Полювання на голуба

KFoR

Зброяр
IMG-112739d373701bfb315f5ca811cf4d28-V.jpg
Голуба бачив багато але я з місцем промазав :) одного взяв чисто іншого обзадив. Пішли з другом шукати підранка в посадці і підняли косого. Собаку посадив, зайчик побіг. Ловлю на собі погляд собаки " Як, чого посадив, цеж ЗАЯЦЬ, улюблена моя здобич" читалося в його очах. Трохи дав собаці заспокоїтись і ми почали шукати далі, і через декілька хвилин пошуків знайшли і другий трофей.
 

Юрий_84

Мисливець
Сьогоднішнє моє полювання.
Нажаль якщо ще не втечу з роботи в середу то це моє крайнє полювання на красуня в"яхеря в цьому році :(. Голуба на полі було багато великими і малими стаями але зенітники .....
Загалом здобув норму на фото лиш 8 дев"ятого як це не смішно звучить вкрав шуляк, після гарного дуплету поки шукав одного іншого знайшов шуляк, уявіть собі мої очі коли я підійшов на метрів 10 до місця падіння в"яхеря а звідти цей здоровань щей з моїм голубом .... десятого здобув по дорозі до машини, повторювати фотосесію не став прошу повірити на слово.
Зенітниками виявились знайомі полюють вони без чучал замороки їм з ними багато..... патронами з наважкою 36 гр. (тоз-34) щей №3, кажуть близько не підпускають .... я заперечив що через таких як вони і не підпускають .... Вистріляли вони 70 шт. патронів !!!!! взяли двах!:eek:. уявіть мій розпач коли вони почали гатилити.
П.С. на будь якому полюванні потрібна підготовка.
 

Вкладення

VS1975

Снайпер
Переглянути вкладення 510407 Голуба бачив багато але я з місцем промазав :) одного взяв чисто іншого обзадив. Пішли з другом шукати підранка в посадці і підняли косого. Собаку посадив, зайчик побіг. Ловлю на собі погляд собаки " Як, чого посадив, цеж ЗАЯЦЬ, улюблена моя здобич" читалося в його очах. Трохи дав собаці заспокоїтись і ми почали шукати далі, і через декілька хвилин пошуків знайшли і другий трофей.
А я йшов сьогодні на полювання, і переходив через лісок. З 10 метрів піднявся з льожки заєць і неспішно побіг углиб лісу. Не ляканий. А голуба не було, зовсім ...
20190915_155254.jpg
 

Alex_zp

Новачок
Запорожская обл. Мелитопольский р-н голубя вообще нет, дикой горлицы вообще нет, одиночки витютень который на выстрел очень редко подпускают . Объездили все места где в прошлых сезонах был голубь, есть рядом водопой , лесопосадка с сухими деревьями ну и подсолнух .В чем причина не знаю
 

Вкладення

Юрий_84

Мисливець
Переліт почався от в одних місцях його мало в інших багато. Вже далеко не перший рік спостерігаю що після 15-20 вересня на Вінничині голуб вже відлітає і вполювати в"яхеря вдається лиш випадково і це як правело молоді птахи. Шкода що переліт у в"яхеря так рано починається і швидко проходить.
 

mulyavchik

Снайпер
Переліт почався от в одних місцях його мало в інших багато. Вже далеко не перший рік спостерігаю що після 15-20 вересня на Вінничині голуб вже відлітає і вполювати в"яхеря вдається лиш випадково і це як правело молоді птахи. Шкода що переліт у в"яхеря так рано починається і швидко проходить.
Друже а де саме в області ви проживаете?
 

Mazaj 2018

Слідопит
Теперь все понятно. Просидел сегодня с 17 до 19.30 под сушняком на сенокосе где раннее кормился Вяхирь, а в результате ни одной птицы и не увидел. Вчера в полях докпшивали подсолнух. Наверное птицы уже и не бедет.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Теперь все понятно. Просидел сегодня с 17 до 19.30 под сушняком на сенокосе где раннее кормился Вяхирь, а в результате ни одной птицы и не увидел. Вчера в полях докпшивали подсолнух. Наверное птицы уже и не бедет.
вчора поїхав на місце полювання, де 3 крайні виходи полював голуба. місцина являє собою ярок з деревами, 3 поля соняшника, посадки та високовольтну. соняшник на 2х полях скосили та передискували, на одному з дискованих саме бігав Джондір з дисковою, на 3му брали саме вчора. думав голуба не буде, але близько 16.00 почали літати невеликим стайками та по 2-3 голуби. перемістився вниз до балки.. з дерев почали злітати голуби. там і став. бачив картину як голубів штук 30 сідають на поле, трактор їх згонить, вони перелітають в сторону та знов сідають. загалом бачив штук 150 голуба, нальтів було небагато. збив та взяв 3 голуби, стріляв 7 разів. патрони 7/28 самокрут, (1 голуб), 5/32 РІО (2 голуби). поки там патрав, прос..в ще пару нальотів :D. зворотнього льоту не чекав тому в 18.20 був вдома. фоток нема - претензії до кума, в нього дорогий телефон, бо він з багацької сім'ї:D:D:D, але його на полюванні не було!
 

Mazaj 2018

Слідопит
вчора поїхав на місце полювання, де 3 крайні виходи полював голуба. місцина являє собою ярок з деревами, 3 поля соняшника, посадки та високовольтну. соняшник на 2х полях скосили та передискували, на одному з дискованих саме бігав Джондір з дисковою, на 3му брали саме вчора. думав голуба не буде, але близько 16.00 почали літати невеликим стайками та по 2-3 голуби. перемістився вниз до балки.. з дерев почали злітати голуби. там і став. бачив картину як голубів штук 30 сідають на поле, трактор їх згонить, вони перелітають в сторону та знов сідають. загалом бачив штук 150 голуба, нальтів було небагато. збив та взяв 3 голуби, стріляв 7 разів. патрони 7/28 самокрут, (1 голуб), 5/32 РІО (2 голуби). поки там патрав, прос..в ще пару нальотів :D. зворотнього льоту не чекав тому в 18.20 був вдома. фоток нема - претензії до кума, в нього дорогий телефон, бо він з багацької сім'ї:D:D:D, але його на полюванні не було!
Значит есть надежда! А кто подскажет утром в котором часу голубь летит на кормёжку? Потому как у нас все графики его полетов хаотичны. Уже несколько охот не могу застать на пролете. Либо другими маршрутами, либо в другое время и место.
 
Останнє редагування:

Fonex

Снайпер
Ну, напишу и я пару строчек...Голубь есть, нужна разведка и еще раз разведка...В субботу пригласила одна "старая" компания меня на охоту на утку(на вечер), так как голубя они не жалуют, я решил перед этим съездить на голубя, но "мое" место было занято, 2 охотника примостились на островке растительности в убранном поле подсолнуха, чучалки, хорошая стрельба, аппортирование дратхааров...Расстроился, конечно, но ничего, ехать на другое место было уже некогда, потому посидев немного, покурив и понаблюдав за охотой других - даже полюбовался, можно сказать, ведь все было толково и красиво, я поехал домой, перекусил и поехал на утку. С уткой было все тихо, спокойно))))Был один налет из 2 штук, который до меня так и не долетел, ведь кто-то стоя ближе к ним, чем я двумя промахами сменил их траекторию полета. Вчера, решил на голубя ехать, субботнее место отмел, так как хлопцы там погоняли его немного, поехал в другие места, но на одном шла активная уборка семечки рядом(шум, гам, пылюка...), возле второго места люди на давно убранном поле пшеницы(которое уже зазеленело травкой) сделали большое ограждение и стали туда загонять коров, это близко от моего местечка и стрелять там не будешь, а то коров потом не догонят)))))))Ну, а на третьем месте примостился я уже по-сиротски, ведь место было самым запасным и непривлекательным, пасло, так сказать в моем рейтинге, задних. Голубь был, но шел стороной...Заскучал, решил перекурить и, как закон подлости, налетает тройка на чучела, а я на расслабоне:DУшли...Докурив, снова сосредоточился...Подлетает один, садится, метрах в 5 от меня и пешком идет ко мне, то и дело подбирая что-то на поле. Подошел...Стал и смотрит...Говорю: "Привет!Что это ты такой бестолковый?Совсем чувства самосохранения нет?" Посмотрел он на меня пару секунд и вальяжно ушел вправо, так же пешочком, не торопясь:)Ну, думаю: "Стальные я...ца у птаха то":DПоднял настроение этот момент мне и не выходил с головы до вечера...А я дальше ждал...Ветер и холод был уже совсем поздне-осенний...Налетела двойка, которая и была сбита 3 залпами...Ощипав, стал собираться домой. Голубь есть, но, чтоб охота удалась, нужно в неохотничьи дни ездить, искать, наблюдать...Чтоб было несколько запасных мест, ведь холода идут, дожди, все аграрии стараются убрать поля и могут Ваши планы нарушить. Ну вот как-то так!
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
А кто подскажет утром в котором часу голубь летит на кормёжку?
точно не скажу, але в 7.05 уже заставав на водопої. все залежить від кормової бази - за скільки він наїдається. вечором десь 2 години з 16 до 18 основна маса.
Уже несколько охот не могу застать на пролете
переконуюсь, що треба на перельотах стояти в 2 чи 3-х, тоді стріляють всі і він літає з кутка в куток, тому нальоти частіші. але стрільба має бути адекватною - бо він тоді тікає взагалі.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Стал и смотрит...Говорю: "Привет!Что это ты такой бестолковый?Совсем чувства самосохранения нет?" Посмотрел он на меня пару секунд и вальяжно ушел вправо, так же пешочком, не торопясь
дуже проста відповідь то голуб, який виріс в селі і звик до людей. вони з домашніми курами їдять і сидять 2 м над головами на фруктових деревах. зараз вяхір зайняв чи займає екологічну нішу кільчатої горлиці, якої стало значно менше. але восени все ж таки збивається в зграї з дикими родичами.
 

Fonex

Снайпер
дуже проста відповідь то голуб, який виріс в селі і звик до людей. вони з домашніми курами їдять і сидять 2 м над головами на фруктових деревах. зараз вяхір зайняв чи займає екологічну нішу кільчатої горлиці, якої стало значно менше. але восени все ж таки збивається в зграї з дикими родичами.
Хм, интересно и любопытно!
 
Запорожская обл. Мелитопольский р-н голубя вообще нет, дикой горлицы вообще нет, одиночки витютень который на выстрел очень редко подпускают . Объездили все места где в прошлых сезонах был голубь, есть рядом водопой , лесопосадка с сухими деревьями ну и подсолнух .В чем причина не знаю
Похолодало и улетела горлица....:(
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
На выходных еще получилось штук 7 взять, но это остатки, разрозненные.
і в мене вже другий рік горлички одиниці. чому - не знаю. було мало вяхіра - горлички було купа, стало вяхіра нормально - виїхала горличка... "чудны дела Твои, Господи"(с)
до речі, ніхто не помічав, який зранку вяхір, та чому одразу після годування сідає на ЛЕП або сухостійні дерева? я якось хастав таку картину, ранок, десь 6.30. сиділи я вяхіра після годівлі, думаю чого такі темні, а вони такі мокрі, як скупані від роси!!! я стояв від них метрів 10-15, а вони бачачи мене не злітали. сохли.
 

cagor

Слідопит
і в мене вже другий рік горлички одиниці. чому - не знаю. було мало вяхіра - горлички було купа, стало вяхіра нормально - виїхала горличка... "чудны дела Твои, Господи"(с)
до речі, ніхто не помічав, який зранку вяхір, та чому одразу після годування сідає на ЛЕП або сухостійні дерева? я якось хастав таку картину, ранок, десь 6.30. сиділи я вяхіра після годівлі, думаю чого такі темні, а вони такі мокрі, як скупані від роси!!! я стояв від них метрів 10-15, а вони бачачи мене не злітали. сохли.
Треба було в духовці підсушити.
 
Зверху