Патронтаж

vadukmuk

Мисливець
Використовую вбільшості коли сиджу на човні на качку, або коли на номері взимку.
При ходьбі патрони губляться
 

ATIS

Снайпер
Поділіться досвідом користування патронтажем на прикладі. До мене ніяк не може дійти доцільність цього геніального винаходу.
Користувався, пробував різні, фігня. ІМХО.
За одяг зачепляється, баланс ніякий, пеезаряджати з нього незручно.
 
Останнє редагування:
Користувався, пробував різні, фігня. ІМХО.
За одяг зачепляється, баланс ніякий, пеезаряджати з нього неудобно.
. Мабуть саме тому їх в останній час з'явилось безліч у продажу на форумі, будь яких барв та моделей.
 

Vov-1

Зброяр
Мав данний девайс...Часто при стрільбі,бив нижче:oops:.Вчепив патронтаж, три набої в нього...Стало краще:)Потім підігнав приклад під себе,здарував товарищу:):):)
 

PirotehniK

ветеран форуму
надійна команда
. До мене ніяк не може дійти доцільність цього геніального винаходу.
Шоб выглядеть крутым
рембой! :D
На многих тактических помпах сей девайс встроен, так сказать в пластиковый приклад.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда



В мене є пару штук отаких. Зі зворотньої сторони - то резинка як від трусів, тіко широка :) Ставлю іноді на двудулки, коли на облаву на хижака їздимо. Бувало допомагало, не погано коли під рукою є пару набоїв.
 

Konrad

Слідопит
Есть пара штук. Первый был куплен тоже как дань моде.
По-моему, неплохая вещь чтобы сберечь подольше приклад. Загружать его полностью или кинуть пару патронов - кому как.
А так, соглашусь - вещь на любителя.
 

sergo 771

Снайпер
Поділіться досвідом користування патронтажем на прикладі. До мене ніяк не може дійти доцільність цього геніального винаходу.
Купив - спробував- вже забув куди закинув !!!Нах не потрібна річ....хіба що для пАнтоВ...
 

serj11

Мисливець
А я ношу вот такую маленькую сумку на ремне для отстрела в ней и с десяток патриков с нее всегда можно быстро достать пару патронов.А на приклад это фетиш.
 

Вкладення

Зверху