Продам Фостерообразные пули 12К

АлексД

Мисливець
Продам колпачковые фостерообразные пули на хвостовике Азот 12 калибра:
1. Экспансивная (вес+- 31,5 гр) - 25 шт
2. Оживальная (вес+- 33,5 гр) - 30 шт
Цена 8 грн за штуку.
Доставка Новая почта, оплата на карту Приватбанка или наложенный платёж.
 

АлексД

Мисливець
Сейчас оживальных в наличии 37 шт, экспансивных - 30 шт. Если надо больше - то после нового года.
 

harley 85

Мисливець
Повністю влаштовує.
Замовляю 50шт оживальних на середину-кінець січня.
 

harley 85

Мисливець
Замовлення отримав.
Якість відмінна, пакування надійне.
Рекомендую!
 

Sashok Hunter

Мисливець
Замовляв і я в Саші кулі брав експансивні та прості,після замовлення не мав відразу часу відстріляти,але сьогодні все таки вийшло.Взяв з доми "мішень"(поломані китайські часи діаметром біля 35 см.) Перед цим вийняв переднє скло,виставив в полі на рубіж ,відщитавши 55 кроків,та добре прицілившись з рук зробив постріл з нижнього ствола АТА АРМС СП ЛАЙТ де був вкручений стандартний пів чок(0,5мм.). Куля пройшла майже в центрі(по осколках видно) трохи вище,далі вставив другу у верхній ствол де було вкручено 0,75мм.... І часи лопнули... Просто розлетілися на куски.. Більше не тратив куль. Для себе зробив висновок що дійсно куля добра.
Споряджав на 206S - 1,65г.,в нову гільзу ставив прямо на порох,використовував 686 капсуль,закрутка з конусною докруткою.
Ще скажу що пробував з П/А то пішло кучно з 0,75мм.,але з відхіленням в ліво на дев'ять годин (стріляв по картонному ящику). Тому до сьогоднішніх стрільб підходив скептично.... Та короткий ствол СП мене переконав що П/А з 760-им стволом не для куль...:(
Різниці що проста що експансивна не помітив... Хіба вага.Кулі (дві проганяв перед спорядженням через чоки 0,5 та 0,75мм) щоб було без сюрпризів;)
Так що так.
 

Вкладення

АлексД

Мисливець
Спасибо за отзыв!
Увод пули в сторону из полуавтомата, скорей всего, особенность конкретного ствола (было у меня подобное, правда на постоянном чоке). И я противник предварительного прогона пули по стволу:)...
 

Sashok Hunter

Мисливець
Спасибо за отзыв!
Увод пули в сторону из полуавтомата, скорей всего, особенность конкретного ствола (было у меня подобное, правда на постоянном чоке). И я противник предварительного прогона пули по стволу:)...
Так довгий 760мм.ствол не для куль, повністю згідний.На рахунок прогону то я писав що проганялись тільки дві кулі,і то через чокові звуження... Навіщо їх всі проганяти,є штангель проміряв,а через чоки прогнав щоб зрозуміти чи не сильно деформуються ребра
 
Зверху