Перекурчик

Статус
Закрита.

жестянщик

ветеран форуму
надійна команда

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Дякую тобі друже за все...Дякую всім,хто в мене є у друзях...Дякую цьому форуму за таке товариство...
а мені за шо? поки ми живі - ніби все нормально, а когось забирає кістлява - і все, ніби й нічого не змінилось, а осад в душі залишається, згадуєш людину - тільки інтелігентне звертання, тільки на Ви, навіть по телефону, хоч я молодший на 20 років, якщо відповідав в якісь темі - тільки, грунтовно та з доказами, навіть сперечався спокійно. спеціаліст в машинах, в офф-роаді... при житті цього не скажеш... а як нестало, то втрата відчутна. навіть дуже.
 

Роман ЗСЛ

Снайпер
Привіт курильщикам.... Довго я не заходив на перекур, але після останіх подій, якось аж потянуло покурити...
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
Привіт курильщикам.... Довго я не заходив на перекур, але після останіх подій, якось аж потянуло покурити...
а в нас Рома так... як співав Добринін "і поздно говорим - Не может бьіть, когда уже кого-то с нами нет..."

привіт.
 

NORD_10

ветеран форуму
надійна команда
всім привіт. сьогодні би мало виповнитись 60 нашому другові та побратиму Дядьку Миколі. не дожив.... Хай спочиває з Богом, вічна пам'ять йому та спокою його душі. хай йому там гикнеться по-доброму (ну в нас так кажуть)... Пом'янімо його сьогодні...
 
Статус
Закрита.
Зверху