Сезон охоты на пушного зверя 2019/2020

Статус
Закрита.

Respekto

Мисливець
А ще пане Візіонер відповісте? Якось днями перечитав вашу тему про забуті патрони мілкашечні у кума :), де ви такого наліпили і напридумовували, шо моя б жінка тій казці не повірилаб навіть. А шо, кум має мілкашку незареєстровану? Скажете шо нє? А скажіть, нашо вам мілкашка? На кого полюєте? Інколи краще не повчати а мовчати в тряпочку і далі продавати книжечки та бєздєлушки на форумі.


https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Ответственность-за-передачу-патронов.65323/

Може би я й не чіпав тієї теми, але ви не можете обійти жодго повідомлення, і до всіх у вас є діло. От наприклад останнє ваше повідомлення ні до плоту ні до дроту.
 
А ще пане Візіонер відповісте? Якось днями перечитав вашу тему про забуті патрони мілкашечні у кума :), де ви такого наліпили і напридумовували, шо моя б жінка тій казці не повірилаб навіть. А шо, кум має мілкашку незареєстровану? Скажете шо нє? А скажіть, нашо вам мілкашка? На кого полюєте? Інколи краще не повчати а мовчати в тряпочку і далі продавати книжечки та бєздєлушки на форумі.


https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Ответственность-за-передачу-патронов.65323/

Може би я й не чіпав тієї теми, але ви не можете обійти жодго повідомлення, і до всіх у вас є діло. От наприклад останнє ваше повідомлення ні до плоту ні до дроту.
Непонятно, что Вас так разгорячило? Ну написал человек коментарий и что?
 

Visioner

Слідопит
А ще пане Візіонер відповісте? Якось днями перечитав вашу тему про забуті патрони мілкашечні у кума :), де ви такого наліпили і напридумовували, шо моя б жінка тій казці не повірилаб навіть. А шо, кум має мілкашку незареєстровану? Скажете шо нє? А скажіть, нашо вам мілкашка? На кого полюєте? Інколи краще не повчати а мовчати в тряпочку і далі продавати книжечки та бєздєлушки на форумі.


https://uoor.com.ua/forum/index.php?threads/Ответственность-за-передачу-патронов.65323/

Може би я й не чіпав тієї теми, але ви не можете обійти жодго повідомлення, і до всіх у вас є діло. От наприклад останнє ваше повідомлення ні до плоту ні до дроту.
Вы посмотрели все мои сообщения на форуме. Тронут таким вниманием.
По сути Вам ответить нечего и вы полезли копаться в "грязном белье".
Вас даже раздражает, что я продаю книги на форуме...................

Ну, что сказать - Вы мелкий, никчемный, мелочный человечек.
Эдакий мелкий пакостник.
Я не хочу с такими как Вы иметь ни бесед ни дискуссий.

Это "пробитое дно".
Засим прощаюсь, но только с Вами.
 

КДН

Слідопит
ПОЛЮВАННЯ........Скільки в цьому слові емоцій,відчуттів,моментів,промахів та вцілянь.
Тільки справжній мисливець зрозуміє.
Отож....
Залишився один вихід в цьому сезоні - закриття полювання на пушного звіра 2019-2020 року.
В цілому,сезон пройшов достатньо добре і результативно.
Підсумки будемо робити в неділю,коли буде готуватися шурпа та будуть в емоціях згадуватися найкращі моменти з полювань.
Одне можу сказати точно:лисиці в цьому сезоні було як ніколи.Наш колектив вполював більше 20 штук.

Ну і звіт за минулу суботу...
Зібралося кілька мисливців.
Підняли два зайця,взяли одного.
Шріт № 3 як завжди працює.
Всім ні пуху ні пера.
П.С. Чистимо зброю,кладемо до сейфів і чекаємо відкриття наступного сезону.
Ну і фото суботнього зайонця.
 
ПОЛЮВАННЯ........Скільки в цьому слові емоцій,відчуттів,моментів,промахів та вцілянь.
Тільки справжній мисливець зрозуміє.
Отож....
Залишився один вихід в цьому сезоні - закриття полювання на пушного звіра 2019-2020 року.
В цілому,сезон пройшов достатньо добре і результативно.
Підсумки будемо робити в неділю,коли буде готуватися шурпа та будуть в емоціях згадуватися найкращі моменти з полювань.
Одне можу сказати точно:лисиці в цьому сезоні було як ніколи.Наш колектив вполював більше 20 штук.

Ну і звіт за минулу суботу...
Зібралося кілька мисливців.
Підняли два зайця,взяли одного.
Шріт № 3 як завжди працює.
Всім ні пуху ні пера.
П.С. Чистимо зброю,кладемо до сейфів і чекаємо відкриття наступного сезону.
Ну і фото суботнього зайонця.
С Полем!!!
 

Genry

Снайпер
Вы посмотрели все мои сообщения на форуме. Тронут таким вниманием.
По сути Вам ответить нечего и вы полезли копаться в "грязном белье".
Вас даже раздражает, что я продаю книги на форуме...................

Ну, что сказать - Вы мелкий, никчемный, мелочный человечек.
Эдакий мелкий пакостник.
Я не хочу с такими как Вы иметь ни бесед ни дискуссий.

Это "пробитое дно".
Засим прощаюсь, но только с Вами.
Прошу воздержаться от взаимных оскорблений(касается обоих участников перепалки). Такое не допустимо.
Спасибо за понимание
 

kef

Зброяр
А чому б не зачистити тему.Читаєш про полювання на "пушного" , а тут вінігрет із фаршем.
 

Dedushka

Снайпер
ПОЛЮВАННЯ........Скільки в цьому слові емоцій,відчуттів,моментів,промахів та вцілянь.
Тільки справжній мисливець зрозуміє.
Отож....
Залишився один вихід в цьому сезоні - закриття полювання на пушного звіра 2019-2020 року.
В цілому,сезон пройшов достатньо добре і результативно.
Підсумки будемо робити в неділю,коли буде готуватися шурпа та будуть в емоціях згадуватися найкращі моменти з полювань.
Одне можу сказати точно:лисиці в цьому сезоні було як ніколи.Наш колектив вполював більше 20 штук.

Ну і звіт за минулу суботу...
Зібралося кілька мисливців.
Підняли два зайця,взяли одного.
Шріт № 3 як завжди працює.
Всім ні пуху ні пера.
П.С. Чистимо зброю,кладемо до сейфів і чекаємо відкриття наступного сезону.
Ну і фото суботнього зайонця.
С полем! Да, осталось 2 выходных и охота закрыта. И так долго ждать следующего сезона. Но так и должно быть. Поездки на дачу с увиденным зайцем по дороге будут только радовать, зная что еще есть зайчик и приведет потомство к следующему сезону охоты. Будем радоваться увиденным на рыбалке выводкам уток, лысух. А пока пусть почищенное ружье стоит в сейфе иногда доставая его и обновляя смазку вспоминая прошедший сезон охоты. :):)
 
С полем! Да, осталось 2 выходных и охота закрыта. И так долго ждать следующего сезона. Но так и должно быть. Поездки на дачу с увиденным зайцем по дороге будут только радовать, зная что еще есть зайчик и приведет потомство к следующему сезону охоты. Будем радоваться увиденным на рыбалке выводкам уток, лысух. А пока пусть почищенное ружье стоит в сейфе иногда доставая его и обновляя смазку вспоминая прошедший сезон охоты. :):)
Хм. Ну не так и долго ждать. Главное чтоб траблов по открытию не было. С новыми"уродами".
А я снова на свиданку... Хай ушастики живуть...:):):)
Лисичку в феврале потрепаем.
 

фандоринъ

ветеран форуму
надійна команда

Dedushka

Снайпер
Хм. Ну не так и долго ждать. Главное чтоб траблов по открытию не было. С новыми"уродами".
А я снова на свиданку... Хай ушастики живуть...:):):)
Лисичку в феврале потрепаем.
Вы на охоту на выходных, а мы на полювання)))). :D
 

Виталий 2.

Слідопит
С запозданием, но чиркану отчет по воскресенью. Ехать, особо желания не было, праздник! Но друзяки уболтали, до обеда и домой.
Для себя решил еще дома, поеду прогуляюсь, косого не стреляю, только хищник. Приезжаем, собираемся, а патроны мои, дома на сейфе стоят. В жилетке в кармане надыбал одну еденичку. Думаю, хватит. Так и не пригодилась. С 8 до 11 часов ,на троих не единого выстрела! Чисто - прогулка, для нас , ну и для собак.
На полях наблюдали около десятка мертвого воронья, товарищ нашел два мертвых зайца, без следов насильственной смерти. Раньше такого не замечали. Наверное опять аграрии с мышами борятся:mad::mad::mad:. А народ потом,зайца по полям ищет.
IMG_20200116_130814.jpg
IMG_20200116_130802.jpg
 
Статус
Закрита.
Зверху