Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Вік71

Снайпер
У нас в семье дичь делиться на несколько категорий. Олень, кабан, фазан...и прочая "фигня"....Реально еще "присадил" жену и доцю на супчик из перепела или горлички....;) Зайцы идут родителям, родне, друзьям...:rolleyes:
В мене дичину любить вся сім"я! Не смачної не буває,якщо вміти готувати :) Але фазан на останньому місці-ну курка куркою,що не кажіть ,до зайця чи навіть припутня йому дуже далеко !
 

Volanat

Мисливець
курка куркою,що не кажіть
Не соглашусь, курица в нынешнее время редкость, бройлер в основном, а вот его фазанчик затыкает глубоко за пояс
Извините за мусор в теме об отчетах, токсикоз просто уже месяц как на охоту вырваться не получается, "то хрен короткий - то рубаха длинная", а тут еще задождило.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Пафос, зверхнІсть, ліцемірність = продукт нікчемності та жлобства.....
Мужик поделился своей любовью к близким - родителям, жене, детям, а вы его так... Я знаю Сергійка давно та дуже близько, нічого із того, що ви сказали, у нього немає! Можу точно сказати!!!
 

pashamykytyn

Мисливець
та ще й розряжати магазин не треба. І зберігається послідовність патронів при різних номерах шроту.
 
Пафос, зверхнІсть, ліцемірність = продукт нікчемності та жлобства.....
Що тут скажеш? В чому пафос зверхність та ліцемірстово? А щодо нікчемності та жлобства? За собой слідкуйте!!!.....Ваш пост, просто ХАМСТВО! Якщо в мене є можливість готувати та їсти ту дичину, що до вподоби мені та рідним??? Прикро таке читати від мисливця...Бог Вам суддя....
 
Останнє редагування:

Просто охотник

Мисливець
Що тут скажеш? В чому пафос зверхність та ліцемірстово? А щодо нікчемності та жлобства? За собой слідкуйте!!!.....Ваш пост, просто ХАМСТВО! Якщо в мене є можливість готувати та їсти ту дичину, що до вподоби мені та рідним??? Прикро таке читати від мисливця...Бог Вам суддя....
Да вроде он и не похож на охотника, ни одного отчета не видел на форуме.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму

andryx1

Снайпер
Відкриття відбулося. Гонча не підвела. Перших два підйоми(не знаю що ганяла),але звір до мене не дійшов. Стріляли чужі "мисливці". З 8:00 до 12:00 нарахував 38 мисливців на одному обході. Третій підйом,12 хв. і зайчик викотив на мене.Крук 2,1х33 #3.Фотки робив,але комп в ремонті,пишу з телевізора, викладу пізніше.В 13:10 собака в вольері. В 14:00 собака нагодована,трофей "розібраний".Зброя почищена,змащена і в сейфі.Всім УДАЧІ!!!
 

Вкладення

Статус
Закрита.
Зверху