20 кал. на полюванні.

HDC

Мисливець
Я на Хатсан в пластике с 66 стволом посматриваю, а то, то что в дереве иногда жалко, а полуавтомат 12-й с 76-м стволом, не всегда удобно. Не понятно, зачем производители на 20-й калибр ставят 71-е и 76-е стволы. Какая длина Франки?
У мене саме такою була перша рушниця...20 калібр, Хацан, 66 сантиметрів. Правда не в пластику, а в дереві. Брав дерево так як без досвіду. Та можу сказати що за 2 сезони жорсткої кущової експлуатації та без жодної обробки дерева після покупки збереглось воно в нормальному стані, так, царапин дрібних було достатньо, та нічого не тріскало і т.д.
А відносно 12 калібру і 76 см ствола - зараз така рушниця, калібр 12 мені більш подобається ( ваги і зросту вистачає), та от ствол 76 ствол забагато навіть для 12 калібру.
71 ствол на 20 калібр ще норм, у товариша Ата Армс таке. Все що більше - лишнє. Все що менше 66 см - теж закоротке.
 

12х76

ветеран форуму
надійна команда
МЦ 20-01 не розглядали стріляю з нього і пернату і Копитних. Правильно підібрані набої і ні яких проблем.
А Вам удобно щёлкать затвором при охоте на перелёте или при стрельбе
зайца мелькающего по бурьянам или в садах? Нет привыкнуть то можно от
безысходности и с одностволки ИЖ-18 по 3-и раза стрелять! Но не проще уже
помпу купить и просто дергать цевьё? Мне доводилось на нескольких охотах
по молодости по голубям стрелять с МЦ-20-01 после него мой тогда Моссберг-500
казался сверх ружьём!
 

aleksey SOBAKA

Новачок
Вопрос к владельцам Ата Армс нео 20 . Какая длинна возвратной пружины что в прикладе? У меня 40 см. Может сильно длинная и потому не перезаряжает легкие навески?
 

Patso

Снайпер
Вчора відстріляв 2 варіанти безконтейнерного патрона. 1. Гільза латунна, капсуль 686, 1,3г 206s, обтюратор мого виробництва, картонна прокладка 2мм, 10мм пробки, картонка 2мм, 24г дробу, пластиковий пиж-затичка. 2. Все те саме, лиш замість пробки 20мм пінополістироловий пиж, стиснутий до 10мм. Осип краща на пінополістиролі. Швидкість: пробка 366, 386 м/с, пінополістирол 376, 376 м/с
 

Patso

Снайпер
Стріляв цими набоями по тарілках, мішень С на спортингу в кінці польоту тарілки, девятка вже не дістає. Спочатку думав, просто мажу, а ні, і інструктор кілька раз стрільнув, потім поставили тарілку на землю на цій дистанції, дріб її обносить.
 

Юрий_84

Мисливець
Підкажіть хто знає розміри калібрувального кільця 20к з станка ліі 2, цікавить діаметер робочої частини (внутрішній поясок)
 

I am a hunter

Мисливець
Підкажіть хто знає розміри калібрувального кільця 20к з станка ліі 2, цікавить діаметер робочої частини (внутрішній поясок)
Нужно померять есть в наличии.Лучше купить готовое Лишное,чем точить!Есть два СССР не работают они....
 

Юрий_84

Мисливець
В мене є можливість виготовити з інструментальної сталі (9хс) закалити і розточити на координатному станку, так я робив (замовляв) на 12к працює чудово хоч по ціні звісно дорожче зате раз і надовго ну і розмір можна замовити по потребі до сотих, плюс хочу зібрати станок самотужки а Ліішні по твердрсті лиш 20 одиниць по Роквелу в мене вийшло 55 од. в 12к от і хочу такуж в 20к.
 

vgymenyk

Мисливець
Хто має франчі 20 можливо є такі які підібрати рецепт патрона
 

Виталий 2.

Слідопит
Отпишусь по снаряжению своего патрона на перепела:
Гильза- б/у Тахо., Капсюль - 686 NS., Порох - NS 206S, АО разницы не заметил, навеска одна 1.23 (все взвешивания через весы)., ПК - Гуаланди Дисперсант, лепестки контейнера разрезаны на 4 части , дробь - № 9, 24грм., сборка- Мек сайзмастер. Ружье - иж 58-20к.
По мишеням не стрелял, в дух литровой пластиковой бутылке с 25 метров 27 дырок из них 19 на вылет. Я думаю резкости для перепела предостаточно. В эту субботу, на норму израсходовал 18 патронов, двух смазал, одного добрал вторым, ни одного подранка, все тряпочкой, где упал, там собака и подымает.
Может кому пригодится.
 

Юрий_84

Мисливець
Споряджав на іж-58 20к.
Гільза чедіт, капсуль НС 688, порох ТАХО 1,37 гр., пк одеский, дріб середньої якості №6 24 гр. зірка з докаткою, зборка на ліі 2.
На 25-30 м для голуба різкості малувато -підранки.
Що я зробив не так?
 
Споряджав на іж-58 20к.
Гільза чедіт, капсуль НС 688, порох ТАХО 1,37 гр., пк одеский, дріб середньої якості №6 24 гр. зірка з докаткою, зборка на ліі 2.
На 25-30 м для голуба різкості малувато -підранки.
Що я зробив не так?
Может у нас разный Тахо но на моей банке на 20 кал. 1.5 на 24 гр. Дроби.
 

иж 18

Слідопит
Споряджав на іж-58 20к.
Гільза чедіт, капсуль НС 688, порох ТАХО 1,37 гр., пк одеский, дріб середньої якості №6 24 гр. зірка з докаткою, зборка на ліі 2.
На 25-30 м для голуба різкості малувато -підранки.
Що я зробив не так?
Если вы подранков догоняли, и потом в процессе снятия пуха, много дробовых отметок видели? это я к тому, что может осыпь не очень, и одной или двумя дробинами поразить дичь из-за этого не получается. Проверить можно по мишеням.
 

vgymenyk

Мисливець
Отпишусь по снаряжению своего патрона на перепела:
Гильза- б/у Тахо., Капсюль - 686 NS., Порох - NS 206S, АО разницы не заметил, навеска одна 1.23 (все взвешивания через весы)., ПК - Гуаланди Дисперсант, лепестки контейнера разрезаны на 4 части , дробь - № 9, 24грм., сборка- Мек сайзмастер. Ружье - иж 58-20к.
По мишеням не стрелял, в дух литровой пластиковой бутылке с 25 метров 27 дырок из них 19 на вылет. Я думаю резкости для перепела предостаточно. В эту субботу, на норму израсходовал 18 патронов, двух смазал, одного добрал вторым, ни одного подранка, все тряпочкой, где упал, там собака и подымает.
Может кому пригодится.
На зайця з 20 також полюєте якщо так можна також рецепт патрончика.
 

huntumy

Зброяр
Споряджав на іж-58 20к.
Гільза чедіт, капсуль НС 688, порох ТАХО 1,37 гр., пк одеский, дріб середньої якості №6 24 гр. зірка з докаткою, зборка на ліі 2.
На 25-30 м для голуба різкості малувато -підранки.
Що я зробив не так?
Замените 688 на 686
 

POMAH-Lviv

Мисливець
Споряджав на іж-58 20к.
Гільза чедіт, капсуль НС 688, порох ТАХО 1,37 гр., пк одеский, дріб середньої якості №6 24 гр. зірка з докаткою, зборка на ліі 2.
На 25-30 м для голуба різкості малувато -підранки.
Що я зробив не так?
Можливо дріб недостатньої твердості.
І Ви пишете що різкість недостатня. З чого такий висновок?
 

Юрий_84

Мисливець
Висновок з підранків яких нажаль не всіх добрав тому припинив полювати. На банці рекомендовано 1,5 гр на форумах вичитав що 1,4 гр достатньо плюс капсуль НС 688 тому і взяв 1,37 гр. Якої твердості дріб я незнаю брав давно у Валери з Вінниці як на мене достатньо тверда в будь якому разі в 12к питань не було, з 20к я раніше не стикався посуті взяв 20к для сина щей взяв випадково за невеликі гроші в стані не айс :confused: полювати з ним і непланував але після реставрації ну аж дуже липне до рук.... а якщо ще полюєш сам. Загалом перший досвід спорядження 20к невдалий, спробую замінити капсуль на НС 686 і збільшу наважку пороха до 1,5 гр. чи краще зменшити наважку дробу до 22-21гр. ? Можна замінети порох на С7L він у мене є в наявності але на нього я незнаю наважки.
 

riggan

Мисливець
Висновок з підранків яких нажаль не всіх добрав тому припинив полювати. На банці рекомендовано 1,5 гр на форумах вичитав що 1,4 гр достатньо плюс капсуль НС 688 тому і взяв 1,37 гр. Якої твердості дріб я незнаю брав давно у Валери з Вінниці як на мене достатньо тверда в будь якому разі в 12к питань не було, з 20к я раніше не стикався посуті взяв 20к для сина щей взяв випадково за невеликі гроші в стані не айс :confused: полювати з ним і непланував але після реставрації ну аж дуже липне до рук.... а якщо ще полюєш сам. Загалом перший досвід спорядження 20к невдалий, спробую замінити капсуль на НС 686 і збільшу наважку пороха до 1,5 гр. чи краще зменшити наважку дробу до 22-21гр. ? Можна замінети порох на С7L він у мене є в наявності але на нього я незнаю наважки.
С7L сыпьте 1.4г на 28г дроби. Капсюль для 20 калибра 686 для любого пороха Нобельспорт. Что за ружье у вас покажите(это просто для себя интересно)
 
Зверху