Кулі підкаліберні Лайман в12-16-20-28-32 .Ш-ш Булава шок.Гуалашка.Контарева.Ленінградка.Ураган.Іва

krushinski00

Снайпер
Появилась куля Контарева на 2 грама тяжча.хто просив такий варіант прошу поновити свої замовлення
 

Вкладення

Призрак 153

Слідопит
доброго ранку!!!ВІКТОРЕ скиньте будьте ласкаві прайсик на кулі...на Вайбер....0676841738....дякую!!
 

Rapshits

Слідопит
Доброго дня, підкаліберні кулі 16к є в наявності, якщо то скиньте будь-ласка прайс 0961131101 дякую.
 

SAN0535

Новачок
Заказ, оплатил, получил - все быстро, оперативно. Зарядил : гильза пластик б/у, красный капсуль, порох Крук СП-ЗК 1.5 (булава), 1,8 ШШ, прокладка на порох пыж войлок 1см (булава) . ШШ с высоким контейнером - прямо на порох, закрутка. Ружье ИЖ-54 75см стволы. Стрелял с 50 метров сильно высит(отверстия с гильзами) хотя получек выше чека. По совету продавца попробую порох А0. Целил в круг. Стрелял стоя с рук. Резкость - 5см доска на вылет. В прицыпе уже доволен - Целься ниже и вперёд, но хочу улучшить.
 

Вкладення

krushinski00

Снайпер
Заказ, оплатил, получил - все быстро, оперативно. Зарядил : гильза пластик б/у, красный капсуль, порох Крук СП-ЗК 1.5 (булава), 1,8 ШШ, прокладка на порох пыж войлок 1см (булава) . ШШ с высоким контейнером - прямо на порох, закрутка. Ружье ИЖ-54 75см стволы. Стрелял с 50 метров сильно высит(отверстия с гильзами) хотя получек выше чека. По совету продавца попробую порох А0. Целил в круг. Стрелял стоя с рук. Резкость - 5см доска на вылет. В прицыпе уже доволен - Целься ниже и вперёд, но хочу улучшить.
Дякую за фотозвіт.думаю другий відстріл полетить краще
 
Зверху