Дратхаар 1рік

Статус
Закрита.

drat

Мисливець
Продам свою собаку,річний кобель.Планова вязка ФМСУ,документи,клеймо,вакцинація.Від елітних дипломованих батьків мисливців.Класне чуття,відмінний екстер'єр,правильний привкус.Дуже класний і розумний пес.Зимою брав на полювання по хутровому,буде хорошим мисливцем.В живу набагато симпатичніший ніж на фото.Не агресивний до людей.Причина продажі,сімейні обставини.Хто візьме ніколи не пошкодує.Ціна 500$, торг.Дзвоніть все розповім детально.т.0673415758
 

Вкладення

podvoh

Новачок
А що ціна так зростає?То ви за 400 продаєте ,берете завдаток 500грн нічого не вертаєте і тепер виставляєте ціну на 100 дол.більше?Так не робиться!
 

drat

Мисливець
Я чекав тиждень на Вас.Ви мені не дзвонили.Коли я вчора Вам подзвонив і запитав коли заберете собаку,Ви відповіли чітко,що Ваш товариш забухав,і це є причиною чого ви не їдете по собаку.Я Вам сказав або заберіть або дайте номер картки віддам всі гроші до копійки,без проблем.Відповідь була лишіть гроші собі,але я не хочу тих грошей я їх поверну,дайте номер картки тут в тему щоб всі бачили.Я на форумі з перших днів заснування,мене знають у всі областях України,і думаю шановні форумчани це підтвердять,хто я такий і чи можна мати зі мною справу.Нікого ніколи не обманув і не збираюсь це робити.Чисто по людськи,можу ще почекати 2дні і віддати пса за ту суму Вам як було домовлено.І не пишіть не правду,бо ми тут всі дорослі хлопчики.
 

drat

Мисливець
Шановні форумчани нова ціна на хорого собаку 400$.Є потреба допомогти коштами товаришу на лікування.Якщо буде потрібно,надам контакти людини для підтверджження моїх слів,для уникнення провокацій.Пріоритетний продаж Роману,який залишив 500грн завдатку,якщо йому це актуально.Дзвоніть домовимось 0673415758
 

podvoh

Новачок
Добрий день.Роман знімає свій резерв.Собака дійсно хороша!Вмілих рук і хорошого господаря!Завдаток пересилати не треба.Дякуєм.
 

drat

Мисливець
Собака у вільному продажі.Я б не продавав свого друга,але життя не передбачуване...
 

Фридрих Освальд

Мисливець
Я вам расскажу
Что значит не продавать друзей...
Может пригодится!
Я как то переехал на пмж за 1500 км
Собаки остались у матери , ну жить пришлось в квартире, это после частного дома!
Так я в 80 км от города снял у людей в селе 10 метров земли, построил вольеры и поехал за 3000 км , чтоб мои верные драт и курц были в 60 км от меня!
Людям платил, покупал корм , чтоб давали в пищу ,это было сука дорого..(
Но каждую субботу и воскресенье они ждали меня, мы охотились, от августа до февраля!
Это было прекрасно!
Моя девочка Драт, умерла у меня на руках в возрасте 12 лет, Курц глухой и старый, но рвется в поле!
Я не считал и не считаю деньги на их содержание..
Мы в ответе за ТЕХ... кого приручили!!!!
 

drat

Мисливець
В цьому сезоні не зможу полювати.Тримати собаку для якої сидіти в вольєрі без діла гірше смерті,це більша зрада ніж віддати справжньому мисливцю хай працює.Ви не далеко,приїжджайте.Ви ніколи не пожалієте,про це.Його мама була в мене 10років,це була собака від Бога,загинула під колесами авто цієї зими.Я мріяв виходити з ними двома в угіддя,і насолоджуватись їхньою роботою,але...
 
Статус
Закрита.
Зверху