Куля Ш.Ш

виктор 15

Снайпер
Доброго.Куля Ш.Ш.без хвостовика,свинець 50% кабель,50 %грузи шиномонтаж,середня вага кулі 35 гр.ціна голоі кулі 5 гр.е кількість.
 

Вкладення

Призрак 153

Слідопит
...вона(куля) не співпадає ні з одним діаметром каналу ствола....її буде трошки *колошматити* по стволі а потім на швидкості вона вріжеться в дульне звуження.,якщо там буде таке..для центровки потрібно пояски хоч би з Д-18,4ММ...це ж не *діаболо* яка просідає під час пострілу ..чи можливо у вас бракований штангель....така моя думка...дякую!!
 

виктор 15

Снайпер
...вона(куля) не співпадає ні з одним діаметром каналу ствола....її буде трошки *колошматити* по стволі а потім на швидкості вона вріжеться в дульне звуження.,якщо там буде таке..для центровки потрібно пояски хоч би з Д-18,4ММ...це ж не *діаболо* яка просідає під час пострілу ..чи можливо у вас бракований штангель....така моя думка...дякую!!
Стандартна заводська кулелійка Ш.Ш.Фото кулі в зібраному виді.
 

Вкладення

krushinski00

Снайпер
Хотів промовчати але чуть підскажу.перед тим як продавати то ви навчіться їх відливати щоб хоча фото мало якісний вигляд.у вас щось з кулею чи штангелем
 

Вкладення

виктор 15

Снайпер
Хотів промовчати але чуть підскажу.перед тим як продавати то ви навчіться їх відливати щоб хоча фото мало якісний вигляд.у вас щось з кулею чи штангелем
А Ви що гуру по відлиттю куль??Чи конкретно у Вас е до мене якісь притензіі по якісті куль?До чого цей коментар?
 

виктор 15

Снайпер
Доброго!Я стріляю нею з циліндру пізніше скину фото звіту відстрілу,також хочу спробувати на різних звуженнях по можливості буду виставляти звіти.Щось рекомендувати совітувати самі розуміете,у кожного своі рецепти заряжання набоів.Можу Вам вислати бонусом з десяток спробуете що до чого!
 
Зверху