продам цезарь гуеріні 12кал.

Статус
Закрита.

shpak

Мисливець
Ну до 2..3 тисяч ій ще далеко.але все одно дякую.Ніхто не збирався іі продавати але так склались обставини.
Я також
Ну до 2..3 тисяч ій ще далеко.але все одно дякую.Ніхто не збирався іі продавати але так склались обставини.
Думаю,що реальний настріл +- 4 тис. вистрілів,на 250 дуже великі «отпечатки» гільз,на лбу колодки! Рушнця гарна і тільки пройшла обкатку...В мене 800 пострілів,Вам для порівняння.
 

Вкладення

Pitstop

Мисливець
Так это у Вас вроде Блайзер, а не Гуерини?
 

hanter егерь

Мисливець
Я також

Думаю,що реальний настріл +- 4 тис. вистрілів,на 250 дуже великі «отпечатки» гільз,на лбу колодки! Рушнця гарна і тільки пройшла обкатку...В мене 800 пострілів,Вам для порівняння.
Не буду сперечатись.Вам краще видно.
 

Shoroh

Слідопит
Я також

Думаю,що реальний настріл +- 4 тис. вистрілів,на 250 дуже великі «отпечатки» гільз,на лбу колодки! Рушнця гарна і тільки пройшла обкатку...В мене 800 пострілів,Вам для порівняння.
На моем Максаме настрел около 450-500 (отпечатки внешне особо не отличаються)
 
На моем Максаме настрел около 450-500 (отпечатки внешне особо не отличаються)
Поясніть мені, чайнику, бо щось я нічого зрозуміти не можу, коли я продавав свого переломного турка з настрілом близько 1500, відбитки на лбу були практично не помітними, а тут, кажуть, що лише 250 пострілів! Невже в Гуеріні сталь в рази гірша від турецької?
 
Останнє редагування:

hanter егерь

Мисливець
Шановне товариство. припиніть спекуляцію на тему настрілу на цій рушниці.Перше .подивіться на ричаг замикання .в якому він положенні знаходиться.про який настріл свідчить його положення.Друге.скільки на полюванні за сезон в теперішніх умовах можливо вистріляти набоів.Е ціна і рушниця .Кого дійсно цікавить то треба іі бачити вживу .а не вигадувати якусь міфічні настріли.якби віддали задарма.
 
Статус
Закрита.
Зверху