Оформление документов на охотничьи собаку

Статус
Закрита.

romeo1807

Слідопит
Я був на полюванні де мисливець був з ротвейлером чому він повинен мати менше прав ніж його колега з мисливським псом. Це моя думка цівком обгрунтована.Ще раз всім дякую.
Потому что владельцев собак с доками давит жаба когда другие собаки охотятся не хуже .другого ответа я не вижу.ведь если собака без доков не умеет охотится кому она мешает ?никому ...ну не добудет хазяин трофей и все.. почему тогда все так за него переживают ?давайте и патроны самозарядные запретим что б покупали только в магазине с доками и испытаниями
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Мова тут іде не про породистих а про дворняг і чому людина яка старша за віком і живе на пенсію не має права відпочивати зі своїм Сірком який прослужив йому може не один рік ,а повинна купляти невідомо в кого собаку бо її власник купив або зробив її документи.
Ще б спитав: Чому він повинен годувати дитину, якщо вона народилася від "походу" жінки до сусіда!.. Захотів - та й годуєш!
Якщо собака для полювання, так брав би мисливського собаку!..
 

Genry

Снайпер
Ще б спитав: Чому він повинен годувати дитину, якщо вона народилася від "походу" жінки до сусіда!.. Захотів - та й годуєш!
Якщо собака для полювання, так брав би мисливського собаку!..
Але й сосіду не заборонено годувати ту саму дитину!
Як і мисливській собаці виконувати функції службової
 

Михайло1992

Мисливець
Оце вже питання! Дякую.
Отже мисливець Х сидить в скрадку на качку біля річки. А в цей час на нього вже летить зграя собак сільских т.я. діди полюють!
Ну кому з цього користь? Який в цьому сенс(полюванні аби з чим) взагалі?
Для мисливця Х такий самий сенс як для діда що буде на його місці і з таким самим успіхом на нього побіжуть мисливські собаки в мене ягдтерєр з документами можна подумати що все докорінно зміниться якщо він буде без документів собака цього не знає ,а от мені в даному випадку можна полювати а в другому зась бо він вже дворняга.
 

Genry

Снайпер
Для мисливця Х такий самий сенс як для діда що буде на його місці і з таким самим успіхом на нього побіжуть мисливські собаки в мене ягдтерєр з документами можна подумати що все докорінно зміниться якщо він буде без документів собака цього не знає ,а от мені в даному випадку можна полювати а в другому зась бо він вже дворняга.
Де я написав що є ще будь які інші собаки в цій ситуації?
 

Михайло1992

Мисливець
Ще б спитав: Чому він повинен годувати дитину, якщо вона народилася від "походу" жінки до сусіда!.. Захотів - та й годуєш!
Якщо собака для полювання, так брав би мисливського собаку!..
Гепардом набагато краще але на кого?
На зайця чи козу
 

Genry

Снайпер
в мене ягдтерєр з документами можна подумати що все докорінно зміниться якщо він буде без документів собака цього не знає
Так нічього не зміниться в цьому цілком згоден. Малоймовірно, що мої діти стануть схожі на сусідських і навпаки. Саме так все й працює: передається від батьків дітям.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Доброго ранку Шановне товариство)
Ось посилання на початкове питання автора теми https://uoor.com.ua/forum/index.php...-стосується-мисливського-собаківництва.83791/
Наскільки я зрозумів, то автору теми уже все ясно!!!

Давайте ще по декілька слів про "Бумашка, какашка", а потім зробимо вигляд толерантних людей))
а о 18-00 тему ПРИКРИЄМО (якщо звісно не проти інші модератори та адміністрація форуму)

P/S
Також є розділ "Мисливські собаки", там ці "бумашки, какашки", обговорювались не раз, прошу заходьте перечитуйте, та ведіть конструктивний діалог
 
Статус
Закрита.
Зверху