Полювання на голуба

Trigal

Снайпер
Не давайте плохих советов, а то еще молодежь начитается.
Каких плохих? На открытии 17 года (на пушного) как раз пятёркой и взял, и именно в бурьяне. Ждал фазана или куропатку, а тут заяц из-под ног...
 

Dedushka

Снайпер
Вы из вяхиря делаете какого-то броненосца))
Стреляю его восьмёркой, максимум семёркой, а частенько бывало и девяткой накоротке. Хватает за глаза. Пятёркой на открытии по пушному можно зайцев в бурьяне стрелять)) Ну то такое... кому как нравится.
С 2-х метров можно и камнем по нему бросить и добыть))). На зайчика дробь нужна №3, №2 и №1. Ваше право,стреляйте его хоть и девяткой.
 

Trigal

Снайпер
Ваше право,стреляйте его хоть и девяткой.
И такое было)) Знакомый взял сына на охоту, ну пока мужики на привале отдыхали, перекусывали, решил пацану дать выстрелить по какой-нибудь мишени. Для этого и захватил с собой два 24-граммовых патрона с "десяткой", которые летом на перепела в снаряжал. Отошли подальше от коллектива, выбрали место. Вложил патроны в патронники, ружье не закрывал, пошел бутылку ПЭТ поставить типа мишени, отходит от сына метров 15 - из-под ног заяц. Ну он не растерялся, ружьё закрыл и выстрелил метров с 8-9. Заяц был взят чисто, без шансов на выживание)) А Вы говорите "вяхиря - пятёркой"...
 

Dedushka

Снайпер
И такое было)) Знакомый взял сына на охоту, ну пока мужики на привале отдыхали, перекусывали, решил пацану дать выстрелить по какой-нибудь мишени. Для этого и захватил с собой два 24-граммовых патрона с "десяткой", которые летом на перепела в снаряжал. Отошли подальше от коллектива, выбрали место. Вложил патроны в патронники, ружье не закрывал, пошел бутылку ПЭТ поставить типа мишени, отходит от сына метров 15 - из-под ног заяц. Ну он не растерялся, ружьё закрыл и выстрелил метров с 8-9. Заяц был взят чисто, без шансов на выживание)) А Вы говорите "вяхиря - пятёркой"...
По поводу такого есть и анекдот : За эту замечательную охоту я подстрелил двадцать куропаток, - рассказывает охотник своему другу.
- Ты же говорил, папа, что подстрелил семь куропаток, - вмешался сын охотника.
- В прошлом году, сынок, ты был еще маленьким, чтобы знать всю правду.:D
 

Михаил7410

Новачок
В субботу полдня ушло на поиск и только к вечеру удалось найти место перелёта ,с первого выстрела выбил с налетевшей стайки одного ,а дальше все мимо ,но охотой доволен .В воскресенье после обеда на место с предвкушением хорошего лета ,но голубь решил сменить маршрут или где то отсиживался ,кой-как парочку приземлил но лета практически не было .
30976DA4-5193-4557-B1A1-A0D573E87691.jpeg
 

охотник70

Мисливець
И такое было)) Знакомый взял сына на охоту, ну пока мужики на привале отдыхали, перекусывали, решил пацану дать выстрелить по какой-нибудь мишени. Для этого и захватил с собой два 24-граммовых патрона с "десяткой", которые летом на перепела в снаряжал. Отошли подальше от коллектива, выбрали место. Вложил патроны в патронники, ружье не закрывал, пошел бутылку ПЭТ поставить типа мишени, отходит от сына метров 15 - из-под ног заяц. Ну он не растерялся, ружьё закрыл и выстрелил метров с 8-9. Заяц был взят чисто, без шансов на выживание)) А Вы говорите "вяхиря - пятёркой"...
Це просто випадок,як кажуть раз на житті буває.На заячому полюванні зайці підриваються не тільки в бурьяні а і в інших місцях набагато дальше 9 метрів де ні п'ятірка ні десятка не поможе їх добути,хіба що пуху набити.
 

охотник70

Мисливець
В субботу полдня ушло на поиск и только к вечеру удалось найти место перелёта ,с первого выстрела выбил с налетевшей стайки одного ,а дальше все мимо ,но охотой доволен .В воскресенье после обеда на место с предвкушением хорошего лета ,но голубь решил сменить маршрут или где то отсиживался ,кой-как парочку приземлил но лета практически не было . Переглянути вкладення 501594
Часто після інтенсивної стрільби припутень міняє місце перельоту ,кормове поле...Доводиться шукати знову..
 

huntumy

Зброяр
Часто після інтенсивної стрільби припутень міняє місце перельоту ,кормове поле...Доводиться шукати знову..
Дуже часто. В суботи було добре, в неділю товариш поїхав знов туди. Кажу буде пусто. Ні, все одно захотілось по своєму. У вас все вийшло вийде і в мене. Повний голяк. Летять стороною на друге поле.
Вже давно помітили це. Треба мати 2-3 запасних місць.
 
Эх, наконец и мы дождались открытия, в поле в 04:00 уже на месте какя красота - встретить зарю в широкой украинской степи , а воздух а небо а звезды , мерцающие огни далеких селений и тишина, но вот уже скрипучая песня петушка курапатки и вот еще один а вот и бой петушка перепелки и уже горизонт отделяет красноватым светом новый день - день открытия на пернатую дичь сезона 2019-2020, на душе становится немножко грустно и втоже время очень торжественно.
На пути к лохматой посадочке где поле сжатого рапса и теперь там столовая для вяхиря, повстречался егерь - приветливый и культурный парень , вообщем настроение праздничное и поэтому первые вяхири были пропущены без выстрелов , но это охота и эмоции надо сдерживать и это дало результат, уже очередной вяхирь попал под прямое попадание. С полем!
DSC_0625.JPG

DSC_0629.JPG
 
Останнє редагування:

Виталя

Снайпер
Эх, наконец и мы дождались открытия, в поле в 04:00 уже на месте какя красота - встретить зарю в широкой украинской степи , а воздух а небо а звезды , мерцающие огни далеких селений и тишина, но вот уже скрипучая песня петушка курапатки и вот еще один а вот и бой петушка перепелки и уже горизонт отделяет красноватым светом новый день - день открытия на пернатую дичь сезона 2019-2020, на душе становится немножко грустно и втоже время очень торжественно.
На пути к лохматой посадочке где поле сжатого рапса и теперь там столовая для вяхиря, повстречался егерь - приветливый и культурный парень , вообщем настроение праздничное и поэтому первые вяхири были пропущены без выстрелов , но это охота и эмоции надо сдерживать и это дало результат очередной вяхирь попал под прямое попадание. С полем!
Переглянути вкладення 501626
Переглянути вкладення 501627
Владимирович рассказ бомба,и трофей занятный. С полем вас!!!
 

Pashok

Новачок
Доброго вечора!!! Шановні мисливці!!!

10 серпня 2019р. Субота. Вирішив оглянути поле соняшника (дві неділі тому зробили з донькою невеличку розвідку --- припутень був!!!) на наявність вечірнього лету. Приїхав на поле в 15:00, вирішив пройтися попід посадкою з вітряного боку. Пройшов метрів 100 і з акації злетів голуб, але він полетів по посадці і на поле вийшов занадто далеко для пострілу. Через 50 метрів знов зігнав з абрикоси припутня, цей вилетів десь за 40 м., але я не влучив. Знайшов досить цікаве місце: дві сухі високі акації, а між ними проміжок, вирішив, що тут може бути коридор їхнього лету. В 17:30 налетів з лівого боку голуб і я не схибив (відстань: 50 кроків рівно, влучило 8 шротин №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 360г.) Літ продовжувався з 17:30 до 18:10. Бачив ще 15 голубів, по трьох стріляв і одного прогавив (пролетів над самісінькою головою).

11 серпня 2019р. Неділя. Ранком-раненько поїхав на вчорашнє поле. Сонце зійшло о 5:30, а я був на місці в 5:50. Тільки відійшов кроків 50 від велосипеда, як з соняшника за п’ять метрів від мене підіймаються два перепела. Роблю вскидку, постріл і ось добутий мій перший в житті перепел:) (відстань 32 кроки, влучило 2 шротини №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 66г.) Далі засідка. В 6:40 налетів припутень зліва, влучній постріл і маю другий вранішній трофей (відстань: 43 кроки, влучило 6 шротин №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 369г.). Були ще три наліта, але я тричі дуже гарно змазав (невистачає досвіду, гарячкую:oops:). В 8:10 бачив крайнього голуба, простояв під акаціею до 9 годин і закінчив полювання.

Ось так пройшли перші мої цілеспрямовані полювання на припутня (до цього за три сезона я випадково добув три припутня на качиних полюваннях).

З повагою, Паша.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора!!! Шановні мисливці!!!

10 серпня 2019р. Субота. Вирішив оглянути поле соняшника (дві неділі тому зробили з донькою невеличку розвідку --- припутень був!!!) на наявність вечірнього лету. Приїхав на поле в 15:00, вирішив пройтися попід посадкою з вітряного боку. Пройшов метрів 100 і з акації злетів голуб, але він полетів по посадці і на поле вийшов занадто далеко для пострілу. Через 50 метрів знов зігнав з абрикоси припутня, цей вилетів десь за 40 м., але я не влучив. Знайшов досить цікаве місце: дві сухі високі акації, а між ними проміжок, вирішив, що тут може бути коридор їхнього лету. В 17:30 налетів з лівого боку голуб і я не схибив (відстань: 50 кроків рівно, влучило 8 шротин №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 360г.) Літ продовжувався з 17:30 до 18:10. Бачив ще 15 голубів, по трьох стріляв і одного прогавив (пролетів над самісінькою головою).

11 серпня 2019р. Неділя. Ранком-раненько поїхав на вчорашнє поле. Сонце зійшло о 5:30, а я був на місці в 5:50. Тільки відійшов кроків 50 від велосипеда, як з соняшника за п’ять метрів від мене підіймаються два перепела. Роблю вскидку, постріл і ось добутий мій перший в житті перепел:) (відстань 32 кроки, влучило 2 шротини №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 66г.) Далі засідка. В 6:40 налетів припутень зліва, влучній постріл і маю другий вранішній трофей (відстань: 43 кроки, влучило 6 шротин №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 369г.). Були ще три наліта, але я тричі дуже гарно змазав (невистачає досвіду, гарячкую:oops:). В 8:10 бачив крайнього голуба, простояв під акаціею до 9 годин і закінчив полювання.

Ось так пройшли перші мої цілеспрямовані полювання на припутня (до цього за три сезона я випадково добув три припутня на качиних полюваннях).

З повагою, Паша.
Напомнило милицейский протокол... Труп перепела лежал головой на северо-северо-восток, на груди имелись пятна бурого цвета. Очевидных следов борьбы на месте не обнаружено....
 
Останнє редагування:

север

ветеран форуму
надійна команда
Доброго вечора!!! Шановні мисливці!!!

10 серпня 2019р. Субота. Вирішив оглянути поле соняшника (дві неділі тому зробили з донькою невеличку розвідку --- припутень був!!!) на наявність вечірнього лету. Приїхав на поле в 15:00, вирішив пройтися попід посадкою з вітряного боку. Пройшов метрів 100 і з акації злетів голуб, але він полетів по посадці і на поле вийшов занадто далеко для пострілу. Через 50 метрів знов зігнав з абрикоси припутня, цей вилетів десь за 40 м., але я не влучив. Знайшов досить цікаве місце: дві сухі високі акації, а між ними проміжок, вирішив, що тут може бути коридор їхнього лету. В 17:30 налетів з лівого боку голуб і я не схибив (відстань: 50 кроків рівно, влучило 8 шротин №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 360г.) Літ продовжувався з 17:30 до 18:10. Бачив ще 15 голубів, по трьох стріляв і одного прогавив (пролетів над самісінькою головою).

11 серпня 2019р. Неділя. Ранком-раненько поїхав на вчорашнє поле. Сонце зійшло о 5:30, а я був на місці в 5:50. Тільки відійшов кроків 50 від велосипеда, як з соняшника за п’ять метрів від мене підіймаються два перепела. Роблю вскидку, постріл і ось добутий мій перший в житті перепел:) (відстань 32 кроки, влучило 2 шротини №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 66г.) Далі засідка. В 6:40 налетів припутень зліва, влучній постріл і маю другий вранішній трофей (відстань: 43 кроки, влучило 6 шротин №7, вага зчиненого з серцем, печинкою та пупом 369г.). Були ще три наліта, але я тричі дуже гарно змазав (невистачає досвіду, гарячкую:oops:). В 8:10 бачив крайнього голуба, простояв під акаціею до 9 годин і закінчив полювання.

Ось так пройшли перші мої цілеспрямовані полювання на припутня (до цього за три сезона я випадково добув три припутня на качиних полюваннях).

З повагою, Паша.
С полем!
 
У моего отца, за огородом, люцерна растет, так выводок косых освоился, рядом поле подсолнуха, и каждое утро как часы начало 6 го все на люцерну, отец не охотник, но каждое утро выходит с чашкой кофе и любуется))) он им и клички уже придумал)))
 

Stanislav Fursa

Снайпер
У моего отца, за огородом, люцерна растет, так выводок косых освоился, рядом поле подсолнуха, и каждое утро как часы начало 6 го все на люцерну, отец не охотник, но каждое утро выходит с чашкой кофе и любуется))) он им и клички уже придумал)))
У моєї бабушкі таке було подібне, я ще не був офіційно мисливцем, так в кінці саду росла теж люцерна, так зайці приходили вранці пастися і обгризати кору з останніх рядків дерев, так теж бігало по 2-3 зайця і один з них був такий самий жвавий, різкий, шустрий, то балувався з остальними і я теж його прозвав Кенгуру)
Так теж, як замічав їх по утрам і в думках казав "О, Кенгуру гуляє":rolleyes:
Красиві такі, сірі, вушка як поставить, кінчикі вух чорні, а бувало як поб'ються між собою стоячи на задніх лапах, аж пух жменями летів:D
Сорян, далі поїхали по темі)
 
Зверху