термобелье

микола 77

Новачок
Посоветуйте термобелье на зимнюю охоту. Выбор очень огромный, не знаю с чево начать.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Бачу ви з Львова =) Я придбав термобілизну за 300 грн штани і кофту в Магазині Ловчий вул. озаркевича 12 задоволений повністю! А на фірми термобілизни не дивіться все китай платити будете тільки за бренд а не за якість хоча це тільки моя думка=)
 

микола 77

Новачок
Андрій, підскажіть мені що Ви одіваєте поверх термобілизни ? Яке відчуття холоду при мінусовій температурі. З повагою Микола.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
Поверх одіваю польовий костюм, Ще покищо не мерз ніразу! Правда на екстримальному морозі більше 20градусів не пробував! Раджу купити собі першим ділом термо шкарпетки! Вони по суті важливіші за костюм адже якщо не мерзнете в ноги то і всьому тілу тепло буде!
 

amerika290

Новачок
AndriyJaremko;88371 сказав(ла):
Бачу ви з Львова =) Я придбав термобілизну за 300 грн штани і кофту в Магазині Ловчий вул. озаркевича 12 задоволений повністю! А на фірми термобілизни не дивіться все китай платити будете тільки за бренд а не за якість хоча це тільки моя думка=)
Андрiй привiт! скажи яку фирму притбав, я теж хочу в районi 300от. грн але не знаю яку фирму з поовагою, дякую.
 

MaxWin

Новачок
Взял себе комплект самого тонкого-нательного термобелья NORFIN, на охоте пока не испытывал но вот в поездках на мотоцикле зарекомендовало себя отлично.Тепло и сухо в отличии от ХБ подштанников и бутболки.
 

Яремко А.А.

S-Moderator
Команда форуму
В мене термо білизна NORFIN придбав за 300 грн На днях заходив в магазин такий самий комплект вже 360грн =( Подорожчав!
 
Зверху