 1.55 на 32 гр
З наважкою 28г не експерементували?
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
Так , але мій друг сказав що 1.6на 32 саме воно! Може і так
Ні чого не путаєте з навіскою пороху???
Я круком відстріляв багато партії 2012р і 2014р 2016р і ще банку з 90 розстріляв, так робив різні експерименти і відстріли тут в цій темі є мої і фото і навіски пороху і дробі, то скажу із власного опиту як що на ярлику у вас 2.2; 2.3 то 1.6 на 32г замало пороху, якісного пострілу не буде, я пробував слабенька різкість.
Хіба що у вас на ярлику в банці 1.9; 2.0 на 35
Тоді ще можна щось зліпити.
 

StuDenT1

Мисливець
Ні чого не путаєте з навіскою пороху???
Я круком відстріляв багато партії 2012р і 2014р 2016р і ще банку з 90 розстріляв, так робив різні експерименти і відстріли тут в цій темі є мої і фото і навіски пороху і дробі, то скажу із власного опиту як що на ярлику у вас 2.2; 2.3 то 1.6 на 32г замало пороху, якісного пострілу не буде, я пробував слабенька різкість.
Хіба що у вас на ярлику в банці 1.9; 2.0 на 35
Тоді ще можна щось зліпити.
Вы чуть выше внимательно прочтите - на банке 1.8х35
 

Вкладення

KFoR

Зброяр
Ні чого не путаєте з навіскою пороху???
Я круком відстріляв багато партії 2012р і 2014р 2016р і ще банку з 90 розстріляв, так робив різні експерименти і відстріли тут в цій темі є мої і фото і навіски пороху і дробі, то скажу із власного опиту як що на ярлику у вас 2.2; 2.3 то 1.6 на 32г замало пороху, якісного пострілу не буде, я пробував слабенька різкість.
Хіба що у вас на ярлику в банці 1.9; 2.0 на 35
Тоді ще можна щось зліпити.
То навіски на крук1 чи крук2, а це далеко не те що КРУК.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
А Ви скільки порекомендуєте давати старого крука на 32 гр. дробу?
На одній із банок 2012р по ярлику 2.2-35
Я при стріляв для себе 1.9-32 два роки утю від полював на ура.
В банці 2014р і 2016р вже на ярлику 2.3-35 та я при стріляв 2.0-32 уті падали ну порошок вже не той пішов, мені не сподобався своєю кучністю.
 
Зверху