Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

Конотоп

Новачок
Добрий вечір.Після сьогоднішнього виїзду на "пострілять", по результату відстрілу ваших куль ШШ, в товаришів виникло бажання замовити собі. Оскільки вони не учасники форуму, замовлю я. Потрібно 500 куль 28 кал. Відповідь в ЛС. Дякую
 

krushinski00

Снайпер
Добрий вечір.Після сьогоднішнього виїзду на "пострілять", по результату відстрілу ваших куль ШШ, в товаришів виникло бажання замовити собі. Оскільки вони не учасники форуму, замовлю я. Потрібно 500 куль 28 кал. Відповідь в ЛС. Дякую
Відповів в приват
 

krushinski00

Снайпер
Доброго.появилась куля шш 12 калібра з новим пижем(високий та низький)фото загружу вечері
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Доречі в мене Ваші кулі найкраще полетіли на C7L сипав 1,75 кулі ( булава , булава експансівна , і удар ) садив прямо на порох ! Закрутка Ружес звичайна !
 

Макс Релодырь )))

Мисливець
Виктор Вам большое спасибо за очень качественные пули . Недавно стреляли в карьере результат очень впечатлил . Жалко не было возможности сфотографировать спустился сильный ливень и мы резко уехали чтоб в глине не застрять . Снарядил ещё пару десятков скоро будет отстрел , в этот раз постараюсь угадать с погодой )) и выложить фото отчёт
 

krushinski00

Снайпер
Виктор Вам большое спасибо за очень качественные пули . Недавно стреляли в карьере результат очень впечатлил . Жалко не было возможности сфотографировать спустился сильный ливень и мы резко уехали чтоб в глине не застрять . Снарядил ещё пару десятков скоро будет отстрел , в этот раз постараюсь угадать с погодой )) и выложить фото отчёт
За фотозвіт-бонус
 

Сергій 7006

Новачок
Доброго дня! Форум-чани, хочу вам порекомендувати даного продавця, чудова чемна людина виготовляє чудової якості товар. Віктор я вам вдячний за надання інформації у споряджені, а також за чудовий і якісний матеріал для спорядження! Як новачку ви мені дуже допомогли! Ось що в мене вийшло, може не бездоганно, але це просто в перший раз!))))
изображение_viber_2019-11-15_11-13-46.jpg
 

krushinski00

Снайпер
Доброго дня! Форум-чани, хочу вам порекомендувати даного продавця, чудова чемна людина виготовляє чудової якості товар. Віктор я вам вдячний за надання інформації у споряджені, а також за чудовий і якісний матеріал для спорядження! Як новачку ви мені дуже допомогли! Ось що в мене вийшло, може не бездоганно, але це просто в перший раз!)))) Переглянути вкладення 527072
Гарно споряджені як для початківця.ще глянимо як полетять
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Козакі кулі Віктора летять як з нарізного 100 метр користуюсь виключно кулями Віктора !!!! Є гарні трофеї но уви демонструвать неможна !!!!
 

Sahno_Bogdan

Слідопит
Найкращий рецепт канал ствола 18,5 звуження 0.4 довжина 72 см
Порох Н/С C7L 1,74 капс мах&ам біла глушка
Пробував з звуження 0,8 результат однаковий !!!!
Кулі (булава шок , булава експонсівна шарікі повиймав !!! І куля удар !!! Саджу кулі прямо на порох !!!!)
 

krushinski00

Снайпер
Найкращий рецепт канал ствола 18,5 звуження 0.4 довжина 72 см
Порох Н/С C7L 1,74 капс мах&ам біла глушка
Пробував з звуження 0,8 результат однаковий !!!!
Кулі (булава шок , булава експонсівна шарікі повиймав !!! І куля удар !!! Саджу кулі прямо на порох !!!!)
Чому шаріки повиймали?. Між булавою шок та експансивною різниця десь у грам
 
Зверху