Результати пошуку

1. S

Штани Crivit

48 резерв. Чекаю реквізити.
  2. S

Рюкзаки 10 и 20 л., подсумки на 8 п./12 к., жилет охотничий 12 к.

Рюкзак 20 літрів - резерв. Чекаю реквізити для оплати.
  3. S

Двуствольное ружье Winchester

На колектив з п'яти мисливців , то менше норми .
  4. S

Можете не сумніватись, рушниця повністю відповідає опису. Жодних слідів використання не має. Тримав її в руках коли купував у Олександра рушницю Franchi. До речі та об'ява є десь поруч і там теж є деякий негатив. Але не зважаючи на коменти деяких форумчан про кривий ствол ,або навіть на...
  5. S

Сьогодні авансував автору оголошення іншу рушницю ,що він теж продає. І за розмовами Олександр показав даний екземляр. Хочу відмітити що рушниця дуже прикладиста , жодного сліду експлуатації я не виявив - дійсно стан нової. Для тих кого цікавить дана зброя - однозначно рекомендую!
  6. S

Чоботи Demar hunter pro

Чоловічі зимові чоботи Demar Hunter Pro ідеально підходить для полювання або поїздки в ліс. Верх взуття виготовлений з водонепроникної тканини - поліестру. Нижня частина міцна, водонепроникна. Має нековзну підошву. Зроблена з термокаучуку. Затяжна манжета на халяві попереджає та перешкоджає...
  7. S

Зимовий мисливський костюм.

Прийняв
  8. S

Зимовий мисливський костюм.

Продаю новий мислвський костюм. Утеплений. Був куплений батькові на подарунок( ще за кращих часів) , але виявився завеликий на нього і на мене. Так і лежав без використання, одягався лише для примірки. Розмір на біркі L. Тканина вологозахисна, дихаюча, м'яка, не шарудить. Куртка...
  9. S

Комплектуючі для спорядження набоїв.

Будь-ласка, прайс на sichslava@meta.ua
  10. S

Барклаи 12кл

Заказаный комплект получил. Спасибо.
  11. S

Барклаи 12кл

Резерв на комплект с чёрным барклаем. Переходим в Л.С.
  12. S

Барклаи 12кл

Добрый день! Комплект ,в котором у барклая лепестки не повреждены, в резерв.
  13. S

тоз 34

Вот так и я, продал тоз 34 после покупки полуавтомата. А потом понял, что не на всех охотах мне нужен полуавтомат. В результате опять купил тоз 34 и теперь не перо и копыто только с ним. Врядли Вы в будущем найдёте ТОЗ в таком состоянии как у Вас. Одумайтесь. ☺☺☺
  14. S

Продам гільзи б/у 12 калібр

Тахо красные, если однострел, в резерв.
  15. S

Продам профиля лысухи.

Ціна? Кількість?
  16. S

Продам уплотнитель капсюльного гнезда

Доброго дня !Прилад отримав , але поки не випробував. Дякую.
  17. S

Продам уплотнитель капсюльного гнезда

Доброго дня! І мені "уплотнитель капсульного гнезда" 12 кал. с конусним переходом під зірочку.
  18. S

Термос Thermos® (США)

Повторю запитання: чи можна придбати колбу для термоса 1л і яка ціна?
  19. S

Окуляри.рюкзак.

Рюкзак в резерв -реквизиты в личку.
Зверху