порох Крук

KFoR

Зброяр
А Ви скільки порекомендуєте давати старого крука на 32 гр. дробу?
Я відстріляю банку крука на навісці 2.2 на 32(по ярлику 2.3 на 35) швидкість була 410м/с. Тому 2.0, 2.1 теж можна рекомендувати. Залежить яку кучність хочете отримати.
 

ATIS

Снайпер
Я відстріляю банку крука на навісці 2.2 на 32(по ярлику 2.3 на 35) швидкість була 410м/с. Тому 2.0, 2.1 теж можна рекомендувати. Залежить яку кучність хочете отримати.
Цікаво те, що на старому Круку навіть якщо збільшуєш наважку і росте швидкість, кучність не дуже погіршується.
 

igor21

Слідопит
І на Одеському також. Але переважно 686, 2.1 пороху, рівн. обтюратор, два ДВП, шріт.;)
Без корекції капсульного гнізда, в "нестірану" БУ гільзу, літом-восени-взимку патрон працює якісно, без пшиків, вологу не НАТЯГУЄ.
Я правильно зрозумів?
 

ATIS

Снайпер
Без корекції капсульного гнізда, в "нестірану" БУ гільзу, літом-восени-взимку патрон працює якісно, без пшиків, вологу не НАТЯГУЄ.
Я правильно зрозумів?
Патрони споряджаю перед полюванням, не знаю, може вологу і тягне, але пшиків не пам'ятаю.
 

ATIS

Снайпер
Згадав, правда, один випадок. Одного разу придбав осалені пижі, оті "закусити" дали.
 

igor21

Слідопит
Патрони споряджаю перед полюванням, не знаю, може вологу і тягне, але пшиків не пам'ятаю.
Дякую.
На жаль, мої на відкриття якісно, через 2 тижні тіж самі - "пшики".
З Рівненьським обтюратором що войлочні осалені (якісні, не ТЕЧУТЬ), що пробкові - теж САМЕ.
Ріпу чухаю.:)
З Круком 90-х такого не бачив.
 

StuDenT1

Мисливець
У меня уже лежат недели 3-4 на круке 1 и на осаленных и на пк. Посмотрим как оно будет
 

FERMER

Мисливець
Со старым * круком * тоже самое,не любит он **сало**.Пришлось заворачивать пыж кусочком целофанового пакета, пока пыжи не закончил, и все......
 

Kapitan

Снайпер
Та вже показали що це не за той крук йде справа. Це за новий.
На скільки мене проінформували то це фактично той самий Крук, тільки не графітований, та не запакований у металеву банку. У звязку із різними фракціями різні і наважки. Хто багато споряджав на Крукові той повинен памятати, що у Крука ніколи не було однакової наважки. В залежності від партії діапазон був на ярлику в банці від 2.0 до 2.3, більше не зустрічав. Тому думаю боятись його не має чого. Тим більше тим хто вже до нього привик.
 

StuDenT1

Мисливець
На скільки мене проінформували то це фактично той самий Крук, тільки не графітований, та не запакований у металеву банку. У звязку із різними фракціями різні і наважки. Хто багато споряджав на Крукові той повинен памятати, що у Крука ніколи не було однакової наважки. В залежності від партії діапазон був на ярлику в банці від 2.0 до 2.3, більше не зустрічав. Тому думаю боятись його не має чого. Тим більше тим хто вже до нього привик.
Я спрашивал у продавца, то он говорит что Крук 1 графитованый. Да и после него в стволах остаётся прилично чёрного нагарчика, который легко убирается ёршиком. Но думаю это даст ещё и эффект осалки пижей- постоянное трение по стволу)
 

Kapitan

Снайпер
Я спрашивал у продавца, то он говорит что Крук 1 графитованый. Да и после него в стволах остаётся прилично чёрного нагарчика, который легко убирается ёршиком. Но думаю это даст ещё и эффект осалки пижей- постоянное трение по стволу)
Нагар конечно остается после выстрела и конечно он черный, зеленым он быть не может, это ведь порох. Но после этих двух круков нагар сухой какой то, он не то что убирается ершом, он и ветошью хорошо стирается. Для меня это доказывает, что пороха эти без графита. Графит придает пороху темный оттенок, а эти пороха светлые. Крук2 правда немного темнее.
"Старый Крук" не сгоревший со ствола не высыпался, он там как бы залипал, а после этого Крука перевернув ствол можно заметит как высыпаются не сгоревшие крупинки.
Может я и ошибаюсь но это на вряд ли.
 

ПИЛЬНУЙ

Мисливець
На скільки мене проінформували то це фактично той самий Крук, тільки не графітований, та не запакований у металеву банку. У звязку із різними фракціями різні і наважки. Хто багато споряджав на Крукові той повинен памятати, що у Крука ніколи не було однакової наважки. В залежності від партії діапазон був на ярлику в банці від 2.0 до 2.3, більше не зустрічав. Тому думаю боятись його не має чого. Тим більше тим хто вже до нього привик.
З НS і csb-2 якось спокійніше, вже всі до них приперлись і пуляють.
А я останні крук до стріляю і хватить експериментів.
 

КУБА

Мисливець
Ні чого не путаєте з навіскою пороху???
Я круком відстріляв багато партії 2012р і 2014р 2016р і ще банку з 90 розстріляв, так робив різні експерименти і відстріли тут в цій темі є мої і фото і навіски пороху і дробі, то скажу із власного опиту як що на ярлику у вас 2.2; 2.3 то 1.6 на 32г замало пороху, якісного пострілу не буде, я пробував слабенька різкість.
Хіба що у вас на ярлику в банці 1.9; 2.0 на 35
Тоді ще можна щось зліпити.
Я не путаю ми говоримо про крук1 на вічка 1,8на 35 дробі , це інший крук без графіту
 

КУБА

Мисливець
Я спрашивал у продавца, то он говорит что Крук 1 графитованый. Да и после него в стволах остаётся прилично чёрного нагарчика, который легко убирается ёршиком. Но думаю это даст ещё и эффект осалки пижей- постоянное трение по стволу)
Я спілкувався з продавцем він те саме ліпить ... Але це нічого що графіт чорний а порох світло жовтий..... Хто не знає що таке графіт - це стержень від простого олівця перемелениц
 

Patso

Снайпер
По новому круку вчора експерементував. Відстріляв вчора контейнери рись на швидкість. Хотів пооівняти Рись-еліт та Рись-економ, при однакових параметрах. Спорядження: середній капсуль, порох крук ( новий гірчичного кольору) 1,9г, контейнер рись, 34г дробу, зірка. Ось що вийшло по швидкості. Рись-економ - 424, 421, 421 м/с. Рись-еліт 418, 415, 419 м/с
 

Patso

Снайпер
Може хтось знає, де взяти старий сірий крук? На ньому в мене в 20 калібрі виходять гарні патрони, на інших порохах, щось ніяк не можу підібрати спорядження.
 
Зверху