Полювання на голуба

Стас1976

Новачок
Меняем только дс под свою охоту.
Я десь з Вами теоретично згідний- не мав зброї зі змінними ДС.
В моєму випадку різні ДС реалізовані як різні рушниці)). від "циліндр- 0,1" до "сильний чок - сильний чок". Улюблена комбінація- " 0,7 - 0,7" - огляду на неї й пишу про те, як підбираю патрони.
Візьмемо стандартний вихід в угіддя на птицю - по темному приїхали на болото. Від темноти й п'ятнадцять - двадцять хвилин до світанку стріляємо близько- а далеко не видно, розвиднілося- можна й дальше вистрілити, потім пройдемо трохи по очеретах- знову коротка дистанція стрільби, по тому шоста ранку- половина сьомої можна під посадку перейти за голубом- знову, скоріше за все, середня дистанція.
То що- чотири рази перекручувати ДС?
На пушнину- окрема пісня. стандартна охота: вийшли по траві, вітер в лице- ближня стрільба, звернули, подув вітер в спину- середня, вийшли на ріллю вітер в спину- дальня. Знову в очерет...)))
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Таки "ДС" змінити легше і швидше, ніж тягати дві рушниці "0.0"-"0.1" і "0.7"-"0.7" :) Думаю, що змінні "ДС" якраз для цього і зроблені, щоб їх швидко можна було змінити під конкретні умови.
 

Стас1976

Новачок
Таки "ДС" змінити легше і швидше, ніж тягати дві рушниці
пардон. Я просто маю декілька одиниць..... з різних причин.
циліндр- 0,1 беру коли їду лише на куріпку з собачкою. раз- два на рік.
Обидва чоки- якщо восени лише під посадку на голуба, або в лютий мороз по полях на зайку- лисичку.
а для комбінованих виходів- як на мене, краще "середина" по звуженнях, та патрончик під конкретні умови. такі дії мені бачаться раціональними й оптимальними.
Проте спорити не буду- скільки людей- стільки й вподобань.
 

huntumy

Зброяр
Я десь з Вами теоретично згідний- не мав зброї зі змінними ДС.
В моєму випадку різні ДС реалізовані як різні рушниці)). від "циліндр- 0,1" до "сильний чок - сильний чок". Улюблена комбінація- " 0,7 - 0,7" - огляду на неї й пишу про те, як підбираю патрони.
Візьмемо стандартний вихід в угіддя на птицю - по темному приїхали на болото. Від темноти й п'ятнадцять - двадцять хвилин до світанку стріляємо близько- а далеко не видно, розвиднілося- можна й дальше вистрілити, потім пройдемо трохи по очеретах- знову коротка дистанція стрільби, по тому шоста ранку- половина сьомої можна під посадку перейти за голубом- знову, скоріше за все, середня дистанція.
То що- чотири рази перекручувати ДС?
На пушнину- окрема пісня. стандартна охота: вийшли по траві, вітер в лице- ближня стрільба, звернули, подув вітер в спину- середня, вийшли на ріллю вітер в спину- дальня. Знову в очерет...)))
В Вашем случае разные способы снаряжения дающие разные результаты по кусности.
У меня обычно перо это 0,25 мм, пухо 1мм.
0,25мм с армсана феномы дает взависимости от способа снаряжения патрона 50-70%. Получок 75-80%.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Все нормально. В мене дещо схожа ситуація з рушницями. Правда з полюванням не дуже, але то таке :)
...як на мене, краще "середина" по звуженнях, та патрончик під конкретні умови. такі дії мені бачаться раціональними й оптимальними.
...
А тут цілком згоден на 100% :)
 

Стас1976

Новачок
В Вашем случае разные способы снаряжения дающие разные результаты по кусности.
Так. я б сказав "комбінація: діаметр шроту- спосіб спорядження- часте перезаряджання, відповідно до умов "
незручність- тягаю дещо більше патронів, ніж потрібно. В стандартний патронташ на 24 патрони поміщається.
 

Стас1976

Новачок
У меня обычно перо это 0,25 мм, пухо 1мм.
0,25мм с армсана феномы дает взависимости от способа снаряжения патрона 50-70%. Получок 75-80%.
тут я "ніхт коментьєрен" - користував лише дводулки.
хоча вже разів п'ять руки чесалися придбати п/а. Ще в роздумах- чи воно мені треба. В силу інших вподобань, якщо в сейфі буде п/а, то це буде довоєнний браунінг в 16 калібрі з чоковим звуженням. Але то таке, такий собі офф, до теми відношення не має)))))
 

huntumy

Зброяр
Когда было ружье с стационарами было проще. Промах или сбил. А чтобы не мазать учусь стрелять.:D
Научился стрелять, купил другое ружье. Опять учимся стрелять.:D
Так и мучаемся
 

Trigal

Снайпер
Таки "ДС" змінити легше і швидше, ніж тягати дві рушниці "0.0"-"0.1" і "0.7"-"0.7" :) Думаю, що змінні "ДС" якраз для цього і зроблені, щоб їх швидко можна було змінити під конкретні умови.
Надо вообще на всех охотах с полным чоком охотиться. Как на МЦ ;) Попал - значит попал :) Промах - пусть живет. Стимулирует умение стрелять. А то расслабились: дюжина разных сужений, цилиндр, раструб... дайте птичке шанс на жизнь :)
 

Dedushka

Снайпер
Кум использовал #7 , я использовал #7 и #5 . На открытии утка семёркой ложится без вопросов . Ну а с вяхирями возникли проблемы . Может кто что подскажет дельное или дело в пристрелке , ведь скорость полета отличается от утиной .??
Я на вяхиря использую дробь № 6 в обеих стволах. Если расстояние далековато, стреляю сразу с чокового сужения ствола. Попробуйте еще в получок поставить патрон с контейнером . С виду глубь кажется большим за счет своего оперения. Начинаешь ощипывать , видишь совсем другое.:) Поэтому что-бы попасть ружье должно бить кучно. Дробь № 5 лучше применять на утку. Семерку я не признаю. С под ног не получается выпугивать дичь. Ни пуха ни пера!
 
Я на вяхиря использую дробь № 6 в обеих стволах. Если расстояние далековато, стреляю сразу с чокового сужения ствола. Попробуйте еще в получок поставить патрон с контейнером . С виду глубь кажется большим за счет своего оперения. Начинаешь ощипывать , видишь совсем другое.:) Поэтому что-бы попасть ружье должно бить кучно. Дробь № 5 лучше применять на утку. Семерку я не признаю. С под ног не получается выпугивать дичь. Ни пуха ни пера!
Спасибо если все хорошо в субботу попробую
 

Trigal

Снайпер
Исправляю))) : С хорошей кучностью боя . :)
Вы из вяхиря делаете какого-то броненосца))
Стреляю его восьмёркой, максимум семёркой, а частенько бывало и девяткой накоротке. Хватает за глаза. Пятёркой на открытии по пушному можно зайцев в бурьяне стрелять)) Ну то такое... кому как нравится.
 
Зверху