Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Не так выразился...)))
Ну вот там связанное с воспоминаниями и т.д...
"Для себя" не в том смысле имел ввиду :D:D:D
Ну, хотя жена говорит, что я всю квартиру завалил всяким непотребом, у меня, вообще-то, нет таких... сентиментальных вещей... Если что лежит, то значит надо!
А в сенсе, что ты спросил (если я правильно понял), то первое было... как первое. Но мне оно особо нужно не было, я его облизал как следует и другому передал. Он потом хвалил. Тоесть, оно в деле, и кому-то пригодилось. А так... Держать в сейфе и раз в три года с разрешителями рассчитываться... Или испортить дыркой в патроннике и повесить на ковер? Я не настолько... Короче, все продал, подарил или сдал.
 

1gena73

ветеран форуму
надійна команда
Застрелиться в случае необходимости!.. ;)
Смайлик :)

От одного нашего общего знакомого я услышал такую фразу: "Все должно заканчиваться хорошо. Если закончилось плохо, то значит это еще не конец" :)

А по поводу нужных и ненужных вещей. Вещи должны служить человеку и приносить пользу, удовольствие и т.п. Ну, и дальше в соответствии с логикой...
 

Ohotnik47

Слідопит
Штраф то штрафом, а в нас, наприклад, можна здоров'я втратити..... Ніхто вже в органи не здає, розбираються на місці......
Неділі дві назад на форумі хтось викладував статтю про розбірки на місці - один в труні, інший в реанімації.
 

ATIS

Снайпер
Неділі дві назад на форумі хтось викладував статтю про розбірки на місці - один в труні, інший в реанімації.
Так так, буває і таке.
Наведу приклад: є в нас один фарник, зараз вже і теплика має, але починав з фари, ловили його неодноразово, і кожен раз все йому обходилося. Бо така в нас поліція і єгеря, і все інше. Зараз ловлять його три райони. Як ви думаєте, будуть тепер його хлопці здавати властям?.......
 

kef

Зброяр
Все буде добре ;).
Так, буває і таке.
Наведу приклад: є в нас один фарник, зараз вже і теплика має, але починав з фари, ловили його неодноразово, і кожен раз все йому обходилося. Бо така в нас поліція і єгеря, і все інше. Зараз ловлять його три райони. Як ви думаєте, будуть тепер його хлопці здавати властям?.......

Таких є достатньо в кожному районі.Але є одне але...На кожну розетку є своя вилка ! А поза страуса ,яку пропагують багато форумчан ,призводить до безкарності діяння.
Слізно плачуть .поля зїзджані ,авто.фарщики ху...ки . і.т.д...Зберіться вечором.сядьте в авто .почергуйте в угіддях... І буде результат. Або і на далі співайте про важку долю угіддя яке винищують браки.Жодне спільне відпрацювання угіддя з службами не принесе користі ,бо про нього будуть знати усі... Все залежить від нас самих мисливців .
 

ATIS

Снайпер
Все буде добре ;).



Таких є достатньо в кожному районі.Але є одне але...На кожну розетку є своя вилка ! А поза страуса ,яку пропагують багато форумчан ,призводить до безкарності діяння.
Слізно плачуть .поля зїзджані ,авто.фарщики ху...ки . і.т.д...Зберіться вечором.сядьте в авто .почергуйте в угіддях... І буде результат. Або і на далі співайте про важку долю угіддя яке винищують браки.Жодне спільне відпрацювання угіддя з службами не принесе користі ,бо про нього будуть знати усі... Все залежить від нас самих мисливців .
100%
 

Ohotnik47

Слідопит
Якщо б це угіддя були громадського об'єднання - то так.
А так наприклад, я працюючи єгерем, беру з собою на охорону когось з друзів і у випадку якщо з ними щось станеться - як мені потім дивитись у очі його сім'ї. А такі випадки мали місце.
Охороною повинні займатись уповноважені особи, з адекватною психікою, або створювати, щось на кшалт добровільних дружин з відповідними повноваженнями.
 

ATIS

Снайпер
у випадку якщо з ними щось станеться - як мені потім дивитись у очі його сім'ї. А такі випадки мали місце.
І таке може бути, людина яка їде в рейд має усвідомлювати ризики.
В цьому році в нас була критична ситуація, зразу згадуєш що в тебе діти вдома;)
Охороною повинні займатись уповноважені особи, з адекватною психікою, або створювати, щось на кшалт добровільних дружин з відповідними повноваженнями
Зробіть товаришу громадського, не єгер, але все ж таки має право перебувати з вами в рейді.
 

kef

Зброяр
Не хто і не каже щоб ловити,доганяти.Сама наявність в угіддях групи дає результат.Ми раніше в ночі відвідували трактористів чи комбайнерів в полі разом з поліцаєм .Бо серед них є теж багато любителів стрільби з кабіни.Просто запитували з азартом чи не бачили Ниву або уаза .Що ганяє по угіддях та пальбу веде на фару.Результат був позитивний.Польове радіо працювало на весь район.А інколи навіть дійсно вказували на факт браконєрства з під фари якимсь авто.чи мотоциклом.
Зараз щоб не наврочити тиша настала.
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Так так, буває і таке.
Наведу приклад: є в нас один фарник, зараз вже і теплика має, але починав з фари, ловили його неодноразово, і кожен раз все йому обходилося. Бо така в нас поліція і єгеря, і все інше. Зараз ловлять його три райони. Як ви думаєте, будуть тепер його хлопці здавати властям?.......
ТРЕБА!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
Якщо б це угіддя були громадського об'єднання - то так.
А так наприклад, я працюючи єгерем, беру з собою на охорону когось з друзів і у випадку якщо з ними щось станеться - як мені потім дивитись у очі його сім'ї. А такі випадки мали місце.
Охороною повинні займатись уповноважені особи, з адекватною психікою, або створювати, щось на кшалт добровільних дружин з відповідними повноваженнями.
Ну, ось береш когось із собою. Питання: із зброєю чи... фотиком (наприклад)?
Справа у тому, що брати неозброєну людину... ну, як варіант, не кожний поїде. А якщо із зброєю - а на якій підставі ти - єгер - допустив до мисливських угідь озброєного мисливця без відповідних документів, чи у заборонений час (вночі, наприклад) тощо? Та до тебе першого будуть запитання як до службової особи! Браконьєрське полювання організував?!. :(
О тож!
 

Яковлев В.А.

S-Moderator
Команда форуму
І таке може бути, людина яка їде в рейд має усвідомлювати ризики.
В цьому році в нас була критична ситуація, зразу згадуєш що в тебе діти вдома;)

Зробіть товаришу громадського, не єгер, але все ж таки має право перебувати з вами в рейді.
Тут теж не так все просто! Треба виписувати для нього кожного разу відповідну бамагу для перебування у рейді! А головне ще таке: громадський повинен час від часу надавати результати - протокол, складений на порушника. А у нас: поки посвідчення громадського не даш - аж пищить! А тільки надав - він нічого не робить... Рік-піроку проходить і керівництво вилучає видане посвідчення.
 

Yura_83

Moderator
Команда форуму
Приклад - єгерської служби, чи загону, не знаю як там вірно - Білорусі.
У пресі пишуть що працює!., можливо нам не завадило таку службу - НЕЗАЛЕЖНУ
 
Статус
Закрита.
Зверху