Порох NobelSPORT

Юрий_84

Мисливець
Розповім страшилку....
Сьогодні були на полюванні на голуба напросився до нас один знайомий так от коли він стріляв я помітив що звук пострілу якийсь занадто дзвінкий рушничка у нього цікава іж-49 12к захотілось мені знеї стрельнути, чоловяга дає рушницю дає патрон і каже -тут 40г дробу! стріляти мені перехотілось.... а коли я спитав на якомуж поросі такі наважки відповів -206св !!!!!....... :confused: я його перепитав тричі відповів -206св той що спортивний по тарілках стріляти ! я сиплю 1,4 гр. замість 1,25 гр. Так оцей камікадзе каже що вже два роки ним стріляє, порадив йому закинути самостійне спорядження і перейти на покупні -він образився.
П.С. Нестріляйте чужими патронами.
 

Merzhuk

Новачок
Дякую всім, хто проводить відстріли та виставляє результати в цій темі. Перечитав за рік двічі майже всю. Результат не заставив себе довго чекати, сам не міг повірити. Іще раз всім дякую!
 
Патрон микс дроби - для более широкой осыпи - 5+7 или там 3+6
Есть реальные пользователи? Сейчас появились в продаже от Тахо.
Конечно, покупать это не наш метод.
Вот размышляю нал чуть более широкобойным патроном.
Кто пользуется? Поделитесь тонкостями заряда!
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
В продаже видел, но не покупал. Это не новая разработка Тахо, в 2012-2013 гг эти патроны уже продавались, по моему назывались "Двойной удар". В ту пору я как раз нуждался в подобных патронах, т.е. хотелось чтобы был патрон и "на коротке", и в случае чего "достать подальше". Читал темы, тут на форуме, еще где что. Пробовал снаряжать такие "двойные удары". Снаряжал по принципу 1/3 более крупной дроби и 2/3 более мелкой. Причем треть крупной дроби ложил на низ, остальные две трети засыпал более мелкой. Пробовал вариации как на птицу "3+6", "4+7", так и на зайца "00+2", "0+3". На коротке и на близких дистанциях - нормальный рабочий вариант. Использовал в МЦ 21-12 и при сильном чоке такой патрон был явно "добычливее". Но "достать подальше" - по-моему не работает :) Может нужно как-то по другому снаряжать, ХЗ, больше не экспериментировал. Короче, как своеобразный "дисперсант" такой патрон имеет право быть.
 

Vigilante

Мисливець
У Ровненского бесконтейнерного дисперсанта донце плоское, дробинам упираться некуда
Упирается еще как, борозды и край гильзы весь погрызен), сила трения с крестом намного выше чем в обычном снаряжении.
 
  • Like
Reactions: oms

Nestyda

Новачок
Доброго дня! Прошу поради по NOBEL SPORT D20 (в новый упаковці) на 12к
На сайті nobelsport.it виробник рекомендує навіску 1,65 x 32 + 686
На сайті takho.ua рекомендована навіска 1,5 x 32 + 686

на новій банці рекомендовані навіски не зазначені.
Хтось вже робив відстріли можливо із цих нових партій пороху, який завозить в Україну Тахо?
изображение_viber_2019-08-13_15-58-41.jpg
2019-08-13 15_59_06-NSI - the best you need - 206 _ D20.jpg
2019-08-13 15_59_27-NS.jpg
 

Корнилов

Снайпер
Доброго дня! Прошу поради по NOBEL SPORT D20 (в новый упаковці) на 12к
На сайті nobelsport.it виробник рекомендує навіску 1,65 x 32 + 686
На сайті takho.ua рекомендована навіска 1,5 x 32 + 686

на новій банці рекомендовані навіски не зазначені.
Хтось вже робив відстріли можливо із цих нових партій пороху, який завозить в Україну Тахо?
Переглянути вкладення 501776 Переглянути вкладення 501777 Переглянути вкладення 501778
Новым не стрелял,но на старом( с невесткой 1.5г. рекомендация) патроны ниочем,а вот 1.57 бомба( для ТОЗ 34) Думаю для переломки 1.6 максимум, а вот 1.65 ,для переломки будет злой патрон)))
 

KFoR

Зброяр
Я куму рядив в папку під обтюратор(Рівне) 1.5 на 32. Куча #7 з його тоза "божевільна" по швидкості не скажу тоді хронографа не було. 1.55 на 32 з сх2000 390мс. По простому 1.55 на 32 і для д20 не треба нічого іншого придумувати. Хіба 1.6 на 30 з 688. Але то вже треба пристрілювати під ствол.
 

vgymenyk

Мисливець
Всім привіт. народ ніяк не можу зрозуміти чому у мени не виходить розібратись з C7L для 20 кал. Вже і зменшувався навіки від рекомендованих на офсайті. Ну не можу добитись кучності такої щоб сидячого голуба взяти. Можливо треба другий пробувати.
 

Trigal

Снайпер
Всім привіт. народ ніяк не можу зрозуміти чому у мени не виходить розібратись з C7L для 20 кал. Вже і зменшувався навіки від рекомендованих на офсайті. Ну не можу добитись кучності такої щоб сидячого голуба взяти. Можливо треба другий пробувати.
Треба закрутку пробувати - Вам це вже порадили..
 

huntumy

Зброяр
Всім привіт. народ ніяк не можу зрозуміти чому у мени не виходить розібратись з C7L для 20 кал. Вже і зменшувався навіки від рекомендованих на офсайті. Ну не можу добитись кучності такої щоб сидячого голуба взяти. Можливо треба другий пробувати.
Какое у Вас ружье?
 
Зверху