20 кал. на полюванні.

Виталий 2.

Слідопит
Для меня охота- отдых в любых ее проявлениях, если хотите - болезнь! Начиная от снаряжения патронов, чистки оружия, работы четвероногого помощника, непролазных мест, сугробов по колено, грязи, дождя, солнца, без разницы, ведь это ОХОТА!!! И вес ружья, в этом во всем меня, напрягает меньше всего. Единственное, без чего не представляю охоту ,так это без собаки. Не даром гласит пословица: " Ружьишко, может быть копеешным, а собачка рублевой!"
 

vgymenyk

Мисливець
Хочу поділитись досвідом стосовно використаня Franchi Affinity 2о кал.
Підібрав свій патрон:
гільза нобель, капсуль 686, порох нобель С7L 1,4 гр, рівненьський обтюратор, 3 шт 5мм корка, картонна прокладка під дріб 0,5, картонка навколо дробі 28 гр, закриття зірочкою.
Суперова кучність, осип, різкість, тільки на звужені чок та циліндр.
Получок зовсім погано.
Циліндр дріб № 7 -25 метрів.
Чок дріб № 6-35 метрів. №3 -40 метрів
 
  • Like
Reactions: crp

vgymenyk

Мисливець
цікаво чому на 0,25 0,5 0,75 погано?...
Є тільки три дульних жвуження : чок, получок, циліндр.
Я пристрілюю так :
Лист формату А 4, на дистанції 25 м, 35 м, 40 м. Якщо повністю засипає та різкість то це для мени клас. на 0,5 такого нема тому так.
 
  • Like
Reactions: crp

vgymenyk

Мисливець
Мой патрончик:
Гильза NS, капсюль 686, порох MB 36- 1,33грм. Пыж б/к Gualandi, дробь 12грм. Номер 1 + 15грм. Номер3. Звезда, докрутка. Для травки , отличный патрон. Переглянути вкладення 525834
Де брали пиж бк Gualandi, і як він в гільзу входить щільно.
 

Виталий 2.

Слідопит
Де брали пиж бк Gualandi, і як він в гільзу входить щільно.
Комплектующие , заказывал здесь на форуме , в разделе продам релоадинг. Прадовец с ником melan2309. Вроде сам с Италии возит. Номер пыжа не знаю , но с С7 L и 28грм. дроби в , гильзу 70 мм. Не закроеш мало места для звезды, Нужен по ниже. По плотности, не болтается, в гильзу не проваливается , но и чтоб входил туго не скажу. Я пользуюсь, что в 12к. что в 20 в основном ,только пыжамии Gualandi, особой плотности у них не замечал.
 

aleksey SOBAKA

Новачок
доброго вечора хто яким станком користуеться для закриття зiркою 20 калiбра
 

Sergik

Слідопит
30.11.19. Було піднято 4 зайчики одного взяв. Двоє було піднято в рілі двоє інших в стирні сої не переораної. Дріб 2, 20 кал. Франкі
З полем! Як не вихід так і трофей, от Вам і 20-ий калібр в умілих руках!!!
 

Diamond

Новачок
Добрый день. Нужен совет по зимнему патрону 28 гр. Снарядил: Крук старый 1,6 прокладка 3 мм на порох, пробка 2 х 5мм, дробь №2 28 гр., звезда. Ружье ИЖ-58/20. Но терзают сомнения, не будет ли слишком большого давления.
Если кто снаряжал на Круке, поделитесь рецептами пожалуйста.
 

Volodymyr M

Мисливець
Приблизно місяць тому я придбав 20-ку, через 2 неділі брат також купує собі 20 К Іж58 (до цього полював з 12 К, брат з 16).
На наступний день виходимо вдвох на полювання, я піднімаю в травах зайчика - двічі промазав.Брат б'є його #3 - маже, потім 0000 на 40-45 м попадає, заєць проходить 80-100 м і лягає. Вдома взважили - 5 кг.
IMG_20191207_113055.jpg
 

Diamond

Новачок
Приблизно місяць тому я придбав 20-ку, через 2 неділі брат також купує собі 20 К Іж58 (до цього полював з 12 К, брат з 16).
На наступний день виходимо вдвох на полювання, я піднімаю в травах зайчика - двічі промазав.Брат б'є його #3 - маже, потім 0000 на 40-45 м попадає, заєць проходить 80-100 м і лягає. Вдома взважили - 5 кг. Переглянути вкладення 537445
Владимир, дайте пожалуйста рецепт патрона.
 
Зверху